forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-oanaalexandra-trebuie-reusesc-7011.html)

oanaalexandra 08 nov 2010 19:50:02

Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Buna fetelor!
E timpul sa imi fac si eu un jurnal ...........cu ce sa incep? Numele meu este Oana am 1.55m si 57.4 kg........cam multe kilograme stiu dar as vrea ca pana la sfarsitul anului sa reusesc sa ajung la 48 de kg. M-am hotarat sa renunt la dulciuri si paine sa mananc maxim 2 felii pe zi. Sper sa reusesc sa dau jos aceste kg. Am nevoie de un nou inceput in viata . Vreau sa schimb multe lucruri in viata mea si incep cu felul meu de a arata.
Va pup

lucia ely 08 nov 2010 20:13:16

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
buna Oana :*:* si bine ai venit printre noi>:D<
nu ne pui meniu tau de azi?:D
sport faci?:>
mult succes iti doresc>:D<

nicoleta100 08 nov 2010 20:25:16

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Citat:

Anterior postat de oanaalexandra (Post 395852)
Buna fetelor!
E timpul sa imi fac si eu un jurnal ...........cu ce sa incep? Numele meu este Oana am 1.55m si 57.4 kg........cam multe kilograme stiu dar as vrea ca pana la sfarsitul anului sa reusesc sa ajung la 48 de kg. M-am hotarat sa renunt la dulciuri si paine sa mananc maxim 2 felii pe zi. Sper sa reusesc sa dau jos aceste kg. Am nevoie de un nou inceput in viata . Vreau sa schimb multe lucruri in viata mea si incep cu felul meu de a arata.
Va pup

Salutare!
Bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<
Multa bafta!!!

anqutz 08 nov 2010 20:41:52

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Buna! Am vazut ca ai un plan bun de dieta, dar nu ai mentionat nimic de sport. :P Ti-as recomanda sa nu-l neglijezi, sa faci minim 30 de min de cel putin 3 ori pe sapt.

lady musette 08 nov 2010 20:46:20

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Buna Oana

eu iti recomand sa papi cele 2 felii e paine la micul dejun si sa nu fie paine alba, incearca ibtegrala, proteica, sau pesmeti wasa. sunt mult mai buni decat paine alba.

Spor la slabit.

bummy 08 nov 2010 22:07:50

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Hey Oana ce mai faci? ai renuntat la SB?
eu da.. si m-am ingrasat inapoi. Dar de azi nu mai mananc dulciuri si fainoase sau chestii care ingrasa si mi-am propus sa fac sport in fiecare zi!
Daca am trecut peste alea 2 saptamani din SB chestia cu renuntatu la dulciuri si fainoase mi se pare banala:))
Hai good luck!:*

andra_aly 08 nov 2010 22:56:06

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Buna Oana:) Bine ai venit in randul slabutelor cu jurnale;) ;;)
Vad ca esti hotarata sa iti schimbi stilul de viata:)
Ma bucur. si sper ca o sa alegi modul cel mai sanatos, adica alimentatie corecta+sport;)
Mult succes iti doresc:)

oanaalexandra 09 nov 2010 21:28:48

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 395893)
buna Oana :*:* si bine ai venit printre noi>:D<
nu ne pui meniu tau de azi?:D
sport faci?:>
mult succes iti doresc>:D<

Ba da o sa pun si meniul meu ! Fac din cand in cand dar mi-am propus sa fac de 4 ori pe saptamana acasa...........
Multumesc mult la fel>:D<

oanaalexandra 09 nov 2010 21:29:34

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 395906)

Salutare!
Bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<
Multa bafta!!!

Multumesc mult !
La fel si tie............sa ne atingem telul dorit>:D<

oanaalexandra 09 nov 2010 21:35:23

Re: Jurnal Oanaalexandra - Trebuie sa reusesc!
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 395927)
Buna! Am vazut ca ai un plan bun de dieta, dar nu ai mentionat nimic de sport. :P Ti-as recomanda sa nu-l neglijezi, sa faci minim 30 de min de cel putin 3 ori pe sapt.

Ok am inteles.........o sa imi fac un program de sport si o sa il respect. Multumesc mult de tot>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:05:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO