forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal maryg (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-maryg-2900.html)

mvthebest 01 mar 2010 08:15:38

re: Jurnal maryg
 
http://izadys.ro/wp-content/uploads/...8/1_martie.jpg

maryg 01 mar 2010 16:58:45

re: Jurnal maryg
 

nic1313 02 mar 2010 08:26:47

re: Jurnal maryg
 
Toata admiratia pentru tine: 3 copii!!!!!!!! sa fie sanatosi si ei si mama lor ambitioasa. .=D>Si eu ma plang de 1 sg. bebe, nu-mi mai ajunge timpul......Cat are cea mica?
O primavara insorita [*floare-tie*][*72*]

maryg 02 mar 2010 10:08:38

re: Jurnal maryg
 
Citat:

Anterior postat de nic1313 (Post 102892)
Toata admiratia pentru tine: 3 copii!!!!!!!! sa fie sanatosi si ei si mama lor ambitioasa. .=D>Si eu ma plang de 1 sg. bebe, nu-mi mai ajunge timpul......Cat are cea mica?
O primavara insorita [*floare-tie*][*72*]

Multumesc :),sa-ti traiasca bb-ul si multa sanatate........inainte de toate.Cea mica .....implineste peste o saptamana 1,5 ani.E o mare smecheruta si o dulcica......defapt toti micutii sunt niste scumpi :x>:D<.

maryg 04 mar 2010 18:23:14

re: Jurnal maryg
 
Buna slabuteor ,am fost foarte ocupata [*110*]in ultimul timp dar cu toate astea m-am tinut de [*stepaerobic*] 30min/zi.In schimb ,au venit rusii.............si parca imi vine intr-una sa[*cereale-lapte*][*pranz*][*mic-dejun*][*hot-dog*][*paste*].Este normal?????sau m-am dereglat eu:((:((:((?Acum am venit la [*84*] si bb-lina mea imi cere [*ceai*].Trebuie sa plec,revin mai tarziu....astea sunt pt.voi.....[*56*].

nic1313 05 mar 2010 20:28:42

re: Jurnal maryg
 
Nu te supara da' nu mi-e prea clar: dupa prima sarcina ai pus cca 27 kg, deci s-au facut 86-87 kg, ai slabit si ai mai pus 18? Te-ai inregistrat cam acu' 3 saptamani cu 76kg si deja ai 68? Care e povestea?:-/[*48*]
Cum te-ai descurcat cu gemenii?Baieti, fete, 1 si 1?>:D<[*floare-tie*]

Suzume 05 mar 2010 20:52:37

re: Jurnal maryg
 
Citat:

Anterior postat de maryg (Post 106764)
Buna slabuteor ,am fost foarte ocupata [*110*]in ultimul timp dar cu toate astea m-am tinut de [*stepaerobic*] 30min/zi.In schimb ,au venit rusii.............si parca imi vine intr-una sa[*cereale-lapte*][*pranz*][*mic-dejun*][*hot-dog*][*paste*].Este normal?????sau m-am dereglat eu:((:((:((?Acum am venit la [*84*] si bb-lina mea imi cere [*ceai*].Trebuie sa plec,revin mai tarziu....astea sunt pt.voi.....[*56*].

Si la mine au venit rusii si am fost pofticioasa azi. Nu dupa ceva anume, dar vroiam ceva special. Mi-am potolit pofta cu clatite pana la urma.

maryg 05 mar 2010 21:43:06

re: Jurnal maryg
 
[QUOTE=Suzume;108212]

Si la mine au venit rusii si am fost pofticioasa azi. Nu dupa ceva anume, dar vroiam ceva special. Mi-am potolit pofta cu clatite pana la urma.
[/QUOT]
Deci e normal.......#:-s,merci de raspuns.Ma gandeam ca a intrat in "panica"corpul si vrea sa [*pranz*]fara limita.Asta nu pentru-ca mi-ar fi venit pt.prima data :D.......dar inainte nu sesizam acest fenomen.....pentru-ca mancam ce vroiam la orice ora :">.

ali_lumi 05 mar 2010 21:55:32

re: Jurnal maryg
 
Si eu am aceeasi senzatie cand imi vin musafiri:)
Sunt momente si momente , poti sa ai pofte de tot felul , sau...
Poti sa n-ai nici o pofta de mancare;)

ianna 05 mar 2010 21:58:28

re: Jurnal maryg
 
[QUOTE=maryg;108308]
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 108212)

Si la mine au venit rusii si am fost pofticioasa azi. Nu dupa ceva anume, dar vroiam ceva special. Mi-am potolit pofta cu clatite pana la urma.[/QUOT]
Deci e normal.......#:-s,merci de raspuns.Ma gandeam ca a intrat in "panica"corpul si vrea sa [*pranz*]fara limita.Asta nu pentru-ca mi-ar fi venit pt.prima data :D.......dar inainte nu sesizam acest fenomen.....pentru-ca mancam ce vroiam la orice ora :">.


eu pe la inceputurile dietei ...programam in asa fel ziua cu rasfatz sa fie cand veneau rusii...ca atunci ca si acum...inainte sa-mi vina..rup frigiderul....luna asta a fost o exceptie ... dar s-au aglomerat si multe psihic


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:03:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO