forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mari (marry10) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mari-marry10-11770.html)

marry10 24 aug 2012 21:54:22

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Nu o sa pun meniul pe azi pentru ca am fost exact pe langa.. am mai avut putina ciocolata :"> si nu am rezistat. Dar m-am revansat.. am facut Pure Cardio de la Insanity si 20 min bicicleta :-D. Trebuia sa fiu la luna a doua de la insanity de mult timp, dar nu sunt pregatita...
Maine desi plec o sa incerc sa stau departe de tentatii si sa mananc multe salate :). Vreau ca si in timpul scolii sa mananc echilibrat si sa fac sport. Aveti idei de programe care sa functioneze? Vreau sa fac sport de 3-4 ori pe saptamana.

annamarialove 24 aug 2012 23:10:11

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
stii cumva care va fi programul tau de la scoala ? daca esti de dimineata e genial :D

poti sa te trezesti un picut de dimineata sa ai timp sa iei micul dejun deoarece e cel mai important, la scoala ai putea sa iti iei un fruct ca sa ai energie toata ziua, dar ai grija la tentatiile din cauza colegilor.

Probabil o sa ajungi acasa in jurul orei 2 nu ? La fix pentru masa de pranz. Poti sa mananci ce ai mancat si in vacanta la masa de praz: o salata cu piept de pui spre exemplu. cat te odihnesti si ti se aseaza mancarica poti sa te ocupi de treburile pentru scoala iar mai pe seara sa iti cauti timp pentru o ora de sport. de exemplu intre 17:00 si 18:00 faci sport. apoi iei cina si asta e. :D o sa fii epuizata :Dsi pe la 11 maxim adormi. Doar sa nu te lasi tentata:D

marry10 25 aug 2012 06:27:24

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Din pacate am ore de la 1.30.pana la 7.30 :-s

mihaela01 25 aug 2012 07:13:25

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Citat:

Anterior postat de marry10 (Post 1118158)
Din pacate am ore de la 1.30.pana la 7.30 :-s

E greu dupa amiaza :( si eu ajungeam acasa la 7 jum -8 - 8 jum ..:( . Acum 2 ani voi fi dim >:) , am fost si in a 9-a tot dim, si chiar imi era dor de plimbarile prin parc dupa ore cu iubitul:">. In a 9-a mereu ieseam dupa ore , acum in a 10-a fiind dupa amiaza nu prea mai aveam cand sa iesim , eu trebuia sa plec acasa sa ajung cat de cat devreme (fac in jur de o ora pana acasa) . Plus ca la pranz, daca luam pranzul , papam in mare numai prostii :)), acasa cand ajungeam trebuia sa pap mancare gatita sau ceva mai consistent , daca toata ziua nu papam nimic consistent seara cand ajungeam aveam o foame de lup :)). Of abia astep 8-> , toata dupa amiaza libera 8-> am timp de sport, de mine, de iubi de mai multe lucruri:">. Lasa ca in a 12-a o sa fi sigur de dim :-*.

marry10 26 aug 2012 20:56:50

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Awww <3. Ai acelasi prieten din clasa a 9-a? ;;) Ce dragut :x. Eu din pacate nu mi-am gasit inca "marea iubire".

mihaela01 26 aug 2012 21:35:35

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Citat:

Anterior postat de marry10 (Post 1119043)
Awww <3. Ai acelasi prieten din clasa a 9-a? ;;) Ce dragut :x. Eu din pacate nu mi-am gasit inca "marea iubire".

Dap am acelas iubita inca din clasa a 9-a din fericire:"> , implinim 2 ani pe 15 septembrie:"> . Pentru fiecare fata exista jumatatea sa , o vei gasi si tu pe a ta cum am gasit-o eu pe a mea:">

marry10 26 aug 2012 21:41:23

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Ma bucut pentru voi. Sa va tina!! Am si eu niste prieteni de familie care sunt impreuna din clasa a 9-a, sunt de 10 ani impreuna si luna viitoare au nunta ;;). Stiu ca o sa-mi gasesc si eu jumatatea. Si o sa fiu si slabuta cand o sa-l intalnesc :))

marry10 27 aug 2012 20:03:30

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Buna seara!! Eu am avut o zi foarte buna! Am facut TurboFire si mi-a placute. Dar am o inrebare pentru fetele care fac/au facut si nu au avut extensor. Ce ati facut? Stie cinva unde gasesc si cam cat costa? :*:*

annamarialove 27 aug 2012 21:07:13

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Turbofire fac si eu :D Nu ai nevoie de toate "ustensilele" lor:D poti sa iti alegi video in care nu ai nevoie de nimic, cu ar fi fire si HIIT:d Si sa le alternezi :D

marry10 27 aug 2012 21:18:28

Re: Jurnal Mari (marry10)
 
Vrooam sa urmez calendarul lor :-?? o sa incerc sa fac altceva duminica :)). Se vad rezultate?;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:34:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO