forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

choco 17 sep 2010 08:47:37

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 331746)
Neata, Slabutelor!!!
Eu mi-am luat MD-ul acum juma de ora, si mi-am pregatit ingredientele pentru o supica de rosii cu ciuperci.....O sa trebuiasca sa-mi fac si pestele, mda, eu imi fac fileul zilnic, nu mai are acelas gust daca il fac pentru mai multe zile....plus nu e chiar asa sanatos...
SI app de peste, am descoperit america...fileul de macrou e destul de consistent avand in vedere ca nu are pic de oase si muuulta carne..si m-am uitat mai cu atentie pe punga si in loc de 610 g cat are punga mai scrie ca are cantitate bruta dupa dezget 480....:)) ceea ce inseamna ca impartind la 6 (bucati de file de macrou) ies 80 de grame per file...SI nu sunt chiar egali deci variaza intre 80 si 100 g....si eu credeam ca e muult mai mult si puneam 200 g la meniu...m-am pacalit singura :))...

ce harnicuta esti!asta e,te mai si pacalesti cum ai facut cu pestele :)).iti urez de pe acum un weekend frumos!

riky 17 sep 2010 08:55:27

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 331864)
ce harnicuta esti!asta e,te mai si pacalesti cum ai facut cu pestele :)).iti urez de pe acum un weekend frumos!

Merci la fel, Choco >:D<:-*

riky 18 sep 2010 11:35:44

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Hello, fetele, slabutele!!!! ce mai faceti???
Well dau raportul la sport ca mereu uit sa-l dau, dar de azi vreau sa incep sa-l dau iar;))
Ei bine, am terminat 40 minute skinny bitch pt picioare si abdomen, 10 minute brate ( ca nu mi-a placut ce au fetele de la Skinny B si 72 minute de bicicleta intens de data asta...zic ca e mai bine mai putin dar mai intens decat muult si ineficient...
Acum ma duc sa-mi fac pestisorul, ca ma asteapta :)) vrea sa inoate in teflon, a prins drag :))
V-am pupacit si mai vb diseara, ca azi am muuulta treaba :x
PUPICEIIII!!!

mvthebest 18 sep 2010 11:37:29

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 333253)
Hello, fetele, slabutele!!!! ce mai faceti???
Well dau raportul la sport ca mereu uit sa-l dau, dar de azi vreau sa incep sa-l dau iar;))
Ei bine, am terminat 40 minute skinny bitch pt picioare si abdomen, 10 minute brate ( ca nu mi-a placut ce au fetele de la Skinny B si 72 minute de bicicleta intens de data asta...zic ca e mai bine mai putin dar mai intens decat muult si ineficient...
Acum ma duc sa-mi fac pestisorul, ca ma asteapta :)) vrea sa inoate in teflon, a prins drag :))
V-am pupacit si mai vb diseara, ca azi am muuulta treaba :x
PUPICEIIII!!!

Eu stau si lenevesc,astept sa scape iuby de la lucru si sa mergem prin oras putin.;;):x
Pofta buna si un weekend minunat!!!>:D<

justbelieve 18 sep 2010 11:42:27

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 333253)
Hello, fetele, slabutele!!!! ce mai faceti???
Well dau raportul la sport ca mereu uit sa-l dau, dar de azi vreau sa incep sa-l dau iar;))
Ei bine, am terminat 40 minute skinny bitch pt picioare si abdomen, 10 minute brate ( ca nu mi-a placut ce au fetele de la Skinny B si 72 minute de bicicleta intens de data asta...zic ca e mai bine mai putin dar mai intens decat muult si ineficient...
Acum ma duc sa-mi fac pestisorul, ca ma asteapta :)) vrea sa inoate in teflon, a prins drag :))
V-am pupacit si mai vb diseara, ca azi am muuulta treaba :x
PUPICEIIII!!!

Hei>:D<
Bravo pentru sport.Cum e Skinny Bitch,iti place?:)

riky 18 sep 2010 13:35:26

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 333256)

Eu stau si lenevesc,astept sa scape iuby de la lucru si sa mergem prin oras putin.;;):x
Pofta buna si un weekend minunat!!!>:D<


Merci la fel Mira!!!!

Plimbare placuta , porumbeilor!!!!>:D<

riky 18 sep 2010 13:37:26

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 333263)
Hei>:D<
Bravo pentru sport.Cum e Skinny Bitch,iti place?:)


Ms...Da, imi place mulr , mai ales pt picioare, are ex marfa....dar parca la abdomene, sunt cam slabute exercitiile, e adevarat ca simt ca ma ard muschii dupa fiecare serie, dar parca e prea scurt a:)), sau mi-a placut asa mult de nici n-am simtit cnd zboara timpul...
Lavi, tu in cat timp ai vazut rezultate cu Skinny B???, sau mai precis, au dat rezultate frumoase, modeleaza frumos???

Cassy 18 sep 2010 14:31:05

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Hei riky !:-*
Ce mai faci?>:D<
Cum sunt exercitiile Skinny beach?:-/
Am mai auzit pe aici de ele ,dar nu le-am incercat;))

justbelieve 18 sep 2010 15:14:45

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 333394)
Ms...Da, imi place mulr , mai ales pt picioare, are ex marfa....dar parca la abdomene, sunt cam slabute exercitiile, e adevarat ca simt ca ma ard muschii dupa fiecare serie, dar parca e prea scurt a:)), sau mi-a placut asa mult de nici n-am simtit cnd zboara timpul...
Lavi, tu in cat timp ai vazut rezultate cu Skinny B???, sau mai precis, au dat rezultate frumoase, modeleaza frumos???

Da,cele pentru picioare intr-adevar sunt bune.Si cele pentru abdomen..ai perfecta dreptate,sunt slabute rau.
Am vazut rezultate la cm cam intr-o saptamana,doua.

riky 18 sep 2010 15:16:33

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 333465)
Da,cele pentru picioare intr-adevar sunt bune.Si cele pentru abdomen..ai perfecta dreptate,sunt slabute rau.
Am vazut rezultate la cm cam intr-o saptamana,doua.

aha, deci sa inteleg ca tu cu astea ai ajuns la masurile tale pt coapse;))??


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:04:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO