forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

cricos 20 ian 2011 12:41:25

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 483570)
Sau poate o vei face odata cu Mara! De ce nu? Anii trec dureros de repede si nici nu-ti vei da seama cand o vei vedea mare! Si atunci cand ea va creste vei vedea ca poti sa faci ce-ti trece prin minte...sa te rasfeti...ca pt mine e un rasfat facultatea asta...pt ca nu vad la ce-mi va trebui...dar nu se stie niciodata! :)):)):))

Eheeee! Cand Mara va fi de varsta facultatii, adica peste vreo 18-19 ani, eu voi avea cam 50-51 de ani, asa ca nu cred ca ma mai incumet sa fac vreo facultate, caci sigur nu o sa ma mai duca neuronii si poate nici rabdare nu o sa mai am.

Cl@udi 20 ian 2011 12:41:58

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 483533)
7,7...nici nu se putea altfel!!! 7 este simbolul norocului si al dorintei de perfectiune...asa ca nu aveam cum sa ratez aceasta cifra!!!:)):)):))
In privinta nelamuririlor...tocmai acum i-am pus o intrebare Cristinei!!![*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*]

"FELICITARI, MARIA!!!":)):)):)) Asa cum am mai spus (sau gandit, nu mai stiu exact), esti o tipa extraordinar de tonica, faci bine la moralul omului ! Faci haz de necaz, dar sunt convinsa ca acum, inceputa fiind batalia, vei nimici kilogramele ingrate care s-au intors la tine. Asa ca : LA ATAC !

frumoasa 20 ian 2011 12:43:15

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 481738)
Cristina, Ana, Frumoasa, Maria............Adina, Geo , Alina .......si toate celelalte din vechea gasca, unde sunteti ? Sper ca ati primit mesajul meu !

Draga mea, ce s-a intamplat? nici eu nu am timp sa citesc romanele ce le scriu noile fete, s-au luat de tine de ce nu vorbesti cu ele? Si eu simt tare nevoia de a comunica cu vechea gasca, dar nu ma prea pricep, nu stiu unde si daca am primit vreun mesaj de la tine sau altele, unde sa ma uit? trebuie sa imi deschid jurnal sa putem povesti?? eu cind intru pe site si vad ca iar au aparut 50 pagini, pur si simplu rasfoiesc si ma uit dupa vechile fete...si apoi inchid, chiar nu pot sa tin ritmul si nu am cum sa le cunosc pe toate...
Poate ma ajuti cu explicatii cum sa vorbim aici mai private, cum merge mentinerea? cum te mai simti? sper ca totul e ok, pupici>:D<

cricos 20 ian 2011 12:43:31

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 483613)
"FELICITARI, MARIA!!!":)):)):)) Asa cum am mai spus (sau gandit, nu mai stiu exact), esti o tipa extraordinar de tonica, faci bine la moralul omului ! Faci haz de necaz, dar sunt convinsa ca acum, inceputa fiind batalia, vei nimici kilogramele ingrate care s-au intors la tine. Asa ca : LA ATAC !

Mama ce mic ai scris!
S-au imputinat kilogramele si acum si literele????:)):)):))

orhidee 20 ian 2011 12:43:48

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de cricos (Post 483571)
:))

Deci mai ai copii!!!!!!!!!!!!!1:)):)):)):))

Sper ca nu o sa ai note prin care sa-ti castigi prestanta!Ca doar ai destula!

Nu, cu siguranta nu va fi vorba de "prestanta"...:)):)):))
Stiu sa-mi evaluez singura lucrarile si sunt convinsa ca nu va fi vorba de asa ceva! Las pe cei mici sa castige "prestanta"...la mine, la varsta mea cred ca o restanta ar fi "jenibila" (asta e un cuvant pe care l-am auzit la baiatul meu si mi-a placut combinatia de "jenant" cu "penibil")...:)
>:D<

cricos 20 ian 2011 12:45:26

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 483617)
Draga mea, ce s-a intamplat? nici eu nu am timp sa citesc romanele ce le scriu noile fete, s-au luat de tine de ce nu vorbesti cu ele? Si eu simt tare nevoia de a comunica cu vechea gasca, dar nu ma prea pricep, nu stiu unde si daca am primit vreun mesaj de la tine sau altele, unde sa ma uit? trebuie sa imi deschid jurnal sa putem povesti?? eu cind intru pe site si vad ca iar au aparut 50 pagini, pur si simplu rasfoiesc si ma uit dupa vechile fete...si apoi inchid, chiar nu pot sa tin ritmul si nu am cum sa le cunosc pe toate...
Poate ma ajuti cu explicatii cum sa vorbim aici mai private, cum merge mentinerea? cum te mai simti? sper ca totul e ok, pupici>:D<

Frumoasa ai revenit!!!
Ce bine!

Pai uite, Claudia si-a creat jurnal si cred ca ne primeste sa conversam pe aici,nu-i asa?
Cum merge dieta?
Cum te mai simti?

cricos 20 ian 2011 12:48:21

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Claudia, ti-ai schimbat tikerul?

orhidee 20 ian 2011 12:48:36

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de cricos (Post 483609)
Eheeee! Cand Mara va fi de varsta facultatii, adica peste vreo 18-19 ani, eu voi avea cam 50-51 de ani, asa ca nu cred ca ma mai incumet sa fac vreo facultate, caci sigur nu o sa ma mai duca neuronii si poate nici rabdare nu o sa mai am.

Zici acum asa...dar nu se stie ce vei zice peste 18 ani!
Sa vezi cum neuronul meu trist, singuratic si obosit s-a revitalizat ca prin farmec si-si arata muschii la cursuri...de m-a uimit si pe mine!:)):)):))

Cl@udi 20 ian 2011 12:49:07

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 483617)
Draga mea, ce s-a intamplat? nici eu nu am timp sa citesc romanele ce le scriu noile fete, s-au luat de tine de ce nu vorbesti cu ele? Si eu simt tare nevoia de a comunica cu vechea gasca, dar nu ma prea pricep, nu stiu unde si daca am primit vreun mesaj de la tine sau altele, unde sa ma uit? trebuie sa imi deschid jurnal sa putem povesti?? eu cind intru pe site si vad ca iar au aparut 50 pagini, pur si simplu rasfoiesc si ma uit dupa vechile fete...si apoi inchid, chiar nu pot sa tin ritmul si nu am cum sa le cunosc pe toate...
Poate ma ajuti cu explicatii cum sa vorbim aici mai private, cum merge mentinerea? cum te mai simti? sper ca totul e ok, pupici>:D<

Buna, Frumusicooo!!!!
Ma bucur mult sa vad ca ne-ai gasit ! Ti-am trimis mesaj ; daca te uiti sus, in dreapta pe pagina vei vedea ca ai notificari necitite.
Si putem vorbi aici, in jurnalul meu ; suntem prezente cateva din fetele din gasca 2010 si cateva din fetele care s-au apucat mai tarziu de Rina.
Baga subiectul asta la Favorite, ca sa-ti fie mai usor !

cricos 20 ian 2011 12:51:58

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Fetele eu o sa ies caci trebuie sa pregatesc masa pentru fetita si sot(eu bag niste fructe).
Apoi scot fetita la plimbare si diseara merg la controlul de la 1 an de la nastere si fac si un Papanicolau.
Va pup!
Mi-a fost tare dor de gasca noastra! Ce bine ca ne-am reintregit!


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:45:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO