forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal - Ruxi (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ruxi-4291.html)

Ruxandraaa 28 iun 2010 20:13:06

Re: Jurnal - Ruxi
 
Mc>:D<. Da e foarte bun si dulcee :X .Decat o ciocolata mai bine o felie de pepene dulce:D :x .
Sunt curioasa maine dimineata cand ma voi cantarii ce greutate o sa am ptr ca ieri m am cantarit spre seara si aveam 37,5 si am vzt ca daca ma cantaresc dimineata am cu cateva sute de grame mai putin.8-> :))

Ruxandraaa 28 iun 2010 20:17:12

Re: Jurnal - Ruxi
 
Acum am citit msg ul de la ,,mesaje din Cartea de Oaspeti,, si cred ca o sa incerc si eu sa ma cantaresc mai rar nu chiar asa in fiecare zi:)) ma mai cantaresc maine dimineata apoi abia duminica :D surpriza va fii mai mare:))

Roxii 28 iun 2010 20:18:29

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Ruxandraaa (Post 234125)
Mc>:D<. Da e foarte bun si dulcee :X .Decat o ciocolata mai bine o felie de pepene dulce:D :x .
Sunt curioasa maine dimineata cand ma voi cantarii ce greutate o sa am ptr ca ieri m am cantarit spre seara si aveam 37,5 si am vzt ca daca ma cantaresc dimineata am cu cateva sute de grame mai putin.8-> :))

37.5?/:):OPoate ai vrut sa zici 57.5:))Normal,pepenele este foarte bun si iti taie pofta de dulce:x:x:x

Ruxandraaa 28 iun 2010 20:22:35

Re: Jurnal - Ruxi
 
57,5 pardon:))) as vrea eu sa fiu slabuta dar nici chiar asa:))

Roxii 28 iun 2010 20:27:45

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Ruxandraaa (Post 234140)
57,5 pardon:))) as vrea eu sa fiu slabuta dar nici chiar asa:))

Ma miram eu:)):)):))Pai ai fi schelet asa:)):)):))

Ruxandraaa 28 iun 2010 20:34:41

Re: Jurnal - Ruxi
 
Asa e:)) uh de abia astept sa vina mai repede ziua de maine sa mai fac exercitiile alea fizice(ptr abdomen,coapse exterioare,coapse inferioare,muschii fesieri-care sunt fff grele :-< si talie) ca sa scap de grasimea asta mai repede .. sper sa nu mi dispara optimismul asta pe parcurs:)) oricum stiu ca kg nu zboara .. :-< multa rabdaare..Dar eu aceasta dieta nu vreau sa o urmez doar cateva luni, eu vreau ca eu asa sa mananc de acum incolo pentru ca e mult mai sanatos si noaptea inainte sa ma culc parca ma simt mai bine,mai usurata..

Roxii 28 iun 2010 20:41:05

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Ruxandraaa (Post 234160)
Asa e:)) uh de abia astept sa vina mai repede ziua de maine sa mai fac exercitiile alea fizice(ptr abdomen,coapse exterioare,coapse inferioare,muschii fesieri-care sunt fff grele :-< si talie) ca sa scap de grasimea asta mai repede .. sper sa nu mi dispara optimismul asta pe parcurs:)) oricum stiu ca kg nu zboara .. :-< multa rabdaare..Dar eu aceasta dieta nu vreau sa o urmez doar cateva luni, eu vreau ca eu asa sa mananc de acum incolo pentru ca e mult mai sanatos si noaptea inainte sa ma culc parca ma simt mai bine,mai usurata..

Pai dc nu mai faci cateva acum?:DEu aseara la 12 faceam Insanity:)):)):))Vor zbura si kilogramele,mai ales ca esti la inceput.Eu in prima luna am scapat de 4-5 kg parca:))>:D<

Ruxandraaa 28 iun 2010 20:52:32

Re: Jurnal - Ruxi
 
hmm ai dreptate..cred ca ma duc sa fac si acum..Eu mai suus ziceam ca o sa fac de 2 ori pe zii exercitii dar uite asa singura parca nu mi venea sa mai fac si acum..dar daca mi ai zis si tu parca ma simt mai motivata..:)) Da ! La 10 fix incep exercitiile.. Pai eu dupa aceea o sa mai stau la mine in camera(am calc. in sufragerie) asa ca mai vorbim maine :*>:D< O sa scriu iar de dimineata ce mananc etc,exact cum am facut si azi. Noapte buna tie,noapte buna tuturor viitoarelor slabute:*:*

Roxii 28 iun 2010 20:55:59

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Ruxandraaa (Post 234167)
hmm ai dreptate..cred ca ma duc sa fac si acum..Eu mai suus ziceam ca o sa fac de 2 ori pe zii exercitii dar uite asa singura parca nu mi venea sa mai fac si acum..dar daca mi ai zis si tu parca ma simt mai motivata..:)) Da ! La 10 fix incep exercitiile.. Pai eu dupa aceea o sa mai stau la mine in camera(am calc. in sufragerie) asa ca mai vorbim maine :*>:D< O sa scriu iar de dimineata ce mananc etc,exact cum am facut si azi. Noapte buna tie,noapte buna tuturor viitoarelor slabute:*:*

Stiu,si eu am uneori o lene de ma doare parca:)):)):))Dar aseara chiar n`aveam stare.Spor la exercitii si vorbim maine>:D<Somn usor>:D<>:D<>:D<

mvthebest 28 iun 2010 22:06:57

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 234164)
Pai dc nu mai faci cateva acum?:DEu aseara la 12 faceam Insanity:)):)):))Vor zbura si kilogramele,mai ales ca esti la inceput.Eu in prima luna am scapat de 4-5 kg parca:))>:D<

Pf cum rezisti sa faci insanity la h aia:-o Eu am incercat o data si am facut max 10min:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:05:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO