forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Rallara (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-rallara-11085.html)

Georgii 28 mar 2012 18:02:31

Re: Jurnal Rallara
 
Scumpo, eu ies! Mai vorbim! Sa ai grija de tine ;;).

Rallara 28 mar 2012 18:05:50

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 998725)


O da, experienta. Da imbatranim, sa nu uiti :)).
Eu sunt surprinzatoare de fel, ciudata mai mereu si nu vorbesc nici mult. Ce mai, perfecta :)).
Nu e greu, sa lucrezi cu fructele este ft frumos. Imi place chiar :D. E mai greu vara cand e multa lume, stres etc.


Bla bla...:-@:-q;));)):)):)) Sa stii ca eu deja ma uit cu umpic de grija la fata mea... sincer... dar esti prima persoana la care ii spun, si cred ca si ultima, pentru ca nu imi place sa vorbesc despre imbatranire prea mult... inca sunt in dezbatere despre cum o vad si ce imagine am despre fenomen.:)

Nu vorbesti mult nici tu? ;)) Nici eu:-* Sunt gen cam scurt si la obiect>:D<

Da, si eu sunt ciudatica:D:x Ciudat-deosebit, nu ciudat-straniu. Da... :x

Te cred, atunci in sezon e vraja>:)>:):))


Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 998726)


Si eu iubeeesc cititul. Nu e zi sa nu citesc :).

Ce frumos:x:x:-*:-*
Tu scumpa tu imi intri la suflet:):x
Oare ai timp sa citesti? Ti-as recomnda o carte daca nu ai citit-o deja.

niculina04 28 mar 2012 18:12:48

Re: Jurnal Rallara
 
te pupik draguta ma duc sa fac treaba,,,,,,,,,,,,o seara placuta si apor la invatat>:D<

Rallara 28 mar 2012 18:13:09

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 998728)


Chiar e interesanta cartea dar...plec eu in graba mereu si arunc de toate in geanta numai cartea nu.Mereu zic ca o pun de seara dar la cate ma asteapta acasa, numai la ea nu imi sta gandul:)

Da,da, si mie imi plac legumele, la cupor, inabusite, nu conteaza,legume sa fie:)Si papa sanatoasa:D Si eu m-am obisnuit cu ea, desi mai calc cateodata in strachini:))
Eu nu prea mancam fructe, la modul general,dar de cand cu Slabute, m-am "chiti "bine de tot pe ele:)Si stii tu vorba referiotare la mere: An apple a day, keeps the doctor away:))

Hm,Dan Puric, interesant, o trec pe lista de "trebuie citite";))


Calci in "strachini":)) Vaai de cand nu am auzit expresia asta:)):)):-*
Da, e greut dar ne mentinem pe pozitie, eu sunt mandra ca sunt aici cu voi slabutele mele scumpe, noi stim ce e bun si sanatos:x>:D<>:D<
Nici eu... nu mi-au placut cam niciodata prea mult, mereu am avut cam 4 feluri pe care la consumam, si care au rams aceleasi in mare parte si azi... bananele, capsunii-fructele de padure, merele VERZI si acre si tari si fara coaja care iti ramane pe cerul gurii... de vara sa zicem (:)) deci la cate pretentii am de la mere, normal ca nu gasesc decat rarisim unele care sa ma satisfaca), asa... si portocalele cred... dar doar cele zemoase fara pielitele groase si cu samburi... :D uff, pretentioasa mai sunt>:)>:) Nici nu mai imi vin in cap alte fructe:))
Da, cred ca e buna:x:-*

Rallara 28 mar 2012 18:14:11

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 998745)
te pupik draguta ma duc sa fac treaba,,,,,,,,,,,,o seara placuta si apor la invatat>:D<


Muuultuuu:-*:-*:-* Mersi al fel, distractie cu peripetii decente:)) alaturi de buburuzele tale dulci si nevinovate>:)>:):))
Te pup>:D<

Rallara 28 mar 2012 18:14:53

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 998732)
Scumpo, eu ies! Mai vorbim! Sa ai grija de tine ;;).

Ok, te-am pupacit:-*:-*:-* Si tu>:D<

happygirldiana 28 mar 2012 18:19:02

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 998747)


Calci in "strachini":)) Vaai de cand nu am auzit expresia asta:)):)):-*
Da, e greut dar ne mentinem pe pozitie, eu sunt mandra ca sunt aici cu voi slabutele mele scumpe, noi stim ce e bun si sanatos:x>:D<>:D<
Nici eu... nu mi-au placut cam niciodata prea mult, mereu am avut cam 4 feluri pe care la consumam, si care au rams aceleasi in mare parte si azi... bananele, capsunii-fructele de padure, merele VERZI si acre si tari si fara coaja care iti ramane pe cerul gurii... de vara sa zicem (:)) deci la cate pretentii am de la mere, normal ca nu gasesc decat rarisim unele care sa ma satisfaca), asa... si portocalele cred... dar doar cele zemoase fara pielitele groase si cu samburi... :D uff, pretentioasa mai sunt>:)>:) Nici nu mai imi vin in cap alte fructe:))
Da, cred ca e buna:x:-*

Merele in cauza, cu coaja groasa "care iti ramane pe cerul gurii"nici mie nu imi plac:D:))Dar imi plac in general fructele:>In special grefele dar nu imi prea permit sa le consum din cauza antibebe-urilor, toata lumea spune, inclusiv medicii ca ar anula efectul celor din urma:-?

niculina04 28 mar 2012 18:20:30

Re: Jurnal Rallara
 
am uitat sa _ti spun am pus cateva poze cu ele:-*

Rallara 28 mar 2012 18:32:50

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 998754)

Merele in cauza, cu coaja groasa "care iti ramane pe cerul gurii"nici mie nu imi plac:D:))Dar imi plac in general fructele:>In special grefele dar nu imi prea permit sa le consum din cauza antibebe-urilor, toata lumea spune, inclusiv medicii ca ar anula efectul celor din urma:-?


:)):))Buun... ca sunt cam oribile... si si daca le decojesc cu cutitul ca batraneii, si marul in sine e fainos... uff ce le mai detest... si numai de le dau tot timpul anului inafara de cele de vara... indiferent de soi... zici ca sunt paie, fara suc... fara nimic. Bleac.>:)
Antibebe-urilor?!!:-o Nu-mi spune ca nu favorizeaza fertilitatea greful:)):)):)) Nu am inteles eu bine, nu?:-/

Rallara 28 mar 2012 18:33:57

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 998756)
am uitat sa _ti spun am pus cateva poze cu ele:-*

:x:x Da, le-am comentat cu drag:x Ce dar frumos de la Dumnezeu, sa iti creasca sanatoase, ca frumoase si destepte sunt.:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:35:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO