forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-pinksiren-nu-conteaza-cat-greu-inaintez-atat-timp-cat-nu-ma-opresc-10619.html)

pinksirena 27 nov 2011 12:11:33

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 859019)

Ai zis ca nu te cantaresti:(

Stiu,dar era obligatoriu sa o fac,maine incepe concursul Slabutze de Craciun...:(
,noroc ca mi-a zis o fata,ca si uitasem

alexandra123 27 nov 2011 12:14:12

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 859022)


Stiu,dar era obligatoriu sa o fac,maine incepe concursul Slabutze de Craciun...:(
,noroc ca mi-a zis o fata,ca si uitasem

Aaaa nu stiam, ce bine e sa vezi sa se duc kg :x

pinksirena 27 nov 2011 12:15:58

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 859023)

Aaaa nu stiam, ce bine e sa vezi sa se duc kg :x

Da,si eu sunt cea mai fericita,mai ales ca nici nu simt ca sunt la dieta :x

alexandra123 27 nov 2011 12:22:07

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 859024)


Da,si eu sunt cea mai fericita,mai ales ca nici nu simt ca sunt la dieta :x

Asa este cel mai bine, zic eu. Sunt constipata nu stiu cum ca beau apa, manac fibre, fac sport fac de toate.

mutulica 27 nov 2011 12:31:55

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
Felicitari pentru minus!!!!
Si succes pe miine ca doar se incepe concursul!!!!!
Nustiu daca ati observat dar si eu mi-am schimbat tikerul la 64, s-a mai dus si la mine un kg...greu, greu dar se duc incet....offfffffff vreau mai repede:((

pinksirena 27 nov 2011 12:36:01

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 859049)
Felicitari pentru minus!!!!
Si succes pe miine ca doar se incepe concursul!!!!!
Nustiu daca ati observat dar si eu mi-am schimbat tikerul la 64, s-a mai dus si la mine un kg...greu, greu dar se duc incet....offfffffff vreau mai repede:((

pai ar trebui sa te bucuri mai mult...:D nu-ti face griji,poate trebuie schimbat ceva in rutina ta de sport sau la alimentatie,corpul se invata repede...:D sau poate esti aproape de greutatea ta ideala.Eu asta vara aveam 55 de kg,si ma chinuiam enorm dar mai mult de 54 de kg nu reuseam sa cobor si ma gandeam ca poate sunt bine asa,si eram numai ca eu ma vedeam grasa,sa vad de data asta unde ajung :D

alexandra123 27 nov 2011 12:36:48

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 859049)
Felicitari pentru minus!!!!
Si succes pe miine ca doar se incepe concursul!!!!!
Nustiu daca ati observat dar si eu mi-am schimbat tikerul la 64, s-a mai dus si la mine un kg...greu, greu dar se duc incet....offfffffff vreau mai repede:((

Eu nu am observat, felicitariiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! Abia astept sa ma cantaresc, cred ca o zi inainte de cantar o sa tin fructe sa nu am prea multe in stomac.

mutulica 27 nov 2011 13:05:12

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 859054)


pai ar trebui sa te bucuri mai mult...:D nu-ti face griji,poate trebuie schimbat ceva in rutina ta de sport sau la alimentatie,corpul se invata repede...:D sau poate esti aproape de greutatea ta ideala.Eu asta vara aveam 55 de kg,si ma chinuiam enorm dar mai mult de 54 de kg nu reuseam sa cobor si ma gandeam ca poate sunt bine asa,si eram numai ca eu ma vedeam grasa,sa vad de data asta unde ajung :D

sint dupa rina si trebuie sa se obisnuiasca cu mancatul normal, de toate cite un pic pe parsul intregii zile, si sport fac destul asa ca oricum o sa se miste.
greutatea mea ideala e 59-60kg mai jos de atit nu ma duc si gata, orice asi face, dar nici nu vreau sa ajung macar acolo:))
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 859057)

Eu nu am observat, felicitariiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! Abia astept sa ma cantaresc, cred ca o zi inainte de cantar o sa tin fructe sa nu am prea multe in stomac.

si ai grija sa nu mai fii constipata cind te urci pe cintar ca sa arate cit mai putin:P

pinksirena 27 nov 2011 20:56:21

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 11:00
Lapte semidegrasat 1,6% grasime, Candia, 250ml - 115 calorii

Prânz, ora 13:30
Carne de porc, proaspata, spata, fleica (cotlet), fara os, carne slaba (degresata), gatita, innabusita, 70g - 123 calorii
Piept de pui gatit, fara piele, 70g - 116 calorii
Salata rosii, castraveti, ceapa, That, 200g - 39 calorii
Ficat de pui fiert, 200g - 334 calorii

Gustare 2, ora 15:00
Ciocolata 85% cacao, Lindt Excellence, 13g - 69 calorii
Lapte semidegrasat 1,6% grasime, Candia, 250ml - 115 calorii
Triunghiuri de branza topita light, Hacendado, 30g - 41 calorii
Iaurt bifidus degresat, Sanlacta, 125g - 43 calorii

Cina, ora 19:00
Mancare de varza dulce cu piept de pui, 300g - 162 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1157 calorii

ACTIVITATI FIZICE
Metabolism bazal - 1361 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1361 calorii

iuanutza 27 nov 2011 21:05:31

Re: Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!!
 
ciao scumpo, felicitari pt minus si multa bafta pt maine cu inceperea concursului


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:59:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO