forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

riky 26 mar 2010 07:50:56

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de kore (Post 129708)
bravooo pt cm pierdutiiii[*4*]
ceaiul verde s-ar putea sa aibe acelasi efect precum cafeaua, cel putin la mine asa e: daca beau ceai verde inainte de culcare sau daca beau mai mult in timpul zilei nu ma mai ia somnul. Acum mi-am cumparat un ceai bun bun din fructe care nu contine cofeina
in legatura cu depresia/starea nasoala pe care o ai: e ASTENIA de primavara tui` mama ei...si pe mine ma apuca cateodata de intru intr-o stare din care nu ma scoate nimeni: sunt suparata, dezamagita, si arat ca un caine plouat :) ...totul e sa ne obisnuim cu trecerea asta si o sa vezi ce frumos ti-se va parea totul:) Nu mai fi suparata pt ca nu ai motive...uita-te numai cum se vad rezultatele curei
si ZAMBESTE:D

Neata fetele!>:D<
msms Kore....da sunt fericita ca am scapat de cm, insa depresia e datorata altui fapt nu asteniei, si anume ca ma oftica faptul ca am o prietena care are asa noroc sa dea peste persoane simpatice si dragute si scumpe ( ma refer la pers de sex masculin aici) si nu stie sa le aprecieze si sa le pastreze...iar eu m-am chinuit mereu cu niste idioti...si voi da probabil in continuare de aceste specimene...:( e de-a dreptul dezolant [*plans*][*plans*][*plans*]

riky 26 mar 2010 15:38:48

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
am terminat 95 minutele bici+ 50 fese+20 bust....i feel damned good....bine, depresia inca mai exista putin... dar sper sa treaca...

riky 26 mar 2010 16:08:04

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
am stabilit cu tata un pariu....maine mergem amandoi dimineata in parc la jogging 2 ture.... si i-am zis ca daca il iau la rezistenta, imi da bani sa-mi cumpar o carte la care tnajesc, iar el a zis ca daca ma intrece el, voi spala vasele o saptamana...so, wish me good luck:-s

kore 26 mar 2010 17:13:10

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 130481)
am stabilit cu tata un pariu....maine mergem amandoi dimineata in parc la jogging 2 ture.... si i-am zis ca daca il iau la rezistenta, imi da bani sa-mi cumpar o carte la care tnajesc, iar el a zis ca daca ma intrece el, voi spala vasele o saptamana...so, wish me good luck:-s

ce tareee:))
si eu abia astept sa ajung acasa sa alerg cu sormea (sormea are 18 ani, 1,70 cm si 54 kg) si sa o intreeeccc...pt ca ea nu are rezistanta:D
succes...si astept sa imi povestesti cum e cartea>:D<

Sand 26 mar 2010 17:15:38

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Sper ca nu e carte de bucate...:D

OitaVesela 26 mar 2010 17:55:04

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 129801)
Neata fetele!>:D<
msms Kore....da sunt fericita ca am scapat de cm, insa depresia e datorata altui fapt nu asteniei, si anume ca ma oftica faptul ca am o prietena care are asa noroc sa dea peste persoane simpatice si dragute si scumpe ( ma refer la pers de sex masculin aici) si nu stie sa le aprecieze si sa le pastreze...iar eu m-am chinuit mereu cu niste idioti...si voi da probabil in continuare de aceste specimene...:( e de-a dreptul dezolant [*plans*][*plans*][*plans*]

Cred ca toate am avut pe la 18 ani macar un tampit in viata :D Gandeste-te ca asta te face mai tare si mai selectiva cu urmatorii. Are balta peste stai linistita. Noi sa fim sanatoase. Daca il vezi ca e cu mutre si cu apucaturi...ii dai un sut in fund si neeeext.

riky 26 mar 2010 19:17:23

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 130575)
Cred ca toate am avut pe la 18 ani macar un tampit in viata :D Gandeste-te ca asta te face mai tare si mai selectiva cu urmatorii. Are balta peste stai linistita. Noi sa fim sanatoase. Daca il vezi ca e cu mutre si cu apucaturi...ii dai un sut in fund si neeeext.


ai mare dreptate, insa e o senzatie atat de neplacuta....cnd l-am vazut cum se purta cu ea, mi s-a strans stomacul, desi imi parea bine pt ea...:-s...nashpa...niciodata nu am simtit asa ceva

allanah 26 mar 2010 19:19:35

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Cred ca trebuie sa fie tare neplacut.
Evita pe cat posibil aceste intrevedere, cel puti pana se cicatrizeaza ranica.
:-*

riky 26 mar 2010 19:59:44

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de allanah (Post 130622)
Cred ca trebuie sa fie tare neplacut.
Evita pe cat posibil aceste intrevedere, cel puti pana se cicatrizeaza ranica.
:-*


o sa fie cam greu sa nu mai ies in oras cu cea mai buna prietena...dar...cred ca da....o sa trebuiasca sa evit cnd e si el prin preajma....nu stiu ce mi-a venit , de obicei nu aveam probleme cnd erauprin preajma si pretendentii colegelor, prietenelor, dar ieri mi-a pus capac si m-a pus pe ganduri ...

riky 26 mar 2010 22:47:20

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
am un chef nebun sa-mi redecorez, reamenajez camera....cred k ma apuc acumas aschimb pe aici diverse....poate ma ajutati si voi, aveti idei de decorare in stil oriental?....dar fara sa schimb mobila ca nu am asemenea buget:))):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:46:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO