forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Rallara (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-rallara-11085.html)

agneta 24 mai 2012 08:00:22

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de agneta (Post 1048462)
Buna dimineaaata!
paai de distrat ma distrez si eu dar mai bine spus eu pe altii...;))

Asa e, sa revii cat mai repede pe drumul cel bun.:-*
Si nu uita, ideea nu e sa privim slabitul ca pe o corvoada, ci ca adoptam un stil de viata sanatos, sa nu devenim sclavii mancarii... sa facem sport pentru propria noastra sanatate, si slabitul va veni si el la pachet.:)
[/QUOTE]

Azi m-am urcat pe cantar si mi-a aratat 50.9 :>:>deci chiar daca a trebuit vreo doua saptamani sa se mai scada, dar a scazut si asa...mai am inca 900 grame si mi-am ajuns telul...binenteles, ca de acum incepe greul ( mi-am dat eu seama in ultimele saptamani..cand deja incepi sa crezi, ca eh, acuma nu se intampla nimic daca azi mananc asa, de maine incep din nou...iar maine zici acelasi lucru....:-s)
Oricum abia astept sa ajung la 50 ca sa pot sa cresc treptat nr caloriilor, asa cum trebuie...si binenteles sportul trebuie sa fie de pe acum n.1 pentru tonifiere:D
[/QUOTE]

Multu de grija, asa facem.>:D<

Cu mult drag scumpa.
Te pup si iti doresc o zi frumoasa, sa mai vii pe la mine, mai povestim si noi ca fetele, ca suntem din acelasi orasel doar.:)>:D<>:D<

P.s: la strans de semnaturi ai veni in cateva saptamani? :-*
[/QUOTE]

Candva saptamana viitoare se decide daca eu personal intru in concediu deja sau inca nu...daca da, atunci i'm freeee (sunt libera) si vin cu cea mai mare placere...iar daca trebuie in continuare sa muncesc atunci pana la sfarsitul lui iunie sunt prinsa non-stop:((
te pup si eu , sa ai o zi cat mai frumoasa!!!>:D<[/QUOTE]



:)):)):)):)):))mama ce varza am facut aici cu quote-urile astea, nu stiam cum se face, si am facut dupa capul meu:)):)):)):))

rommyna 24 mai 2012 08:05:23

Re: Jurnal Rallara
 
http://images5.fanpop.com/image/phot...0-1280-800.jpg

anhelyto 24 mai 2012 08:10:09

Re: Jurnal Rallara
 
Buna dimi ralucel!
Am venit sa ti pup si sa iti doresc o zi frumoasa!!!:-*

Rallara 24 mai 2012 08:10:33

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de agneta (Post 1048462)
Buna dimineaaata!
paai de distrat ma distrez si eu dar mai bine spus eu pe altii...;))

Asa e, sa revii cat mai repede pe drumul cel bun.:-*
Si nu uita, ideea nu e sa privim slabitul ca pe o corvoada, ci ca adoptam un stil de viata sanatos, sa nu devenim sclavii mancarii... sa facem sport pentru propria noastra sanatate, si slabitul va veni si el la pachet.:)


Azi m-am urcat pe cantar si mi-a aratat 50.9 :>:>deci chiar daca a trebuit vreo doua saptamani sa se mai scada, dar a scazut si asa...mai am inca 900 grame si mi-am ajuns telul...binenteles, ca de acum incepe greul ( mi-am dat eu seama in ultimele saptamani..cand deja incepi sa crezi, ca eh, acuma nu se intampla nimic daca azi mananc asa, de maine incep din nou...iar maine zici acelasi lucru....:-s)
Oricum abia astept sa ajung la 50 ca sa pot sa cresc treptat nr caloriilor, asa cum trebuie...si binenteles sportul trebuie sa fie de pe acum n.1 pentru tonifiere:D


Multu de grija, asa facem.>:D<

Cu mult drag scumpa.
Te pup si iti doresc o zi frumoasa, sa mai vii pe la mine, mai povestim si noi ca fetele, ca suntem din acelasi orasel doar.:)>:D<>:D<

P.s: la strans de semnaturi ai veni in cateva saptamani? :-*

Candva saptamana viitoare se decide daca eu personal intru in concediu deja sau inca nu...daca da, atunci i'm freeee (sunt libera) si vin cu cea mai mare placere...iar daca trebuie in continuare sa muncesc atunci pana la sfarsitul lui iunie sunt prinsa non-stop:((
te pup si eu , sa ai o zi cat mai frumoasa!!!>:D<

[*4*][*4*][*66*][*2*][*2*] Vai ce frumos... felicitari!!! Uite... cu toate ca nu te-ai abtinut tare de la gustari calorice... ai reusit sa slabesti frumos!>:D<
Si da, mentinerea e o provocare, corect. Dar esti fata puternica si vei reusi, sunt convinsa.;)
A... deci am inteles...:)) Tu esti entertainer-ul. :-o:>b-) Mi-ar placea sa imi dai detalii... dar atunci lasa...:D vorba ta, sa nu fie reclama. Atunci tin pumniiiii!!!!!!!;;)%%-%%-%%- La cat mai multe aplauze si break a leg, cum se zice.:))
Si cu semnaturile... sigur.:-* Sa-mi zici numai cand esti si tu libera... daca iei/nu concediut.>:D< Oricum si eu pot numai dupa iunie cred.:D

Pupici pentru tine:x>:D<

Rallara 24 mai 2012 08:13:00

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de agneta (Post 1048464)
:)):)):)):)):))mama ce varza am facut aici cu quote-urile astea, nu stiam cum se face, si am facut dupa capul meu:)):)):)):))


:)):))Da, am vazut:))
Important e sa gasesti [ quote ] la inceputul si sfarsitul mesajului... restul le stergi.;):-*

Rallara 24 mai 2012 08:15:08

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1048472)

Rominel sper ca nu e ceva cu Nutella si azi ca ma duc direct la borcan... >:):)):))

Rallara 24 mai 2012 08:16:18

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 1048480)
Buna dimi ralucel!
Am venit sa ti pup si sa iti doresc o zi frumoasa!!!:-*


Neata neataaa!!! :)
Multu de urare scumpa>:D<
Si eu te pup, sa ai o zi la fel... esti ocupata si azi?:-* Atunci spor in ce faci si ne mai auzim>:D<

Prapadeala 24 mai 2012 08:26:08

Re: Jurnal Rallara
 
Neata Ralucel :)

Azi nu reusesc sa stau cu voi, dar am venit sa iti urez o zi frumoasa >:D<

rommyna 24 mai 2012 08:26:21

Re: Jurnal Rallara
 
http://favim.com/orig/201105/10/choc....com-39796.jpg
Neata! Credeam ca ti-am adus cafeluta, dar nu mi-a iesit!
Zi frumoasa! :-*

rommyna 24 mai 2012 08:27:36

Re: Jurnal Rallara
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1048488)


Rominel sper ca nu e ceva cu Nutella si azi ca ma duc direct la borcan... >:):)):))

Nu...este fara nutella. Era alta poza, dar ori am uitat sa o pun, ori s-a sters :D..In fine, am pus alta...love+coffee :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:38:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO