forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

supermire83 21 nov 2012 14:06:12

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de floricica0vesela (Post 1178695)
pup fata cuminte si ambitioasa>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<


pupici scumpo:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<

CCristina D 21 nov 2012 21:29:11

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1178601)
Neata draga jurnal

Ca de obicei, azi e miercuri, si e iar zi de cantar.......desi sunt la mentinere am mai slabit inca 400 gr, sunt foarte multumita tinand cont ca am mancat o gramada de dulciuri si am facut si mai putin sport ;)

Pupici :* :*

Bravo scumpa, ma bucur pt tine>:D<

supermire83 21 nov 2012 21:30:06

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1178951)


Bravo scumpa, ma bucur pt tine>:D<


Multumesc scumpo:-*>:D<

roxanici8585 22 nov 2012 17:05:25

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1178228)
Foarte bine faci ca nu o crezi:))
Arata bine Roxi a noastra, nu-si arata kilogramele;)

:)):)):)):)):)):)) :">:">:">:">:">:"> fetelor ma faceti sa rosesc ...... si sa mor de ras :))
nuuuuuu Roxi nu isi arata kg ..... numai o gusa mai rau ca a unui curcan , :-o sani pana la genunchi si inapoi de ma pot inveli linistita :)) si ca adgiunta am si burta de coperit daca cumva mi se face frig ....... si picoare si mai ce picioare :)) :)):)) :))
luptatoare de sumo nu alta ......

oohhh Doamne da ajung eu slabuta sexi toata toata :)):>

am citit in cartea lui Carmen Bruma un citat ce m-a lovit tare mult .... zicea cam asa : in 30 ani am bagat in corpul meu tot ce am putut ..... bune, rele, dulciuri, prajeli, orice si in cantitate nelimitata ...... cred ca a sosit momentul, ca dupa 30 ani de abondanta, sa ii acord corpului meu, spiritului meu si propriei mele persoane timpul necesar sa devina sanatos, vioi, si de ce nu, sexi ..... pentru ca placerea unui pranz sau cine gustoase e de cateva minute, dar satisfactia de a-ti placea ce vezi in oglinda nu are pret si durata :D (vedeti ce se intampla daca Roxi citeste? devine filozofa (cum zicea mama cand eram mica :))))

pupici Mire :-*

supermire83 22 nov 2012 17:21:11

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1179407)
:)):)):)):)):)):)) :">:">:">:">:">:"> fetelor ma faceti sa rosesc ...... si sa mor de ras :))
nuuuuuu Roxi nu isi arata kg ..... numai o gusa mai rau ca a unui curcan , :-o sani pana la genunchi si inapoi de ma pot inveli linistita :)) si ca adgiunta am si burta de coperit daca cumva mi se face frig ....... si picoare si mai ce picioare :)) :)):)) :))
luptatoare de sumo nu alta ......

oohhh Doamne da ajung eu slabuta sexi toata toata :)):>

am citit in cartea lui Carmen Bruma un citat ce m-a lovit tare mult .... zicea cam asa : in 30 ani am bagat in corpul meu tot ce am putut ..... bune, rele, dulciuri, prajeli, orice si in cantitate nelimitata ...... cred ca a sosit momentul, ca dupa 30 ani de abondanta, sa ii acord corpului meu, spiritului meu si propriei mele persoane timpul necesar sa devina sanatos, vioi, si de ce nu, sexi ..... pentru ca placerea unui pranz sau cine gustoase e de cateva minute, dar satisfactia de a-ti placea ce vezi in oglinda nu are pret si durata :D (vedeti ce se intampla daca Roxi citeste? devine filozofa (cum zicea mama cand eram mica :))))

pupici Mire :-*

scumpica nu mai vorbi asa de tine ca-ti dau bataita....ai inteles!!!!

super fain citatul si cat se poate de adevarat, trebuie doar sa-l bagam la cap:))
pupici scumpico:-*>:D<

roxanici8585 22 nov 2012 18:29:27

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1179421)
scumpica nu mai vorbi asa de tine ca-ti dau bataita....ai inteles!!!!

super fain citatul si cat se poate de adevarat, trebuie doar sa-l bagam la cap:))
pupici scumpico:-*>:D<

:)) am inteles sa traiti .... sa zicem ca pe ton scherzos se zic adevaruri ... dar eu stiu ca tot sunt frumusica foc :D:))
asa e ... citatul ala trebuie sa intre neaparat in capusor .... si asa totul va fii mult mai simplu :x:-*

gabi23oct 22 nov 2012 21:27:15

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1179407)
:)):)):)):)):)):)) :">:">:">:">:">:"> fetelor ma faceti sa rosesc ...... si sa mor de ras :))
nuuuuuu Roxi nu isi arata kg ..... numai o gusa mai rau ca a unui curcan , :-o sani pana la genunchi si inapoi de ma pot inveli linistita :)) si ca adgiunta am si burta de coperit daca cumva mi se face frig ....... si picoare si mai ce picioare :)) :)):)) :))
luptatoare de sumo nu alta ......

oohhh Doamne da ajung eu slabuta sexi toata toata :)):>

am citit in cartea lui Carmen Bruma un citat ce m-a lovit tare mult .... zicea cam asa : in 30 ani am bagat in corpul meu tot ce am putut ..... bune, rele, dulciuri, prajeli, orice si in cantitate nelimitata ...... cred ca a sosit momentul, ca dupa 30 ani de abondanta, sa ii acord corpului meu, spiritului meu si propriei mele persoane timpul necesar sa devina sanatos, vioi, si de ce nu, sexi ..... pentru ca placerea unui pranz sau cine gustoase e de cateva minute, dar satisfactia de a-ti placea ce vezi in oglinda nu are pret si durata :D (vedeti ce se intampla daca Roxi citeste? devine filozofa (cum zicea mama cand eram mica :))))

pupici Mire :-*

super citatul, imi place la nebunie
si sa stii ca meriti bataie!!! eu am vazut pozele si esti superbaaaaa!!!! lasa vorbele astea, ai inteles, domnisoara?? iei bataita!!!!x-(x-(x-(x-(x-(

supermire83 22 nov 2012 21:31:27

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de gabi23oct (Post 1179578)
super citatul, imi place la nebunie
si sa stii ca meriti bataie!!! eu am vazut pozele si esti superbaaaaa!!!! lasa vorbele astea, ai inteles, domnisoara?? iei bataita!!!!x-(x-(x-(x-(x-(

bravo Gabita, cearto si tu sa-i intre bine in cap;)

gabi23oct 22 nov 2012 21:49:58

Re: Jurnal supermire83
 
scumpica, felicitari pt scadere :P
rochia e superba, asa ca nu mai ai voie sa mai slabesti :P
te pupacesc si o zi frumoasa maine:-*:-*:-*:-*

supermire83 22 nov 2012 21:55:39

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de gabi23oct (Post 1179603)
scumpica, felicitari pt scadere :P
rochia e superba, asa ca nu mai ai voie sa mai slabesti :P
te pupacesc si o zi frumoasa maine:-*:-*:-*:-*


Multumesc iubita>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:26:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO