forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

orhidee 20 ian 2011 12:52:40

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 483613)
"FELICITARI, MARIA!!!":)):)):)) Asa cum am mai spus (sau gandit, nu mai stiu exact), esti o tipa extraordinar de tonica, faci bine la moralul omului ! Faci haz de necaz, dar sunt convinsa ca acum, inceputa fiind batalia, vei nimici kilogramele ingrate care s-au intors la tine. Asa ca : LA ATAC !

Felicitari din astea n-am primit pana acum, dar...recunosc... ca le merit din plin!!!!!:)):)):))
In privinta kg...chiar sunt hotarata sa abordez cu toata seriozitatea dieta...mai ales ca stiu...ca se poate!;)
:-*>:D<>:D<

orhidee 20 ian 2011 12:56:03

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de cricos (Post 483639)
Fetele eu o sa ies caci trebuie sa pregatesc masa pentru fetita si sot(eu bag niste fructe).
Apoi scot fetita la plimbare si diseara merg la controlul de la 1 an de la nastere si fac si un Papanicolau.
Va pup!
Mi-a fost tare dor de gasca noastra! Ce bine ca ne-am reintregit!

Sa iasa bine Papanicolau!!!:)
Si cu adevarat ...bine ca ne-am regasit!!!:)
Ador conversatiile cu voi!!!;)
>:D<

Cl@udi 20 ian 2011 13:10:43

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Fetele, mi-am schimbat ticker-ul - greutatea o voi modifica luni cand voi incepe din nou faza I. Mi-e frica rau de rezultat fiindca stiu ca am avut si destule abateri pe langa zilele cand am fost cumintica. Dar daca Maria poate sa treaca peste recapatarea kilogramelor, pot si eu, doar nu ma bate nimeni.
Cristina, sa ia sa OK Papanicolaul ! Eu il fac anual si a cam sosit timpul sa ma programez !

orhidee 20 ian 2011 13:30:50

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 483696)
Fetele, mi-am schimbat ticker-ul - greutatea o voi modifica luni cand voi incepe din nou faza I. Mi-e frica rau de rezultat fiindca stiu ca am avut si destule abateri pe langa zilele cand am fost cumintica. Dar daca Maria poate sa treaca peste recapatarea kilogramelor, pot si eu, doar nu ma bate nimeni.
Cristina, sa ia sa OK Papanicolaul ! Eu il fac anual si a cam sosit timpul sa ma programez !

Bineinteles ca poti si tu, argeseanco!!!;)
>:D<

Ana Tm 20 ian 2011 13:32:26

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 483617)
Draga mea, ce s-a intamplat? nici eu nu am timp sa citesc romanele ce le scriu noile fete, s-au luat de tine de ce nu vorbesti cu ele? Si eu simt tare nevoia de a comunica cu vechea gasca, dar nu ma prea pricep, nu stiu unde si daca am primit vreun mesaj de la tine sau altele, unde sa ma uit? trebuie sa imi deschid jurnal sa putem povesti?? eu cind intru pe site si vad ca iar au aparut 50 pagini, pur si simplu rasfoiesc si ma uit dupa vechile fete...si apoi inchid, chiar nu pot sa tin ritmul si nu am cum sa le cunosc pe toate...
Poate ma ajuti cu explicatii cum sa vorbim aici mai private, cum merge mentinerea? cum te mai simti? sper ca totul e ok, pupici>:D<

bine ai revenit frumoasa:-*:x
de-acum ne scriem in jurnalul claudiei ;)
ce mai faci?cum mai mertge cu dieta?
cu sanatatea?
pupici si sa auzim numai de bine:-*>:D<

orhidee 20 ian 2011 13:32:43

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 483617)
Draga mea, ce s-a intamplat? nici eu nu am timp sa citesc romanele ce le scriu noile fete, s-au luat de tine de ce nu vorbesti cu ele? Si eu simt tare nevoia de a comunica cu vechea gasca, dar nu ma prea pricep, nu stiu unde si daca am primit vreun mesaj de la tine sau altele, unde sa ma uit? trebuie sa imi deschid jurnal sa putem povesti?? eu cind intru pe site si vad ca iar au aparut 50 pagini, pur si simplu rasfoiesc si ma uit dupa vechile fete...si apoi inchid, chiar nu pot sa tin ritmul si nu am cum sa le cunosc pe toate...
Poate ma ajuti cu explicatii cum sa vorbim aici mai private, cum merge mentinerea? cum te mai simti? sper ca totul e ok, pupici>:D<

Frumoasa, bine ai revenit!!!:-*:-*:-*:-*:-*
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

frumoasa 20 ian 2011 13:40:33

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Bine v-am regasit dragele mele dragi, tare dor mi-a fost de voi de toate!!!>:D<
Eu incerc sa ma tin de rina 1..nu am o data clara la care am reinceput, cam de o saptamana, nu am tinut cu sfintenie, dar nici nu am slabit...Azi sunt la carbo si dupa inca o tura de 4 ma voi cintari, pe atunci sper sa plece si rusii. Ana, draga mea din pacate cu sanatatea nu ma prea pot lauda, pe cind credeam ca is ok cu calciu si alea..dumineca am mai facut o criza urita de vreo jumate de ora, eu le zic"vad stele verzi:..defapt...pete de culoare...chiar nu stiu de la ce mi se trage...dar...tinanad cont ca analizele au fost realtiv ok, le ignor.:P
Va pup pe toate cu mult drag si...sa stiti ca tare fericita m-ati facut ca ne-am regasit. Tare ocupata am fost an u asta la birou si nu pot citi atita>:D<

Ana Tm 20 ian 2011 14:26:25

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 483758)
Bine v-am regasit dragele mele dragi, tare dor mi-a fost de voi de toate!!!>:D<
Eu incerc sa ma tin de rina 1..nu am o data clara la care am reinceput, cam de o saptamana, nu am tinut cu sfintenie, dar nici nu am slabit...Azi sunt la carbo si dupa inca o tura de 4 ma voi cintari, pe atunci sper sa plece si rusii. Ana, draga mea din pacate cu sanatatea nu ma prea pot lauda, pe cind credeam ca is ok cu calciu si alea..dumineca am mai facut o criza urita de vreo jumate de ora, eu le zic"vad stele verzi:..defapt...pete de culoare...chiar nu stiu de la ce mi se trage...dar...tinanad cont ca analizele au fost realtiv ok, le ignor.:P
Va pup pe toate cu mult drag si...sa stiti ca tare fericita m-ati facut ca ne-am regasit. Tare ocupata am fost an u asta la birou si nu pot citi atita>:D<

draga frumoasa ti-am simtit lipsa :-*
ai mare grija de sanatatea ta,e cea mai importanta, mai mergi la medic,poate trebuie sa iei un tratament mai serios
vreau sa aud numai vesti bune de la tine,si sa nu mai " vezi stele verzi":-s
te pup si multa sanatate>:D<
ai grija de tine draguta noastra:-*

madalina11 20 ian 2011 15:14:11

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Buna ziua dragele mele,

V-am regasit, in sfarsit!!!! :-*

Eu m-am cam destrabalat in ultimele saptamani si consecintele au fost un kg in plus. Nu stiu ce sa fac, sa incep iar Rina ( timp de 3-4 saptamani) sa mai scap de cateva kg, ce ma sfatuiti?

Va pupic dulce

orhidee 20 ian 2011 15:33:13

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de madalina11 (Post 483911)
Buna ziua dragele mele,

V-am regasit, in sfarsit!!!! :-*

Eu m-am cam destrabalat in ultimele saptamani si consecintele au fost un kg in plus. Nu stiu ce sa fac, sa incep iar Rina ( timp de 3-4 saptamani) sa mai scap de cateva kg, ce ma sfatuiti?

Va pupic dulce

Buna, Madalina!:)
Esti o fericita ca ai doar un kg in plus!;)
Cum tu ai terminat faza II, solutia este reintoarcea la faza I...cred ca vei scapa repede de kg buclucas, nu va fi nevoie de 3-4 saptamani...:D
:-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:35:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO