forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

Georgii 26 aug 2011 20:09:02

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
La multi ani!:-*>:D<

Sarita 27 aug 2011 07:51:10

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Wow! Cate mesaje ai primit;) esti foarte iubita printre slabute:)

riky 28 aug 2011 15:34:55

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
:-*
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 771864)
La multi ani Riky draga!>:D<

Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 771867)
La multi ani!:-*>:D<

Citat:

Anterior postat de Sarita (Post 772191)
Wow! Cate mesaje ai primit;) esti foarte iubita printre slabute:)


Multumesc mult pt urari, Jen si Georgii...
Spre uimirea mea, (placuta uimire) asa se pare, Sarita!!...>:D<>:D<
V-am pupacit pe toate

PS: ih, am petrecut 3 zile si 3 nopti, so, excuse-moi :))

Adina14 02 sep 2011 17:36:26

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Buna Riki!Ce mai faci?Nu mai treci pe la tine prin jurnal? >:D<

Alexik 11 sep 2011 17:43:21

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Ce face doctoritza?:>

riky 18 sep 2011 14:07:13

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Imi cer scuze de lipsa mea dar, din fericire sau din pacate, mi-am gasit un fl de semijob, care imi acorda munca la domiciliu....Un fel de scriitoare de articole pe orice tema pentru o companie din Noua zeelanda, nu e cine stie ce, dar macar imi pot transpune talentele de scriitoare, ca nu am mai facut-o de ceva vreme. So i`m bussy cu pregatirea pt marire, sport, trebuir prin casa si scrisul de articole, cat mai multe pe zi, ca vin si banii astfel.
In rest , vis -a -vis de slabit, am slabit detul, am ajuns insfarsit sub 70 in talie, si imi place lanebunie sa lucrez cu gantere.....CU mancatul in ultima saptamana am cam zbarcit-o ca am fost mai mereu plecata d-acasa neprevazut, dar nu am exagerat.....
Mi-am facut si un nou blog, pt ca vechiul meu blog pe care postam pe vremea cand eram olimpica la romana s-a cam invalidat :))
Toate bune si frumoase pana incepe noul an universitar....
Toate cele bune, slabutele mele, v-am pupacit si voi reveni...

Deliutza 18 sep 2011 17:06:24

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 793787)
Imi cer scuze de lipsa mea dar, din fericire sau din pacate, mi-am gasit un fl de semijob, care imi acorda munca la domiciliu....Un fel de scriitoare de articole pe orice tema pentru o companie din Noua zeelanda, nu e cine stie ce, dar macar imi pot transpune talentele de scriitoare, ca nu am mai facut-o de ceva vreme. So i`m bussy cu pregatirea pt marire, sport, trebuir prin casa si scrisul de articole, cat mai multe pe zi, ca vin si banii astfel.
In rest , vis -a -vis de slabit, am slabit detul, am ajuns insfarsit sub 70 in talie, si imi place lanebunie sa lucrez cu gantere.....CU mancatul in ultima saptamana am cam zbarcit-o ca am fost mai mereu plecata d-acasa neprevazut, dar nu am exagerat.....
Mi-am facut si un nou blog, pt ca vechiul meu blog pe care postam pe vremea cand eram olimpica la romana s-a cam invalidat :))
Toate bune si frumoase pana incepe noul an universitar....
Toate cele bune, slabutele mele, v-am pupacit si voi reveni...

Buna, am trecut pe aici si ti-am citit mesajul:D

Imi poti da detalii despre semijob-ul tau, te rog?:"> M-ar interesa si pe mine :"> :-*Caut de mult un astfel de job, pentru ca am mai auzit dar nu stiu unde sa caut:-? incepe facultatea si unui altfel de job nu i-as face fatza:-<insa aceste suna foarte bine!

Sarita 25 sep 2011 11:21:39

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Super-job ti-ai gasit! Si eu am tot cautat pe net astfel de job-uri insa nu prea am gasit...

riky 04 oct 2011 22:25:12

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Of, jurnalule, iata ca vin si eu sa mai sterg praful de doua degete...Am inceput facultatea si am avut placerea sa primesc zeci de laude de la colegii mei proaspat ingrasati de-a lungul vacantei. Se pare ca sunt singura din facultatea aia care a slabit in vacanta, si m-au lautat la greu....Great!!!!
Dupa ce am dat examenul de mariri acum 3 saptamani, m-am apucat si de gatit serios, cu retete combinate sau inventate: terci de ovaz cu mere rase (fara lapte, fara zahar, doar scortisoara si o jumatate de lingurita de miere) , placinta dietetica cu branza( foile de placinta facute de mine din faina de secara si psyllium) , pancakes dietetice (cu faina integrala facuta in casa+ miere+coaja de lamaie si praf de copt ..no lapte no eggs :)) ) etc etc...Peste am uitat, gatit in diverse feluri....
Zilele astea promit ca postez retete si imagini....V-am pupacit....

LicuriciColorat 05 oct 2011 06:15:29

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 809704)
Of, jurnalule, iata ca vin si eu sa mai sterg praful de doua degete...Am inceput facultatea si am avut placerea sa primesc zeci de laude de la colegii mei proaspat ingrasati de-a lungul vacantei. Se pare ca sunt singura din facultatea aia care a slabit in vacanta, si m-au lautat la greu....Great!!!!
Dupa ce am dat examenul de mariri acum 3 saptamani, m-am apucat si de gatit serios, cu retete combinate sau inventate: terci de ovaz cu mere rase (fara lapte, fara zahar, doar scortisoara si o jumatate de lingurita de miere) , placinta dietetica cu branza( foile de placinta facute de mine din faina de secara si psyllium) , pancakes dietetice (cu faina integrala facuta in casa+ miere+coaja de lamaie si praf de copt ..no lapte no eggs :)) ) etc etc...Peste am uitat, gatit in diverse feluri....
Zilele astea promit ca postez retete si imagini....V-am pupacit....


hey Riky
felicitari,esti fata constincioasa:>:> acu o sa le roada invidia pe colegele tale ca tu esti slabutza :>
in rest cum mai esti>?dieta va ca mergee bine,faci mancare sanatoasa,yammy bravo bucatareasa mica:-*
cu dragostea cum mai stai?


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:54:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO