forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal otilia (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-otilia-2732.html)

onetotilia 05 mar 2010 09:26:02

Re: jurnal otilia
 
In sfarsit incepe sa miste cantarul ...... -300 gr

andra_aly 05 mar 2010 10:44:14

Re: jurnal otilia
 
neata otilia. pai nu ai venit cu vesti...:D:-/
ce a zis primarul pana la urma?;;)

andra_aly 05 mar 2010 10:44:47

Re: jurnal otilia
 
bravo.. vezi ca incet incet coboara:)

onetotilia 05 mar 2010 13:57:50

Re: jurnal otilia
 
primarul ce sa zica........inca nu se stie sigur,o sa incerce sa ceara o derogare de la lege,dar daca nu o sa se poata o sa ne cunune......ce sa mai facem......asept pe saptamana viitoare sa vedem ce o sa zica.....

onetotilia 06 mar 2010 15:53:24

Re: jurnal otilia
 
Ieri am fost foarte fericita.......am indraznit sa incerc o pereche de blugi pe care nu i_am mai putut incheia cu ceva vreme in urma ......marimea 34.....si m_au incaput.....adica am putut sa ii inchid?cu taote ca erau putin stramti......m_am bucurat foarte mult.....oricum weekendul asa presimt ca nu e de bine......si parca faptul ca am fost la menstruatie si nu am putut face sport m_a lenevit si chiar daca nu am mancat prea mult m_am cam dat la dulciuri......si imi e ciuda pe mine......sper ca de luni sa ma apuc din nou cum trebuie de dieta?chiar dac asi azi o sa fac sport ceva mai mult pt ca deja am ajuns la 1150 kcal......si la mine e abia 3 ..... Si sper sa nu mai imi trebuiasca mutle.....

mika_me 06 mar 2010 15:55:12

Re: jurnal otilia
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 109261)
Ieri am fost foarte fericita.......am indraznit sa incerc o pereche de blugi pe care nu i_am mai putut incheia cu ceva vreme in urma ......marimea 34.....si m_au incaput.....adica am putut sa ii inchid?cu taote ca erau putin stramti......m_am bucurat foarte mult.....oricum weekendul asa presimt ca nu e de bine......si parca faptul ca am fost la menstruatie si nu am putut face sport m_a lenevit si chiar daca nu am mancat prea mult m_am cam dat la dulciuri......si imi e ciuda pe mine......sper ca de luni sa ma apuc din nou cum trebuie de dieta?chiar dac asi azi o sa fac sport ceva mai mult pt ca deja am ajuns la 1150 kcal......si la mine e abia 3 ..... Si sper sa nu mai imi trebuiasca mutle.....


felicitari otilia..tar ema bucur pentru tine..cunosc senzatia si gradul de satisfactie cand poti imbraca haine ce nu-ti veneau cu ceva timp in urma

onetotilia 06 mar 2010 15:56:54

Re: jurnal otilia
 
Eu am vre_o 16 perechi de blugi dintre care numei 2 sunt elastici....vreau sa spun ca sunt singurii pe care ii imbracam.....

onetotilia 06 mar 2010 15:59:33

Re: jurnal otilia
 
Rondelele de orez expanat sunt bune in dieta???????

mika_me 06 mar 2010 16:09:59

Re: jurnal otilia
 
o tipa zicea cam asa pe net...ca raspuns la intrebarea uneia care voia sa foloseasca orez dintrasta in cura cu orez..
Orezul acela e foarte bun, mai ales ca nua re sare. Totusi, ti-as recomanda sa folosesti orez integral fiert, pentru ca cel expandat e facut din orez decorticat (fara \"cojite\", adica exact ce este ma bun). Este un fel de paine alba, numai ca in loc de grau e orez, nu stiu daca mi-ai priceput comparatia... Asa ca foloseste orezul expandat la servici sau unde te duci tu, dar acasa mananca din acela integral fiert (asa nici nu te constipi)...

onetotilia 06 mar 2010 16:52:32

Re: jurnal otilia
 
Pai eu mi_am luat u pachet sa am asa cte o felie-doua cand imi e foame intre mese.....ca orezul ... Mie nu prea imi place nici macar ala alb.....dar ala brun e oribil


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:30:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO