forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

orhidee 26 ian 2011 08:52:09

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de sugarmiha (Post 493470)
salut fetelor...am cam lipsit de aici dar sa stiti ca m'am gandit si la voi ;;)
DNA MARIA felicitari pt cele 2 kg aruncate !!! mandrie maxima !!
le pup si pe celelalte fete :*

Multumesc, Miha ! :)
>:D<

orhidee 26 ian 2011 08:56:33

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de sugarmiha (Post 493472)
azi am avut zi de proteine..am cam dat'o in bara..
de dimineata am observat ca nu am fructe si am mancat 2 morcovi :))..am zis macar sa mananc o leguma ...
la pranz am mancat niste carne fiarta..dupa am baut supa :D
iar la cina am dat'o iar in bara pt k nu am fost acasa..si am mancat 2 oua fierte cu castraveti murati :(


Cu morcovii...n-a fost abatere...:) Abatere poate fi considerat faptul ca la cina ai schimbat felul proteinei...Daca esti in faza a doua, n-ai gresit cu nimic...sau tu ai reluat faza I ?...ca nu mai stiu...:-/
:-*>:D<

Cl@udi 26 ian 2011 09:39:43

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
'Neata, slabute !
Am febra musculara de la zumba de aseara, dar nu ma plang pt ca m-am distrat teribil...asa ca ii multumesc Alinei ca mi-a dat ideea.
Cristina, cum stai cu capul ?:)):)):)) se mai micsoreaza ? M-a distrat teribil observatia sotului tau ! Mi-ai facut pofta cu tagliatelele tale cu sos, poate le fac intr-o zi de carbo cand sunt acasa, nu la serviciu.
Am poftit, bineinteles, si la varza cu mamaliguta a Mariei ; poate trag o fuga la Bucuresti sa mananc o portie.... Ce zici, Maria?:>
Azi dimineata m-am urcat pe cantar, nu stiu ce mi-a venit, si arata cu 2 kg mai putin. Cred ca s-a luat dupa cantarul Cristinei, n-aveam cum sa dau jos 2 kg in doua zile... Oricum, tikcer-ul nu-l schimb decat dupa prima zi de apa. (sunt hotarata sa tin zilele de apa).

orhidee 26 ian 2011 09:55:22

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 493761)
'Neata, slabute !
Am febra musculara de la zumba de aseara, dar nu ma plang pt ca m-am distrat teribil...asa ca ii multumesc Alinei ca mi-a dat ideea.
Cristina, cum stai cu capul ?:)):)):)) se mai micsoreaza ? M-a distrat teribil observatia sotului tau ! Mi-ai facut pofta cu tagliatelele tale cu sos, poate le fac intr-o zi de carbo cand sunt acasa, nu la serviciu.
Am poftit, bineinteles, si la varza cu mamaliguta a Mariei ; poate trag o fuga la Bucuresti sa mananc o portie.... Ce zici, Maria?:>
Azi dimineata m-am urcat pe cantar, nu stiu ce mi-a venit, si arata cu 2 kg mai putin. Cred ca s-a luat dupa cantarul Cristinei, n-aveam cum sa dau jos 2 kg in doua zile... Oricum, tikcer-ul nu-l schimb decat dupa prima zi de apa. (sunt hotarata sa tin zilele de apa).

Te astept, Claudia, cu cel mai mare drag !!! :-*:-*:-* Va fi si mai buna varza cu mamaliguta daca o mancam impreuna !
De ce vrei sa tii zilele de apa ? Nu e greu sa le tii, dar e degeaba (din punctul de vedere al kg)...asa cum am vazut cand am tinut-o pe prima...
Eu cred ca sunt reale cele 2 kg (chiar daca sunt din apa), asa ca...FELICITARI !!![*76*][*76*][*76*] [*1*]
:-*>:D<

cricos 26 ian 2011 09:56:08

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Neata!
Ce mai faceti?
Ce bine ca lucrezi acasa, Maria!
Claudia, nu mie mi s-a micsorat capul, ci Anei.Si in prima tura de Rina sotul i-a spus ca i s-a micsorat capul.
Tagliatele, da eu am facut si cred ca maine iar mananc.
Chiar vrei sa ti zilele de apa?Poate patesti ca in prima tura!
Felicitari pentru cele 2 kg.Sunt reale draga mea.
Frumoasa, azi esti mai libera?Cum merge dieta?Cu sanatatea cum stai?
Ana tu ce mai zici pictorito?
Alina cum a fost la intalnirea cu romancele?
Adina azi ce mai papi?Iar esti pe drumuri?
Miha lasa ca nu-i atat de rau ca ai schimbat proteinele.Azi insa trebuie sa fi cuminte.
Dreams cum ti se pare dieta?Azi esti la carbo, nu?E cea mai frumoasa zi.

frumoasa 26 ian 2011 10:00:56

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Buna dimineata, slabute dragute
am zis sa intru de dimineata ca apoi nu mai apuc...iar. eu sunt foarte obosita si ma cam doare capul, dar sunt si oarecum vesela pt ca si cintarelul meu a fost dragut azidimenata..chiar nu ma asteptam la asa ceva din partea lui, arat cu 700 grame mai putin...in doar 4 zile:) Din pacate nu prea cred ca e totul slabit..sigur e si multa apa, tocmai a trecut perioada aceea a lunii. Oricum sunt bucurasa, m-am intors la greutatea de dinainte de sarbatori...deci mai am de luptat pt doar 2.5 kg, stiu ca vor fi cele mai grele..dar...ne straduim.
Voi care cum sunteti? Va doresc o zi calduroasa>:D<

cricos 26 ian 2011 10:03:15

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 493809)
Buna dimineata, slabute dragute
am zis sa intru de dimineata ca apoi nu mai apuc...iar. eu sunt foarte obosita si ma cam doare capul, dar sunt si oarecum vesela pt ca si cintarelul meu a fost dragut azidimenata..chiar nu ma asteptam la asa ceva din partea lui, arat cu 700 grame mai putin...in doar 4 zile:) Din pacate nu prea cred ca e totul slabit..sigur e si multa apa, tocmai a trecut perioada aceea a lunii. Oricum sunt bucurasa, m-am intors la greutatea de dinainte de sarbatori...deci mai am de luptat pt doar 2.5 kg, stiu ca vor fi cele mai grele..dar...ne straduim.
Voi care cum sunteti? Va doresc o zi calduroasa>:D<

Felicitari pentru cele 700 gr.!!!!!
Asa dimineata si te doare capul?

frumoasa 26 ian 2011 10:07:44

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de cricos (Post 493813)
Felicitari pentru cele 700 gr.!!!!!
Asa dimineata si te doare capul?

daa...am dormit f rau si pe mine ma doare cind nu dorm calumea, cred ca tot de la oboseala nu am putut dormi bine, aseara am stat ingropata in hartii pina la 7 la birou:D

orhidee 26 ian 2011 10:07:46

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de cricos (Post 493798)
Neata!
Ce mai faceti?
Ce bine ca lucrezi acasa, Maria!
Claudia, nu mie mi s-a micsorat capul, ci Anei.Si in prima tura de Rina sotul i-a spus ca i s-a micsorat capul.
Tagliatele, da eu am facut si cred ca maine iar mananc.
Chiar vrei sa ti zilele de apa?Poate patesti ca in prima tura!
Felicitari pentru cele 2 kg.Sunt reale draga mea.
Frumoasa, azi esti mai libera?Cum merge dieta?Cu sanatatea cum stai?
Ana tu ce mai zici pictorito?
Alina cum a fost la intalnirea cu romancele?
Adina azi ce mai papi?Iar esti pe drumuri?
Miha lasa ca nu-i atat de rau ca ai schimbat proteinele.Azi insa trebuie sa fi cuminte.
Dreams cum ti se pare dieta?Azi esti la carbo, nu?E cea mai frumoasa zi.

Da, Cristina, e f bine ca lucrez acasa...singurul inconvenient e ca nu-mi pot face un program (sa plec daca am treaba, de ex)...si acum stau ca pe ace ca s-ar putea sa ma cheme...parca sunt in armata...sunt la dispozitia lor! Bine, ca intre timp, lucrez ...tot pt ei...dar si pt mine (imi fac treaba ...gatesc, calc, spal, fac curat...) Una peste alta...e super ok !!!
:-*>:D<

orhidee 26 ian 2011 10:10:40

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 493809)
Buna dimineata, slabute dragute
am zis sa intru de dimineata ca apoi nu mai apuc...iar. eu sunt foarte obosita si ma cam doare capul, dar sunt si oarecum vesela pt ca si cintarelul meu a fost dragut azidimenata..chiar nu ma asteptam la asa ceva din partea lui, arat cu 700 grame mai putin...in doar 4 zile:) Din pacate nu prea cred ca e totul slabit..sigur e si multa apa, tocmai a trecut perioada aceea a lunii. Oricum sunt bucurasa, m-am intors la greutatea de dinainte de sarbatori...deci mai am de luptat pt doar 2.5 kg, stiu ca vor fi cele mai grele..dar...ne straduim.
Voi care cum sunteti? Va doresc o zi calduroasa>:D<

FELICITARI PT FAPTUL CA AI REUSIT SA TE INTORCI LA GREUTATEA DE DINAINTE DE SARBATORI !!![*71*]
Mie imi va trebui o luna !!!:)):)):))
:-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:56:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO