forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

riky 18 mar 2010 23:56:37

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Intrebare: care sunt cele mai sanatoase si indicate in diete, cereale pt mic dejun>?....aa si inca ceva. care sunt cremele anticel sau remodelatoare care au dat rezultate la voi?

bebelusha 19 mar 2010 08:37:33

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
http://www.wondercomments.com/good_m...comment_18.gif

riky 21 mar 2010 10:52:52

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 122883)

thanks, and good morning to you too...scuze de intarziere , nu prea am mai scris in jurnal, insa am revenit...cu niste vesti mai mult sau mai putin bune...

de 9 zile fac in fiecare zi bici + inca ceva de tonifiere.... mananc sanatos , insa nu tin o dieta anume...buuunn pana aici e totul excelent....problema e ca domnu cantar nu zice decat de 200 g in minus, dupa 9 zile de la ultima cantarire....ceea ce e rau....
insa am pus asa din intamplare o pereche de blugi pe mine care nu intra sub nici o forma si acum descoper ca se si inchid si nici nu ma strang...sunt fixsi.....sa inteleg ca dau jos cm ( pt ca intr-adevar scad cate 0,5 cm la 3 zile din cate am obs) si creste masa musculara sau ce D-zeului se intampla de stagneaza cantarul...sau poate s-a stricat:-s

Suzume 21 mar 2010 11:00:11

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Neata >:D<

http://veerle.duoh.com/images/uploads/beautifulDay.jpg

Dancewithme 22 mar 2010 22:44:56

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
iar doarme jurnalul tau?:-s cum o mai duci?;;) slabesti? ce meniu ai?:D

riky 22 mar 2010 23:08:22

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Dancewithme (Post 125953)
iar doarme jurnalul tau?:-s cum o mai duci?;;) slabesti? ce meniu ai?:D


doarme ca n-am ce sa scriu in el...slabesc in dimensiuni..cantarul zice acelas lucru
o sa ma masor iar joi, si ma si cantaresc...o sa va tin la curent....sa vdm ce schimbari..
acum am terminat 80 minute bici plus inca ceva ex pt fese si abd#:-s

riky 22 mar 2010 23:27:33

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
guess what? new pictures....cu corpul meu bine hranit:(

OitaVesela 22 mar 2010 23:41:11

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Esti tare frumoasa. >:D<

riky 22 mar 2010 23:42:15

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 126020)
Esti tare frumoasa. >:D<

:">msms:">:">:-*

OitaVesela 22 mar 2010 23:47:09

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
La dimensiuni suntem aproximativ la fel, dar tu arati mult mai subtire decat mine. Mai ales la picioare ca si eu am tot 54 la coapsa. Dar esti si mai inalta un pic:-? Cred ca o sa innebunesc cu picioarele astea ca ma streseaza rau de tot :(

riky 22 mar 2010 23:50:14

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 126022)
La dimensiuni suntem aproximativ la fel, dar tu arati mult mai subtire decat mine. Mai ales la picioare ca si eu am tot 54 la coapsa. Dar esti si mai inalta un pic:-? Cred ca o sa innebunesc cu picioarele astea ca ma streseaza rau de tot :(


da, is un pic, f putin ( 3-4 cm o nimica toata) mai inalta....dar asta tot nu ma impaca cu dimensiunile...is subtire pana la coapsele interne...ca acolo, teroare....mereu am avut acolo probleme, la solduri ca sunt mai lata, am bazinul lat, si pe deasupra pun grasime exact acolo ceea ce ma supradimensioneaza...+ pun f repede pe burtica inferioara, sub buric....astea is prbl mele de care vreau sa scap...dak scap de ele...sunt cea mai happy

riky 22 mar 2010 23:54:39

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
eu ma duc la somnic....noapte buna slabutelor!!!
Noapte buna Oita!!!>:D<:-*

OitaVesela 22 mar 2010 23:54:52

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Mie mi se pare ca cel mai greu se da jos la gamba. Cred ca o sa ma apuc sa urc scarile pana la 10 de cateva ori pe zi 8-|

OitaVesela 22 mar 2010 23:55:22

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Somnic usor >:D< :-*

riky 23 mar 2010 13:37:57

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 126025)
Mie mi se pare ca cel mai greu se da jos la gamba. Cred ca o sa ma apuc sa urc scarile pana la 10 de cateva ori pe zi 8-|

probabil ca asa ai tu conformatia picioarelor....eu am niste gambe si niste glezne de subnutrita vb lu` tata. eu is lata in solduri si coapse interne cam durdulii....sper sa dea bici asta jos stratul ala de grasime ca altfel fac urat>:)x-(

OitaVesela 23 mar 2010 15:06:51

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Da, cam cat e deasupra genunchiului tot atat e si la gamba si ma streseaza rau. Bazinul meu e foarte ingust in schimb si am mult de dat jos de acolo, inca se mai pot cm buni. Cred ca 50 kg tot o sa fie prea mult.

riky 23 mar 2010 20:14:56

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 126503)
Da, cam cat e deasupra genunchiului tot atat e si la gamba si ma streseaza rau. Bazinul meu e foarte ingust in schimb si am mult de dat jos de acolo, inca se mai pot cm buni. Cred ca 50 kg tot o sa fie prea mult.

bazinul meu fara pic de grasime ( da am fost in situatia asta dupa operatie si regim drastic o luna aveam 46 kg) si aveam in sold 87, talie 65.....la coapsa 52 si erau dimensiuni de vis:))

riky 24 mar 2010 21:48:17

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
am mai facut in seara asta inca 50 minute bici pe langa 90 minute de dimi....i feel so gooddd....Maine e zi de masurare/cantarire si zic tatal nostru sa mai fi dat macar un cm jos....am inceput sa mananc din ce in ce mai putina carne ceea ce imi place , ca ma simt fb, am dat-o pe fructe de mare si legume/fructe/lactate degresate sau din soia....+ cate ceva dulce asa micut si putin zilnic ca deh, glicemia bat-o vina....Si mai nou beau cate 4-5 cani de ceai verde pe zi....a inceput sa-mi placa ce sa fac, si ma si ajuta, regleaza tranzitul intestinal, e diuretic....cine stie poate poate ma ajuta sa dau mai multe kg/cm jos

riky 25 mar 2010 21:26:10

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
bust: 89 (-1) trist:(
talie: 67 (-1) :D
sold: 91 ( -0,5) greu dar nu imposibil
coapsa : 53,5 (-1cm) idem:))
deasupra genunchi: 39 (-0.5) suna promitator se lungeste muschiul:)
gamba : 33 ( (-1) se alungeste mai bine zis, o sa arata frumos cred
brat 25,5 ( -0,5) suple si finute...nu impanate ca acum 1 luna

inca nu ma cantaresc ca nu vreau sa-mi piara cheful...maine dimineata fac 2 saptamani de dieta personalizata asa ca maine ma cantaresc:"> si inca ceva...in viata mea nu am baut atata ceai verde pezi..de luni beau cam 1 litru pe zi...are ceva?
;;)[*gimnastica*][*ciclism*]

partea proasta a lucrurilor e ca sunt intr-o totala depresie si imi vine sa plang la fiecare minut[*lacrimi*][*lacrimi*][*lacrimi*]

partea proata a lucrurilor

kore 25 mar 2010 23:40:01

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
bravooo pt cm pierdutiiii[*4*]
ceaiul verde s-ar putea sa aibe acelasi efect precum cafeaua, cel putin la mine asa e: daca beau ceai verde inainte de culcare sau daca beau mai mult in timpul zilei nu ma mai ia somnul. Acum mi-am cumparat un ceai bun bun din fructe care nu contine cofeina
in legatura cu depresia/starea nasoala pe care o ai: e ASTENIA de primavara tui` mama ei...si pe mine ma apuca cateodata de intru intr-o stare din care nu ma scoate nimeni: sunt suparata, dezamagita, si arat ca un caine plouat :) ...totul e sa ne obisnuim cu trecerea asta si o sa vezi ce frumos ti-se va parea totul:) Nu mai fi suparata pt ca nu ai motive...uita-te numai cum se vad rezultatele curei
si ZAMBESTE:D

riky 26 mar 2010 07:50:56

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de kore (Post 129708)
bravooo pt cm pierdutiiii[*4*]
ceaiul verde s-ar putea sa aibe acelasi efect precum cafeaua, cel putin la mine asa e: daca beau ceai verde inainte de culcare sau daca beau mai mult in timpul zilei nu ma mai ia somnul. Acum mi-am cumparat un ceai bun bun din fructe care nu contine cofeina
in legatura cu depresia/starea nasoala pe care o ai: e ASTENIA de primavara tui` mama ei...si pe mine ma apuca cateodata de intru intr-o stare din care nu ma scoate nimeni: sunt suparata, dezamagita, si arat ca un caine plouat :) ...totul e sa ne obisnuim cu trecerea asta si o sa vezi ce frumos ti-se va parea totul:) Nu mai fi suparata pt ca nu ai motive...uita-te numai cum se vad rezultatele curei
si ZAMBESTE:D

Neata fetele!>:D<
msms Kore....da sunt fericita ca am scapat de cm, insa depresia e datorata altui fapt nu asteniei, si anume ca ma oftica faptul ca am o prietena care are asa noroc sa dea peste persoane simpatice si dragute si scumpe ( ma refer la pers de sex masculin aici) si nu stie sa le aprecieze si sa le pastreze...iar eu m-am chinuit mereu cu niste idioti...si voi da probabil in continuare de aceste specimene...:( e de-a dreptul dezolant [*plans*][*plans*][*plans*]

riky 26 mar 2010 15:38:48

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
am terminat 95 minutele bici+ 50 fese+20 bust....i feel damned good....bine, depresia inca mai exista putin... dar sper sa treaca...

riky 26 mar 2010 16:08:04

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
am stabilit cu tata un pariu....maine mergem amandoi dimineata in parc la jogging 2 ture.... si i-am zis ca daca il iau la rezistenta, imi da bani sa-mi cumpar o carte la care tnajesc, iar el a zis ca daca ma intrece el, voi spala vasele o saptamana...so, wish me good luck:-s

kore 26 mar 2010 17:13:10

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 130481)
am stabilit cu tata un pariu....maine mergem amandoi dimineata in parc la jogging 2 ture.... si i-am zis ca daca il iau la rezistenta, imi da bani sa-mi cumpar o carte la care tnajesc, iar el a zis ca daca ma intrece el, voi spala vasele o saptamana...so, wish me good luck:-s

ce tareee:))
si eu abia astept sa ajung acasa sa alerg cu sormea (sormea are 18 ani, 1,70 cm si 54 kg) si sa o intreeeccc...pt ca ea nu are rezistanta:D
succes...si astept sa imi povestesti cum e cartea>:D<

Sand 26 mar 2010 17:15:38

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Sper ca nu e carte de bucate...:D

OitaVesela 26 mar 2010 17:55:04

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 129801)
Neata fetele!>:D<
msms Kore....da sunt fericita ca am scapat de cm, insa depresia e datorata altui fapt nu asteniei, si anume ca ma oftica faptul ca am o prietena care are asa noroc sa dea peste persoane simpatice si dragute si scumpe ( ma refer la pers de sex masculin aici) si nu stie sa le aprecieze si sa le pastreze...iar eu m-am chinuit mereu cu niste idioti...si voi da probabil in continuare de aceste specimene...:( e de-a dreptul dezolant [*plans*][*plans*][*plans*]

Cred ca toate am avut pe la 18 ani macar un tampit in viata :D Gandeste-te ca asta te face mai tare si mai selectiva cu urmatorii. Are balta peste stai linistita. Noi sa fim sanatoase. Daca il vezi ca e cu mutre si cu apucaturi...ii dai un sut in fund si neeeext.

riky 26 mar 2010 19:17:23

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 130575)
Cred ca toate am avut pe la 18 ani macar un tampit in viata :D Gandeste-te ca asta te face mai tare si mai selectiva cu urmatorii. Are balta peste stai linistita. Noi sa fim sanatoase. Daca il vezi ca e cu mutre si cu apucaturi...ii dai un sut in fund si neeeext.


ai mare dreptate, insa e o senzatie atat de neplacuta....cnd l-am vazut cum se purta cu ea, mi s-a strans stomacul, desi imi parea bine pt ea...:-s...nashpa...niciodata nu am simtit asa ceva

allanah 26 mar 2010 19:19:35

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Cred ca trebuie sa fie tare neplacut.
Evita pe cat posibil aceste intrevedere, cel puti pana se cicatrizeaza ranica.
:-*

riky 26 mar 2010 19:59:44

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de allanah (Post 130622)
Cred ca trebuie sa fie tare neplacut.
Evita pe cat posibil aceste intrevedere, cel puti pana se cicatrizeaza ranica.
:-*


o sa fie cam greu sa nu mai ies in oras cu cea mai buna prietena...dar...cred ca da....o sa trebuiasca sa evit cnd e si el prin preajma....nu stiu ce mi-a venit , de obicei nu aveam probleme cnd erauprin preajma si pretendentii colegelor, prietenelor, dar ieri mi-a pus capac si m-a pus pe ganduri ...

riky 26 mar 2010 22:47:20

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
am un chef nebun sa-mi redecorez, reamenajez camera....cred k ma apuc acumas aschimb pe aici diverse....poate ma ajutati si voi, aveti idei de decorare in stil oriental?....dar fara sa schimb mobila ca nu am asemenea buget:))):))

OitaVesela 26 mar 2010 23:47:44

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
>:D< Am venit de afarica. Brr s-a lasat frig. Noroc ca mi-a dat monsieur mesaj inainte sa plec de acasa ca e mai racoare ca eu plecam in tricou si sacou :))
Cand o sa imi iau alta camera foto o sa iti arat cum e la mine (acum asta a decedat :-s ). Mi-am pus pe 3 pereti tapet gri cu nuante de movaliu inchis si pe un perete tapet visiniu cu floricele mari. griul ala cum sunt restul peretilor. Perdea aceeasi culoare, covor indian cu moate lungi movaliu, parchet inchis la culoare si lumina rosie :D Si am niste chestii din Thailanda de matase, visinii cu model geometric care atarna ( bucati de material). Si pernute multe colorate, orientale.
Poti sa iti iei pernute din astea, mai ales daca prinzi un targ pe la romexpo erau ieftine. Lumanarele decorative, poti sa iti iei o lampita sau sa modifici una pe care o ai deja sa ii pui abajur dintr-un material cu model oriental si eventual sa iti iei becuri cu lumina calda. Treaba cu astea orientale e ca au perdelute multe, colorate atarnate, o atmosfera calda si tot felul de betisoare parfumate. Doi tabureti josi si o masuta joasa cu lumanarele pe ea - asta as vrea eu sa imi iau dar trebuie sa vad cum le inghesui si ce dau afara :))
Ai putea sa strangi niste sticle si borcane de sticla si sa le vopsesti. Poti sa le umpli cu pietricele, flori si frunze parfumate sau lumanarele.
Daca ai bani poti sa iti iei gen cuvertura pentru pat, material gen tafta sau catifea. Sa fie putin lucios, sa fie un material greu si o culoare in contrast cu restul. Mai poti sa iti iei o planta mare daca esti dispusa sa ai grija de ea. Eu am avut mai demult trandafir japonez si era asa frumos.
Ca regula la culori ar fi una predominanta, una in contrast cu ea si una care sa apara doar la detalii. Si obiectele mici decorative puse strategic fac totul.

riky 27 mar 2010 00:44:10

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 130836)
>:D< Am venit de afarica. Brr s-a lasat frig. Noroc ca mi-a dat monsieur mesaj inainte sa plec de acasa ca e mai racoare ca eu plecam in tricou si sacou :))
Cand o sa imi iau alta camera foto o sa iti arat cum e la mine (acum asta a decedat :-s ). Mi-am pus pe 3 pereti tapet gri cu nuante de movaliu inchis si pe un perete tapet visiniu cu floricele mari. griul ala cum sunt restul peretilor. Perdea aceeasi culoare, covor indian cu moate lungi movaliu, parchet inchis la culoare si lumina rosie :D Si am niste chestii din Thailanda de matase, visinii cu model geometric care atarna ( bucati de material). Si pernute multe colorate, orientale.
Poti sa iti iei pernute din astea, mai ales daca prinzi un targ pe la romexpo erau ieftine. Lumanarele decorative, poti sa iti iei o lampita sau sa modifici una pe care o ai deja sa ii pui abajur dintr-un material cu model oriental si eventual sa iti iei becuri cu lumina calda. Treaba cu astea orientale e ca au perdelute multe, colorate atarnate, o atmosfera calda si tot felul de betisoare parfumate. Doi tabureti josi si o masuta joasa cu lumanarele pe ea - asta as vrea eu sa imi iau dar trebuie sa vad cum le inghesui si ce dau afara :))
Ai putea sa strangi niste sticle si borcane de sticla si sa le vopsesti. Poti sa le umpli cu pietricele, flori si frunze parfumate sau lumanarele.
Daca ai bani poti sa iti iei gen cuvertura pentru pat, material gen tafta sau catifea. Sa fie putin lucios, sa fie un material greu si o culoare in contrast cu restul. Mai poti sa iti iei o planta mare daca esti dispusa sa ai grija de ea. Eu am avut mai demult trandafir japonez si era asa frumos.
Ca regula la culori ar fi una predominanta, una in contrast cu ea si una care sa apara doar la detalii. Si obiectele mici decorative puse strategic fac totul.

marfa ideile...doar ca eu am o problema...camer amea e mica, chiar f mica, si am mobila de tineret nu orientala ca deh, bugetul...am peretii roz piersica pastel, dracu stie ce culoare e, o sa fac o poza ;))...mobila e cires inchis cu usoare urme de vanilie , iar parchetul e aproape negru la culoare...lumanair orientale am camera plina si inca mai vreau..pt ca asta colectionez....am camera plina de carti sia sta nu o sa se schimbe in urmatorii 6 ani din pacate.....da, o sa-mi cumpar niste pernute orientale si trebuie sa-mi schimb covorasul ca arata groaznic cel pe care il am....

kore 27 mar 2010 02:07:29

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 130851)
marfa ideile...doar ca eu am o problema...camer amea e mica, chiar f mica, si am mobila de tineret nu orientala ca deh, bugetul...am peretii roz piersica pastel, dracu stie ce culoare e, o sa fac o poza ;))...mobila e cires inchis cu usoare urme de vanilie , iar parchetul e aproape negru la culoare...lumanair orientale am camera plina si inca mai vreau..pt ca asta colectionez....am camera plina de carti sia sta nu o sa se schimbe in urmatorii 6 ani din pacate.....da, o sa-mi cumpar niste pernute orientale si trebuie sa-mi schimb covorasul ca arata groaznic cel pe care il am....

poi cu visiniul de la mobila si cu parchetul aproape negru ai deja un plus
si eu am acasa in Ro in dormitor o culoare...nici nu stiu ce culoare e aia...peretii mei sunt aproape galbui:)...o culoare foarte ciudata si restu e in nuante de bej/galben/culori pamantii (culorile mele preferate) dar aici...e belea: pereti albi, mobila care nu se asorteaza, si toate sunt foarte ingramadite
ce iti sugerez eu?
cum zicea si Raluca, niste pernute frumoase, am vazut la jysk:-/ si nu erau foarte scumpe, lumanarele sau suporturi pt lumanarele in nuante de rosu/rosu bordeaux, o lampa interesanta intr-un colt al camerei, care sa nu lumineze prea tare, doar o lumina asa calda si difuza si nu tine cartile/caietele toate pe birou, ascunde-le intr-un dulap:)

mvthebest 27 mar 2010 08:48:08

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
http://www.orkut-scraps.world4art.co...morning-03.gif

riky 27 mar 2010 15:24:10

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
HAHAHA!!!!!!!!!!!!..am castigat pariul...l-am luat la 2 ture de IORE pe tata..I won:))>:)...acum e nevoit sa-mi dea bani de carte, sau de orice altceva , mi s-a cam pus pata pe ceva decorativ pentru camera>:)

riky 27 mar 2010 15:25:57

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de kore (Post 130860)
poi cu visiniul de la mobila si cu parchetul aproape negru ai deja un plus
si eu am acasa in Ro in dormitor o culoare...nici nu stiu ce culoare e aia...peretii mei sunt aproape galbui:)...o culoare foarte ciudata si restu e in nuante de bej/galben/culori pamantii (culorile mele preferate) dar aici...e belea: pereti albi, mobila care nu se asorteaza, si toate sunt foarte ingramadite
ce iti sugerez eu?
cum zicea si Raluca, niste pernute frumoase, am vazut la jysk:-/ si nu erau foarte scumpe, lumanarele sau suporturi pt lumanarele in nuante de rosu/rosu bordeaux, o lampa interesanta intr-un colt al camerei, care sa nu lumineze prea tare, doar o lumina asa calda si difuza si nu tine cartile/caietele toate pe birou, ascunde-le intr-un dulap:)

da, pai uite tocmia i-am facut curat si ordine, si am lasat carti doar in minibiblioteca mea....uite totusi poate reusesc sa postez niste poze paote mai veniti cu idei si pareri...puuup

riky 27 mar 2010 15:39:42

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
10 ataşament(e)
cam asa arata camera mea...mica, si decenta si vreau o schimbare orientala:))

riky 27 mar 2010 15:40:33

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
6 ataşament(e)
si continuarea carti , carti carti,

Dancewithme 27 mar 2010 21:52:43

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
imi place camera ta:x cu dieta cum mai e? eu am cam scapat la dulce:( dar gata , de maine , armata scrie pe mine!:))

riky 28 mar 2010 10:10:14

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Dancewithme (Post 131356)
imi place camera ta:x cu dieta cum mai e? eu am cam scapat la dulce:( dar gata , de maine , armata scrie pe mine!:))


ms....ei ,cu dieta stau fb..nici nu prea simt ca o tn...m-am obisnuit...acum ma apuc de bici un pic...


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:16:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO