forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit choco (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-choco-6202.html)

Adynutzaa19 18 oct 2010 17:15:49

Re: Jurnal de slabit choco
 
lasa,nu e un capat de lume:)
cu timpul o sa renunti la pizza si dulciuri:)

Cassy 18 oct 2010 17:53:37

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 370894)
ce mai faceti fetelor?nu ma mai viziteaza nimeni?:(
meniul de azi nu il postez ca am dat-o in bara..am papat 3 felii de pizza
asta e,maine o sa am mai multa grija
saptamana trecuta am fost destul de cumintica..mai putin o zi in care am dat-o in bara cat pt toata saptamana..am papat aproape o ciocolata intreaga..am venit cu niste nervi de la scoala si mama m-a trimis sa ii cumpar ciocolata.doar ce o desfac si o pun pe masa,peste 5 minute ma uit..unde-i ciocolata?o mancasem eu pe toata..mama doar ce a apucat sa guste x-(
nervi astia,ma fac sa mananc ciocolata :))

choco nu e bine sa-ti faci nervi:))
vai ..si eu in weekend am avut pizza pe masa ! + napolitane, chipsuri de toate felurile.. cu cascaval,cu sare cu bacon :| + saratele, prajturi de casa, cornulete cu gem, orez cu lapte:-o.. cate si mai cate !!! :| dar am rezistat,cand imi era pofta de ceva, luam un mar.:)
Stiu ca si tu poti:) prin zodie se intelege ca suntem ambitioase si incapatanate:) asa ca , stiu ca poti:) odata ce incepi, e usor sa continui. cel putin asa a fost la mine.. a fost greu inceputul.. acum parca nici nu mai simt ca sunt la dieta:)

choco 18 oct 2010 18:22:55

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 370944)
choco nu e bine sa-ti faci nervi:))
vai ..si eu in weekend am avut pizza pe masa ! + napolitane, chipsuri de toate felurile.. cu cascaval,cu sare cu bacon :| + saratele, prajturi de casa, cornulete cu gem, orez cu lapte:-o.. cate si mai cate !!! :| dar am rezistat,cand imi era pofta de ceva, luam un mar.:)
Stiu ca si tu poti:) prin zodie se intelege ca suntem ambitioase si incapatanate:) asa ca , stiu ca poti:) odata ce incepi, e usor sa continui. cel putin asa a fost la mine.. a fost greu inceputul.. acum parca nici nu mai simt ca sunt la dieta:)

nervii astia ai mei :)). dragutul meu colegut a fost de vina :))
wow pe langa cate tentatii ai trecut.si tu esti tot capricorn?pe cat esti nascuta?
eu sunt mai mult incapatanata decat ambitioasa :)),dar din pacate nu prea in diete =((

Cassy 18 oct 2010 18:31:11

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 370978)
nervii astia ai mei :)). dragutul meu colegut a fost de vina :))
wow pe langa cate tentatii ai trecut.si tu esti tot capricorn?pe cat esti nascuta?
eu sunt mai mult incapatanata decat ambitioasa :)),dar din pacate nu prea in diete =((

capricorn si eu;)) pe 19.. ianuarie..ultima zi:-s
ce a facut dragutul tau colegut:-s?:))

choco 18 oct 2010 18:35:06

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 370991)
capricorn si eu;)) pe 19.. ianuarie..ultima zi:-s
ce a facut dragutul tau colegut:-s?:))

eu sunt pe 10 ianuarie :)
ehh nu facuse el cine stie ce..ma suparasem ca se mutase de langa mine la ultima ora ca vroia si el sa vada cica cum e in prima banca.da cred ca a vrut sa ma faca putin geloasa..si cam reusise :))

Cassy 18 oct 2010 18:36:44

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 371003)
eu sunt pe 10 ianuarie :)
ehh nu facuse el cine stie ce..ma suparasem ca se mutase de langa mine la ultima ora ca vroia si el sa vada cica cum e in prima banca.da cred ca a vrut sa ma faca putin geloasa..si cam reusise :))

:))) eu sunt penultima cea mai mica din clasa:))
pe 19 ianuarie fac 14:)) aproape toti de la mine au buletin.. numai eu.. nu:|
=))

choco 18 oct 2010 18:39:19

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 371007)
:))) eu sunt penultima cea mai mica din clasa:))
pe 19 ianuarie fac 14:)) aproape toti de la mine au buletin.. numai eu.. nu:|
=))

si eu tot pe 10 ianuarie fac 14.mai am 4 colegii mai mici ca mine.dar e diferenta mica,eu sunt in ianuarie,2 sunt in februarie si ceilalti 2 in martie :))
si la mine toti au buletin,ei fac deja 15 ani.uff abia astept si eu sa imi fac buletinul :x
tin minte cand si-a facut primul meu coleg buletinul era el mandru noi veneam cu replici: ehh,nu e bine,platesti amenzi la ratb acum daca te prinde fara bilet :))

Cassy 18 oct 2010 18:48:34

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 371016)
si eu tot pe 10 ianuarie fac 14.mai am 4 colegii mai mici ca mine.dar e diferenta mica,eu sunt in ianuarie,2 sunt in februarie si ceilalti 2 in martie :))
si la mine toti au buletin,ei fac deja 15 ani.uff abia astept si eu sa imi fac buletinul :x
tin minte cand si-a facut primul meu coleg buletinul era el mandru noi veneam cu replici: ehh,nu e bine,platesti amenzi la ratb acum daca te prinde fara bilet :))

:)) da asa faceau si ai mei:)) .
Eh, lasa ca e mai bine sa fi mic:> termini scoala mai repede:))

choco 18 oct 2010 18:51:31

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 371033)
:)) da asa faceau si ai mei:)) .
Eh, lasa ca e mai bine sa fi mic:> termini scoala mai repede:))

da :x
oricum e aiurea ca atunci cand incepem a 9 a toti au 15-16 ani chiar,si noi 14 :))

Cassy 18 oct 2010 18:59:08

Re: Jurnal de slabit choco
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 371040)
da :x
oricum e aiurea ca atunci cand incepem a 9 a toti au 15-16 ani chiar,si noi 14 :))

:)) da..
mie uneori imi place sa fiu ce-a mai mica;)) adica cei din jur se poarta frumos cu astea mai micute.. pana si baietii:) ne vad altfel:) adica nu numai la varsta.. ci si la fizic.. adica una e cand vezi o tipa uriasa.. inalta de 1.80 cu 120 de kg si alta e cand vezi o fata cu 1,60-170 slabuta :) te abordeaza lumea altfel:) deci vreau sa ajung o slabutaaa:((


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:11:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO