forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

frumoasa 31 mar 2011 09:31:53

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de cricos (Post 599208)
de ce, Frumusica?
ce ti-au facut?:)):)):)):))

lasand gluma la o parte, e tare greu sa cresti un copil, insa merita.nici nu-ti poti imagina ce sentiment unic si frumos incerci cand se uita cu ochisorii lui la tine si te ia de mana.iti umple sufletul si viata.
acum poate nu simti, dar mai tarziu, la o anumita varsta, o sa iti dai seama ca nu ai pentru ce trai daca nu ai un copil.viata ar fi prea goala.

Fiecare cu dorintele si deciziile lui, da, cred ca este un sentiment unic:)
Pur si simplu nu vreau, am o nepotica care e cumva ca si a mea..uneori chiar imi zice mami, stiu ca nu e acelasi lucru....dar...mai mult nu imi doresc:)
Puteti sa ma considerati rea, fara suflet, dar asta simt eu si cred ca asa voi simti mereu, am totusi o virsta...deci daca era sa imi doresc, sa fac...faceam pina acum:D

Ana Tm 31 mar 2011 09:38:02

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 599225)
Fiecare cu dorintele si deciziile lui, da, cred ca este un sentiment unic:)

Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 599225)
Pur si simplu nu vreau, am o nepotica care e cumva ca si a mea..uneori chiar imi zice mami, stiu ca nu e acelasi lucru....dar...mai mult nu imi doresc:)
Puteti sa ma considerati rea, fara suflet, dar asta simt eu si cred ca asa voi simti mereu, am totusi o virsta...deci daca era sa imi doresc, sa fac...faceam pina acum:D

:-*draga mea, e si normal, suntem diferiti si gandim si simtim diferit:)
eu de exemplu intotdeauna am visat sa am copii, macar unul, inca nu s-a concretizat, mai asteptam un pic ;)
iti mai dau un exemplu : matusa mea, tocmai a implinit 40 ani, e necasatorita, are o relatie, dar niciodata nu si-a dorit copii- asta nu inseamna ca nu-i sunt dragi ;) si nu-i iubeste....
eu sunt nepoata ei de pe tata si ma considera ca pe fiica ei :">:x
si eu o iubesc foarte mult, sunt foarte atasata de ea, e ca o a doua mama pentru mine:)
asa ca te-am inteles perfect cand ai spus de nepotica ta :)
>:D<

cricos 31 mar 2011 09:39:46

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 599225)
Fiecare cu dorintele si deciziile lui, da, cred ca este un sentiment unic:)
Pur si simplu nu vreau, am o nepotica care e cumva ca si a mea..uneori chiar imi zice mami, stiu ca nu e acelasi lucru....dar...mai mult nu imi doresc:)
Puteti sa ma considerati rea, fara suflet, dar asta simt eu si cred ca asa voi simti mereu, am totusi o virsta...deci daca era sa imi doresc, sa fac...faceam pina acum:D

Nici prin cap nu mi-a trecut sa te consider rea sau fara suflet.din contra.cred ca ai prea mult si poate tocmai asta este cauza.
este normal ca fiecare sa ia deciziile pe care le crede potrivite pentru viata sa.eu sa stii ca nu te judec deloc, caci nici mie nu-mi place sa fiu judecata.
pe de o parte te inteleg, eu doar ziceam ca este posibil ca peste ani de zile sa vezi altfel lucrurile si mi-ar parea rau sa suferi.
chiar nu te judec si in nici un caz nu te consider rea si fara suflet.>:D<>:D<:-*

Ana Tm 31 mar 2011 09:40:34

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 599225)
Fiecare cu dorintele si deciziile lui, da, cred ca este un sentiment unic:)
Pur si simplu nu vreau, am o nepotica care e cumva ca si a mea..uneori chiar imi zice mami, stiu ca nu e acelasi lucru....dar...mai mult nu imi doresc:)
Puteti sa ma considerati rea, fara suflet, dar asta simt eu si cred ca asa voi simti mereu, am totusi o virsta...deci daca era sa imi doresc, sa fac...faceam pina acum:D

draga mea, stai linistita, nu te consideram rea , fara suflet :-*>:D<
esti o persoana minunata, am simtit asta pana acum :x
fiecare este liber sa aleaga in viata, si tocmai asta ne diferentiaza;)

frumoasa 31 mar 2011 09:43:13

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Multumesc ca ma intelegeti, nu prea cred ca voi regreta peste ani, sunt o persoana foarte hotarita de felul meu si deobicei nu regret deciziile luate:)

Ana Tm 31 mar 2011 09:46:49

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 599255)
Multumesc ca ma intelegeti, nu prea cred ca voi regreta peste ani, sunt o persoana foarte hotarita de felul meu si deobicei nu regret deciziile luate:)


noi te intelegem si te iubim indiferent de deciziile luate :-*>:D<

cricos 31 mar 2011 09:49:49

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 599255)
Multumesc ca ma intelegeti, nu prea cred ca voi regreta peste ani, sunt o persoana foarte hotarita de felul meu si deobicei nu regret deciziile luate:)

asta este bine.
daca esti impacata cu decizia luata inseamna ca nu vei suferi mai tarziu.
stim ca esti hotarata, responsabila, incapatanata, cuminte, serioasa si, desi poti parea distanta unora, stiu ca esti calda si o buna prietena.:-*:-*

cricos 31 mar 2011 09:58:18

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
ana, de maine pui tiker?
de azi ai inceput atkins?

frumoasa 31 mar 2011 10:01:37

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Merg sa iau micul dejun, revin repede, va pup:)

cricos 31 mar 2011 10:04:55

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
fetele, acum incep sa realizez ca am casuta.
si ma bucura asta, indiferent cat de greu ne va fi.
e primul lucru important cumparat impreuna cu sotul meu.
eu nu am mai fost proprietara pana acum, decat pe o masinuta.


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:42:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO