forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

riky 26 feb 2010 11:29:19

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
ziua buna!...well am o bad news si o good news. The bad news: nu maI AM NIMIC IN FRIGIDER DECI DAMNED TREBUIE SA MA DUC LA CUMPARATURI... The good news...am fost la doctor azi....k sa vad dak`s buna de taIERE and guess what?....nu mai am nimik.....momentan....o sa trebuiasca sa ma duc peste trei luni iar la control...dak reapare vreun chist inseamna k nu ma vindecai...dak nu...well i`m ok. hehe..poate peste trei luni mai scap si de ceva kg....:D

riky 27 feb 2010 21:15:29

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
helloo!!....am facut niste poze cu zonele mele problema....grasimutze, grasimutze!!!x-(

riky 28 feb 2010 20:18:59

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Seara buna !!...m-am apucat si eu de baut ceai verde...Beau cate 2 cani pe zi. Poate cine stie, ma ajuta cumva...si mi-am facut program de sport: 30 de minute spinning zilnic si 15 minute exercitii pt abdomene, fund si coapse. Doamne Ajuta sa ma tin de el. Incep de maine....wish me good luck

Suzume 28 feb 2010 21:09:21

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 101318)
Seara buna !!...m-am apucat si eu de baut ceai verde...Beau cate 2 cani pe zi. Poate cine stie, ma ajuta cumva...si mi-am facut program de sport: 30 de minute spinning zilnic si 15 minute exercitii pt abdomene, fund si coapse. Doamne Ajuta sa ma tin de el. Incep de maine....wish me good luck

Zonele problema le vezi doar tu :P, trebuie mult sport sa-ti tonifici corpul nu super slabire.
Pe mine ma ajuta mult ceaiul verde, beau 2L pe zi. :)

riky 28 feb 2010 21:13:18

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 101360)
Zonele problema le vezi doar tu :P, trebuie mult sport sa-ti tonifici corpul nu super slabire.
Pe mine ma ajuta mult ceaiul verde, beau 2L pe zi. :)

nu as putea sa beau atata avand in vedere k e diuretic...si eu cum petrec 6 ore la sc...ar fi cam aiurea sa ma fatai la baie tot timpul....dar zic k 2-3 cani ajuta ...pe langa muuult sport, I know, I know. maine e 1 deci incep programul stabilit de sport si schimb un pic dieta k e cam dezordonata...uff....poate pana in iulie o sa arat si eu mai bine in pantalonasi scurti si costum de baie...:D

Suzume 28 feb 2010 21:29:33

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 101366)
nu as putea sa beau atata avand in vedere k e diuretic...si eu cum petrec 6 ore la sc...ar fi cam aiurea sa ma fatai la baie tot timpul....dar zic k 2-3 cani ajuta ...pe langa muuult sport, I know, I know. maine e 1 deci incep programul stabilit de sport si schimb un pic dieta k e cam dezordonata...uff....poate pana in iulie o sa arat si eu mai bine in pantalonasi scurti si costum de baie...:D

Incearca sa bei cat mai mult seara. La ce ora iesi de la scoala?

riky 28 feb 2010 21:40:55

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 101384)
Incearca sa bei cat mai mult seara. La ce ora iesi de la scoala?


de obicei pe la 1 jumate....insa am zile in care ajung acasa la 7 seara pt k ma fatai la meditatii...da...as putea sa-l beau si seara...nu cred k imi afecteaza somnul, atata timp cat red-bull-ul (fosta dependenta de el) nu avea niciun efect

Suzume 28 feb 2010 21:47:56

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 101404)
de obicei pe la 1 jumate....insa am zile in care ajung acasa la 7 seara pt k ma fatai la meditatii...da...as putea sa-l beau si seara...nu cred k imi afecteaza somnul, atata timp cat red-bull-ul (fosta dependenta de el) nu avea niciun efect

Bea ceai verde ziua, in zilele cand nu ai meditatii si seara dupa ele. Ai sa vezi ca te ajuta, iti stimuleaza bine metabolismul.

riky 28 feb 2010 21:52:52

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 101415)
Bea ceai verde ziua, in zilele cand nu ai meditatii si seara dupa ele. Ai sa vezi ca te ajuta, iti stimuleaza bine metabolismul.


tx,:-* exact asa o sa fac...incepand de maine 1 :D...

Suzume 28 feb 2010 22:02:13

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
>:D< bafta


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:13:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO