forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Orube (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-orube-8758.html)

Orube 07 mai 2011 22:47:42

Orube-reloaded
 
[*101*][*101*]Hey!Sunt eu,Orube!Stiti povestea mea?Daca nu v-o spun iar:
De cand eram in clasele mici,am inceput sa ma ingras:-sSi tot mai rau pana am ajuns o grasunica:(Mereu ma comparam cu celelalte fete si va dati seama ca eram dezamagita cand vedeam diferenta,care era mare.Acum,parca m-am mai inaltat si arat putin mai bine,dar tot bate la ochi.:-s
Acum deja am ajuns sa am probleme mintale:))ca altcumva nu pot sa le numesc.
Imi e frica sa ma uit in oglinda si sa ma urc pe cantar,deoarece imi e frica de ce vad=:)Mereu port haine largi si imi e frica sa merg la cumparaturi,sa vad marimea ACEEA pe eticheta blugilor.x-(x-(x-(
Acum m-am gandit sa schimb si eu ceva[*22*]deoarece vreau sa fiu frumoasa la plaja si sa nu mai trebuiasca sa imi acopar sunca(altcumva nu o pot numi) cu palaria si sa pot sa cumpar orice imbracaminte vreau eu!
[*73*]Ma apuc de luni,9 mai si va pun meniul zilnic aici.SA imi spuneti unde gresesc si ce trebuie sa schimb.[*130*]Pupicei!

pucca 08 mai 2011 12:02:50

Re: Jurnal Orube
 
Orube... ce s-a intamplat? Nu mai apari pe lista de membri la grup. M-am gandit ca a fost o greseala si ti-am mai trimis o invitatie :-s:-*:-*

Orube 28 iun 2011 13:33:09

Jurnal Orube:)In drumul catre greutatea de vis:.
 
Heeeeey!Sunt sigura ca ma stiti de pe aici,deoarece sunt inregistrata de mai mult timp,si am mai avut un jurnal,numai ca nu m-am tinut de treaba si nu am reusit sa dau jos:">.
Si pentru cei care nu ma stiu,va spun povestea:)): M-am ingrasat de pe la 9 ani din cauza faptului ca eram foarte slaba si am luat vitamine:))numai in extreme sunt eu.De la 20 kg am ajuns la 45kg,iar apoi urmand sa cresc la greutatea de acum: 55 kg:D
Si de atunci,nu am reusit sa le dau jos.Am 1.58 si nu prea da bine 55 kg:-s.Cantarul este dusmanul meu de moarte:-s.
Si vreau sa ajung la 45 kg,greutate normala(cred eu) pt varsta mea:13 ani.
In timpul scolii nu am reusit sa slabesc.Ba vedeam colegele cum mananca cipsuri sau dulciuri:(...si nu rezistam.Dar acum fiindca e vacanta,sper ca pot reusi cu ajutorul vostru:):):)

Orube 15 ian 2012 15:36:07

Jurnal Oana-I'm back!
 
Buna!Unele dintre voi ma stiti,altele nu.Am mai avut un jurnal,dar nu a mers atunci dieta,sa zic asa,iar de sarbatori am luat 2 kg.:(:(
Acum ma apuc iar,nu o sa tin dieta fiindca sunt mica,dar voi manca sanatos.Adica: fara dulciuri,sucuri,paine,prajeli,cartofi si paste:)Si nu mananc dupa 7.Pe saptamana nu o sa pot scrie ce am mancat fiindca am scoala,dar am sa scriu vineri sau sambata tot meniurile din cursul saptamanii.:-*:-*:-*
:x:x:x:xpeace!!

GiuliaD 15 ian 2012 15:38:04

Re: Jurnal Oana-I'm back!
 
Bine ai revenit!
Sper sa nu te supere intrebarea : cati ani ai?

Orube 15 ian 2012 15:50:29

Re: Jurnal Oana-I'm back!
 
14;;)
Nuuu...cum sa ma supere intrebarea!?

GiuliaD 15 ian 2012 15:55:53

Re: Jurnal Oana-I'm back!
 
Cand ai spus ca esti mica ma gandeam ca ia pana in 12 ani :D
Imi place "planul" tau. Iti doresc mult succes, sunt sigura ca o sa reusesti ! :*

Orube 15 ian 2012 16:00:00

Re: Jurnal Oana-I'm back!
 
Mersi mult!Sa ne tii si tu la curent cu ce faci.
Ei,nu sunt foarte mica,dar nu cred ca trebuie sa tin diete,mai exact nici nu pot sa tin o dieta:D.Bafta si tie Giulia.

GiuliaD 15 ian 2012 16:03:36

Re: Jurnal Oana-I'm back!
 
Cu placere. Imi place cum gandesti, eu la recomandarea medicului am tinut pe la 12 ani o dieta destul de restrictiva cu care am slabit de la 86 de kg dar cred ca mi-a facut si rau pentru ca am probleme cu stomacul:D
O sa va tin la curent in jurnalul meu, merci mult :* .. sa postezi si tu meniurile cand poti :D

Orube 15 ian 2012 16:48:14

Re: Jurnal Orube
 
Am o problema.Insemnarile din celalalt jurnal s-au transferat aici:( si nu stiu de ce.Poate o sa para ciudat.Descrierile sunt de la incercarile mele de a face al 2-lea jurnal,insa nu a mers..in fine...ma gasiti tot aici:-*:-*:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:50:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO