forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

choco 16 sep 2010 17:50:34

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 330755)
am facut papica, si in sfarsit mi-au trecut nervii: s-a downloadat skinny bitch dvd :)) finally

Acum dupa ce pap fac si curat
:))

cum ti se pare skinny bitch?

riky 16 sep 2010 20:10:07

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 330799)
Si la mine a durat muult pana s-a descarcat,dar conteaza ca s-a descarcat:))

Cum iti faci varza calita Riky?Si mie mi-e o pofta de varza calita cu mamaliguta:x.


Fara mamaliguta :))...O rad finuta, finuta, o frec cu sare,si o las sa se inmoaie, pun o lingura de ulei de masline intr-o oala de teflon ( am s-o pup pe bunica-mea pt ea) apoi varza, apoi apa, iar dupa vreo 10 minute de lasat la fiert pun piper macinat si busuioc, apoi o las sa se inmoaie adaugand apa din cand in cand, si cnd s-a inmuiat destul , adaug suc de rosii, ca sa o acresc un pic, ca imi place mai acra, eventual daca e sucul prea dulce, storc o felie de lamaie....si o mai las inca 10 minute , si gata..aia e varza mea...si imi place s-o fac in teflon, ca nu se lipeste si nu e nevoie sa pun mult ulei...

riky 16 sep 2010 20:10:54

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 331163)
cum ti se pare skinny bitch?


Mi se pare super ok, mai ales ca are exercitii super pentru abdomen si picioare, nu-mi plac alea pt maini si ass, dar nu sunt obligata sa le fac pe-alea....

choco 16 sep 2010 22:30:30

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 331337)
Mi se pare super ok, mai ales ca are exercitii super pentru abdomen si picioare, nu-mi plac alea pt maini si ass, dar nu sunt obligata sa le fac pe-alea....

o sa incerc si eu sa caut.de unde le-ai luat?pe youtube nu am gasit

riky 16 sep 2010 22:39:31

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 331611)
o sa incerc si eu sa caut.de unde le-ai luat?pe youtube nu am gasit

cauta pe torrenturi, ca sa-l downloadzi pe tot >:D<

choco 16 sep 2010 22:44:07

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 331634)
cauta pe torrenturi, ca sa-l downloadzi pe tot >:D<

mersi frumos :x.trebuie sa dowloadez un torrent,eu nu am.am odc da nu gasesc chiar de toate pe el

riky 16 sep 2010 22:49:39

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
fetelor, stiti cumva daca sunt bune soia nuggets`urile, facute la teflon, fara ulei???

riky 16 sep 2010 22:50:28

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 331642)
mersi frumos :x.trebuie sa dowloadez un torrent,eu nu am.am odc da nu gasesc chiar de toate pe el

incearca uTorrent ....ca e mai mic si mai rapid

choco 16 sep 2010 22:52:01

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 331657)
incearca uTorrent ....ca e mai mic si mai rapid

mersi.poate il iau maine.acum mai stau putin si ma duc la somnic

riky 17 sep 2010 07:12:06

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Neata, Slabutelor!!!
Eu mi-am luat MD-ul acum juma de ora, si mi-am pregatit ingredientele pentru o supica de rosii cu ciuperci.....O sa trebuiasca sa-mi fac si pestele, mda, eu imi fac fileul zilnic, nu mai are acelas gust daca il fac pentru mai multe zile....plus nu e chiar asa sanatos...
SI app de peste, am descoperit america...fileul de macrou e destul de consistent avand in vedere ca nu are pic de oase si muuulta carne..si m-am uitat mai cu atentie pe punga si in loc de 610 g cat are punga mai scrie ca are cantitate bruta dupa dezget 480....:)) ceea ce inseamna ca impartind la 6 (bucati de file de macrou) ies 80 de grame per file...SI nu sunt chiar egali deci variaza intre 80 si 100 g....si eu credeam ca e muult mai mult si puneam 200 g la meniu...m-am pacalit singura :))...


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:28:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO