forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal plictisitor - otiliaa (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-plictisitor-otiliaa-5785.html)

otiliaa 21 aug 2010 16:45:17

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 297893)
buna, draga mea
si la mine e caldura mare, astept sa se racoreasca sa pot iesi la alergat :))
pai daca tu ai fost la plaja, ai mai si inotat prin apicuta, ma gandesc :-? si ai stat mult in soare, e destul de obositor, si de inteles ca vrei sa renunti la exercitii :P si ft bine ca nu ai cedat la tentatii >:D< incet-incet reusesti tu :D
si eu sunt putin lenesuta, ar trebui sa-mi fac curat in camera, ca altcandva nu o sa am cand, si nu ma pot urni din loc :P si o sa ramana ca dupa bomba aici =))

hai,SUS la treaba[*137*].nu mai amana.mama ei de treaba[*16*]

otiliaa 21 aug 2010 16:51:19

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 297895)
pai las-o pana cand o sa ai motiv de sarbatoare, gen ca ai slabit primele kg ;) sau ca si recompensa dupa ce nu ai mancat X zile dulce, ca sa fie motiv bun :)

pai stii care-i problema mea?ca daca o am o poftesc in fiecare zi.ma gandeam ca daca o fac maine 3 felii le las pt noi(doua pt iubi una pt mine)si restul o trimit la socri.asa pt saptamana viitoare nu mai am tentatii:-/

lucia ely 21 aug 2010 17:13:06

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
http://www.zulva.com/images/hug/images/hug-doll.gif
>:D<>:D<

Livia89 21 aug 2010 17:41:42

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de otiliaa (Post 297902)
pai stii care-i problema mea?ca daca o am o poftesc in fiecare zi.ma gandeam ca daca o fac maine 3 felii le las pt noi(doua pt iubi una pt mine)si restul o trimit la socri.asa pt saptamana viitoare nu mai am tentatii:-/

hmmm, inteleg logica :-? pai nu stiu, fa cum crezi tu ca e mai bine, tu stii mai bine cum rezisti tentatiilor :) desi s-ar putea ca al tau sa se intoarca luni acasa cu inca un praf de tort, zicand ca ce bun a fost asta si ca sa mai faci, si atunci... iar ai tentatie :D

otiliaa 21 aug 2010 18:57:06

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 297946)
hmmm, inteleg logica :-? pai nu stiu, fa cum crezi tu ca e mai bine, tu stii mai bine cum rezisti tentatiilor :) desi s-ar putea ca al tau sa se intoarca luni acasa cu inca un praf de tort, zicand ca ce bun a fost asta si ca sa mai faci, si atunci... iar ai tentatie :D

am revenit dupa 15 min de bici,dus si juma' de ora de calcat#:-s.pai praful asta l-am cumparat inainte de a ma pune pe "dieta".nu santem noi asa pofticiosi de dulce.eu sunt capul trasnailor>:),el nu cumpara "prostii"

Livia89 22 aug 2010 15:03:50

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de otiliaa (Post 298021)
am revenit dupa 15 min de bici,dus si juma' de ora de calcat#:-s.pai praful asta l-am cumparat inainte de a ma pune pe "dieta".nu santem noi asa pofticiosi de dulce.eu sunt capul trasnailor>:),el nu cumpara "prostii"

hello, am revenit si eu cu vesti
aseara am plecat sa vad un film cu cineva cu care n-am mai vb demult si de-aia am fost asa "tacuta" pe site :)
pana la urma ai facut tortul? :) ce bine suna, la mine prajiturile din comert sunt cea mai pacatoasa tentatie, mereu ii cert pe ai mei cand cumpara si afiseaza cateva in frigider :))
aporpo acuma mi-am dat seama ca nu am mai mancat dulce de o sapt si o zi :D si as vrea sa raman asa inca 3 sapt, ce zici? incerci si tu cu mine, cateva zile macar? ne incurajam una pe alta, o scoatem cumva la liman ;)

otiliaa 22 aug 2010 15:14:08

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 298535)
hello, am revenit si eu cu vesti
aseara am plecat sa vad un film cu cineva cu care n-am mai vb demult si de-aia am fost asa "tacuta" pe site :)
pana la urma ai facut tortul? :) ce bine suna, la mine prajiturile din comert sunt cea mai pacatoasa tentatie, mereu ii cert pe ai mei cand cumpara si afiseaza cateva in frigider :))
aporpo acuma mi-am dat seama ca nu am mai mancat dulce de o sapt si o zi :D si as vrea sa raman asa inca 3 sapt, ce zici? incerci si tu cu mine, cateva zile macar? ne incurajam una pe alta, o scoatem cumva la liman ;)

salutare!era frumos filmul de aseara?tortuletul e in frigider:D.daca nu-l aveam pariez ca nu ma tenta dulcele.foarte bine ca nu ai mancat dulce.ok accept sa ma aliez cu tine,cu o singura conditie.fara dulce pana doar pana sambata(si de luni iar pana sambata).ce zici?:-/

Livia89 22 aug 2010 16:14:17

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
[QUOTE=otiliaa;298548]salutare!era frumos filmul de aseara?tortuletul e in frigider:D.daca nu-l aveam pariez ca nu ma tenta dulcele.foarte bine ca nu ai mancat dulce.ok accept sa ma aliez cu tine,cu o singura conditie.fara dulce pana doar pana sambata(si de luni iar pana sambata).ce zici?:-/[/QUOT

filmul era Shrek 4, nah, am cedat copilului din mine :)) si a fost ft fain :) in general imi plac animatiile, au asa un aer copilaresc, optimist si inocent :x

de renuntarea la dulce, ok, fie si asa, desi eu vreau sa tin 4 saptamani in cap :D eu tre sa scap de ultimele kg, si de-aia sunt asa de impulsionata sa fac totul cum trebuie :P oricum, 6 zile din saptamana e deja ceva :) ms mult ca ai acceptat >:D<

otiliaa 22 aug 2010 16:59:22

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
[QUOTE=Livia89;298586]
Citat:

Anterior postat de otiliaa (Post 298548)
salutare!era frumos filmul de aseara?tortuletul e in frigider:D.daca nu-l aveam pariez ca nu ma tenta dulcele.foarte bine ca nu ai mancat dulce.ok accept sa ma aliez cu tine,cu o singura conditie.fara dulce pana doar pana sambata(si de luni iar pana sambata).ce zici?:-/[/QUOT

filmul era Shrek 4, nah, am cedat copilului din mine :)) si a fost ft fain :) in general imi plac animatiile, au asa un aer copilaresc, optimist si inocent :x

de renuntarea la dulce, ok, fie si asa, desi eu vreau sa tin 4 saptamani in cap :D eu tre sa scap de ultimele kg, si de-aia sunt asa de impulsionata sa fac totul cum trebuie :P oricum, 6 zile din saptamana e deja ceva :) ms mult ca ai acceptat >:D<

si eu ador animatiile la fel ca tine.vreau si eu sa merg sa vad aici filmul Sansone(nu stiu daca in rom este).cat despre dulce,pai dupa ce ai sa ajungi la kg dorite ce ai sa faci,ai sa mananci o data pe luna ceva dulce?:-/eu chiar as putea sa stau luna fara ceva dulce,dar nu e ceea ce eu imi doresc(scuze daca te-am dezamagit:-*)

otiliaa 23 aug 2010 18:10:26

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
'seara!fetele ce dezamagita m-am intors de la mare...:((.singura grasana eram eux-(.ma gandeam eu in sinea mea,de ce nu pot face o magie macar astazi sa fiu mai slaba,dar nu am avut fericirea asta.nici de baut nu prea am baut astazi,ca nu aveam baia aproape si in mare pot sa stau si o ora si tot nu fac nimic:D.mancare nu prea multa,niste ton la cutie cu legume si cateva fructe.abia astept sa vina ziua de maine sa-mi revin si eu:-o.mai ales ca al meu de maine incepe serviciul[*3*].iar pt pranz vreau sa fac o supica cu pipote de pui.prostioare zerooo...


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:25:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO