forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal plictisitor - otiliaa (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-plictisitor-otiliaa-5785.html)

Livia89 23 aug 2010 20:56:24

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
in mod sigur nu ai vazut tu bine, draga mea :P si eu vad doar fetele mai slabe ca mine cand merg la plaja :-<
dar lasa-lasa, ca o sa fim si noi harnice si slabute ;;) si la vara o sa suspine altcineva dupa corp ca al nostru
bv ca nu ai mancat prostioare, keep up the good work :)>-
ma gandesc ca te-ai si distrat la mare, nu numai ai dat roata cu ochii :) oooooooooooof, ce pacat ca nu stau si eu cumva mai aproape de mare :(
si de maine incepi iar cu bici, daca esti acasica?

otiliaa 23 aug 2010 21:06:48

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 299807)
in mod sigur nu ai vazut tu bine, draga mea :P si eu vad doar fetele mai slabe ca mine cand merg la plaja :-<
dar lasa-lasa, ca o sa fim si noi harnice si slabute ;;) si la vara o sa suspine altcineva dupa corp ca al nostru
bv ca nu ai mancat prostioare, keep up the good work :)>-
ma gandesc ca te-ai si distrat la mare, nu numai ai dat roata cu ochii :) oooooooooooof, ce pacat ca nu stau si eu cumva mai aproape de mare :(
si de maine incepi iar cu bici, daca esti acasica?

da sigur,deja am pus ceasul sa sune sa plec dimineata la "alergatul"meu,iar de maine pe langa bici vreau sa fac si abdomene.ca de nu burta nu vrea sa plece.cat despre mare?nu sunt eu iubitoare de mare dar am facut-o pt iubi al meu.am venit rosieeee,nu mai vreau[-X

otiliaa 24 aug 2010 10:59:00

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
buna ziua!astazi sunt fericita,dupa atata timp acul cantarului s-a miscat#:-s,am ajuns la 70[*3*].iar pt asta trebuie sa fiu si mai motivata si sa trag si mai tare:D.

lucia ely 24 aug 2010 11:51:11

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
ohooo>:D< felicitari draga mea>:D<
sunt mandra de tine>:D<
la mai multe>:D<
ce faci azi?ce ai mancat?:D

otiliaa 24 aug 2010 12:21:49

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 300450)
ohooo>:D< felicitari draga mea>:D<
sunt mandra de tine>:D<
la mai multe>:D<
ce faci azi?ce ai mancat?:D

multumesc,multumesc:">!deocamdat nu am mancat,il astept pe al meu ca de azi a inceput munca.o sa mananc peste o ora(aici e 12si20)am facut o supa cu pipote de pui.am pus doar putin delikat si nimic ulei.e foarte light:P.mai tarziu o sa fac si sportul,pe langa bici vreau sa fac si abdomene,ca de nu burtaaa:((p.s:am baut deja doi l de apa>:D<

lucia ely 24 aug 2010 12:29:11

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de otiliaa (Post 300490)
multumesc,multumesc:">!deocamdat nu am mancat,il astept pe al meu ca de azi a inceput munca.o sa mananc peste o ora(aici e 12si20)am facut o supa cu pipote de pui.am pus doar putin delikat si nimic ulei.e foarte light:P.mai tarziu o sa fac si sportul,pe langa bici vreau sa fac si abdomene,ca de nu burtaaa:((p.s:am baut deja doi l de apa>:D<

>:D< eu in toate mancarurile pun delicat:d sau aproape:D
ca eu nu pun patrunjel,marar,telina...deastea:D si mno pun doar sare,piper delikat:D si boia:D ...tre sa aiba un gust
>:D< trebuia sa mananci cv pana acuma:-|
>:D<

Livia89 24 aug 2010 23:10:21

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de otiliaa (Post 300490)
multumesc,multumesc:">!deocamdat nu am mancat,il astept pe al meu ca de azi a inceput munca.o sa mananc peste o ora(aici e 12si20)am facut o supa cu pipote de pui.am pus doar putin delikat si nimic ulei.e foarte light:P.mai tarziu o sa fac si sportul,pe langa bici vreau sa fac si abdomene,ca de nu burtaaa:((p.s:am baut deja doi l de apa>:D<

bravoooooooooooooooooo pt toate, ti-am zis eu ca se vor vedea si rezultatele :D
despre dulce, eu cred ca ajunge daca la mentinere si pe mai departe o sa mananc o data pe saptamana, asa, putintel, de pofta :)
e si de mare ajutor ca acuma nici nu mi-e pofta, deci nu poti sa zic ca ma fortez sa nu ma ating :)
si nu ma dezamagesti, tu iti personalizezi dieta cum vrei. spor si pe mai departe >:D<

otiliaa 25 aug 2010 14:33:31

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
iaca ca am revenit,dupa ce am mancat un pranz de rege:D.peste cu cartofi la cuptor=P~.am ramas si eu surprinsa la cat de bun a iesit,mai ales ca la cuptor l-am facut pt prima data.doar ca cartofii erau separati ca nu voiam sa aiba gust de peste.pt cina am supica de ieri de terminat(carne nu a mai ramas:D).hai ca daca vreau merge slabitul....

lucia ely 25 aug 2010 14:43:05

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
Citat:

Anterior postat de otiliaa (Post 301971)
iaca ca am revenit,dupa ce am mancat un pranz de rege:D.peste cu cartofi la cuptor=P~.am ramas si eu surprinsa la cat de bun a iesit,mai ales ca la cuptor l-am facut pt prima data.doar ca cartofii erau separati ca nu voiam sa aiba gust de peste.pt cina am supica de ieri de terminat(carne nu a mai ramas:D).hai ca daca vreau merge slabitul....


oho ,,nu-mi place combinatia ..cartofi cu carne!!!ingrasa!!!!
app ai spus ca imi zici cum ai facut pestele:">
sper ca nu ai uitat:P
nu stii pe unde e Livia?:-?

otiliaa 26 aug 2010 14:21:37

Re: Jurnal plictisitor - otiliaa
 
:">:">:">...da chiar trebuie sa-mi fie rusine!azi am mancat din mancarea lui iubi.iepure cu masline.(in doi am devorat juma de iepure).data trecuta cand l-am facut asa m-am abtinut,dar de data asta nu am reusit:((.


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:47:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO