forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mihaela (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mihaela-11712.html)

Adina14 08 iul 2012 07:15:44

Re: Jurnal Mihaela
 
Aaa, scuza.ma :D Ma gandeam la alt iaurt, mic dejun sanatos de la activia parca ii spune.
Pai nu conteaza; trebuia sa iei un MD in toata regula atunci cand te.ai trezit/ Fructele provoaca aciditate in stomac si s.ar putea sa iti fie si mai foame de la ele. La cat te trezesti de obicei?
Iti calculezi caloriile pe site? :-/
Scuze ca sunt atat de cicalitoare :"> Dar sunt ingrijorata fiindca trebuie sa papi bine :-w

mihaela01 08 iul 2012 07:21:05

Re: Jurnal Mihaela
 
M-am trez pe la 6:-? de obicei cand pleaca mama la lucru odata la 2 zile ma trez odata cu ea sau dupa cateva min dupa ce pleaca ea:-?? nsh dc:-??. Daca luam md acum de dim imi era foame mai tz:( asa il iau la 10 si porma pap de pranz pe la 2-3:o3 si asa dupa ce fac insanity pe la 10 jum, mai astp 30 min sa ma lin si porma zbor direct in piscina:)) sa ma racoresc :o3:)) mai ma balacesc si pe acolo 1-2-3-4 ore:-" mai stau si eu ptn la soare:"> sau citesc :d[*72*]

Adina14 08 iul 2012 07:24:14

Re: Jurnal Mihaela
 
Ok, daca asa te simti tu mai bine :)
Ce citesti? ;;)

mihaela01 08 iul 2012 07:28:26

Re: Jurnal Mihaela
 
micutele mincinoase:"> am toate cartile de la bravo si bravo girl:)) (toate citite:">) am citit si ''Amurg'' toata seria:">. Ce somn si ce fomica imi e:)) mai e ptn pana la 10 :-s sa vezi pe la 15-16 ce somn de frumusete o sa bag:)))

Adina14 08 iul 2012 07:32:14

Re: Jurnal Mihaela
 
Amurg mi.a placut si mie foarte mult; sunt cartile mele preferate.
Seria asta nu am citit.o :-? Nu mi.am mai cumparat de mult reviste.
Eu ti.am zis ca trebuia sa papi bine :-w Ce daca..luai un MD satios, o gustarica la 10, apoi la pranz iarasi mancai bine si la celelalte mese la fel :-?? Nu trebuie sa iti privezi corpul de mancare. Pune.te la somnic ;)) >:D<

mihaela01 08 iul 2012 07:35:12

Re: Jurnal Mihaela
 
ce mai frumoasa serie tot ''Vampirii sudului'' ramane 8-> ador cartiile alea 8-> si serialele facute dupa carti sunt bune:d dar pe alea nu le-am vazu deloc , s-a uitat iubitul la ele:))

Adina14 08 iul 2012 07:37:23

Re: Jurnal Mihaela
 
Aa o prietena de.a mea le.a citit si mereu ma bate la cap sa le iau si eu ;))

mihaela01 08 iul 2012 07:39:50

Re: Jurnal Mihaela
 
pai sunt superbe:-w merita sau daca ai rabdare uitate la serial:-?? si ala e frumos:*. Ai avut dreptate cu marul :-s parca imi sta in gat X_X , eh ajung si eu ca Alba ca zapada :> poate scriu astia si o poveste cu mine:> =))

Adina14 08 iul 2012 07:47:10

Re: Jurnal Mihaela
 
T.B.? :D Mi.ar face placere sa ma uit dar nu prea reusesc sa.mi fac timp. Nu am nici tv in camera iar pc.ul imi merge greu si nah..nu prea am rabdare sa astept sa se incarce. Asa am o groaza de seriale pe care as vrea sa le vad8->
Pai atunci ia gustarea acum:) Si mananci pranzul mai devreme; pe la 12-13. Bea apa. Sau culca.te :))

mihaela01 08 iul 2012 07:52:45

Re: Jurnal Mihaela
 
nee o sa ma culc pe la pranz:-s acum astp sa trez iubitu :"> mai rezist eu pana la 10 dar m-au luat toate caldurile:)))) eu una tin tv aprins ori pe kiss ori pe desene=)) sau ma mai uit din cand in cand la stiri sau la can can tv:-?? dar tot desenele mi se par mai simpatice:)) daca ai de unde sa imprumuti cartile de la t.b , imprumuta-le:) nu o sa iti para rau daca le citesti:D sunt superbe:*


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:44:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO