forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

supermire83 27 nov 2012 14:59:51

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1182825)
>:D<>:D<>:D<>:D<sa te pap toata .... si eu asa .... cand gasesc cv si imi place mult ma apuc de plans .... is fff sensibila .... un-doi ma inund ... din asta si evit sa ma machiez :))#:-s
nu esti dusa .... auzi la ea? esti o persoana cu suflet mare, mare de tot >:D<

pot sa intreb cum faci chiftelele la cuptor? asa poate fur reteta si fac si eu ..... :D;;)

pup dulce, dulce de tot :x:-* si spor la gatit


eu m-am machiat hihihihi ... nu ma gandeam ca reactionez asa;)

le fac ca pe cele obisnuite, carnita, un ou, patranjel, usturoi, pezmet (sau cartof, depinde de ce am ) sare, piper (daca e carne de vita slaba , nu amestec mai pun un picur de ulei de masline inauntru, daca ee amestec nu mai pun nimic), le fac bilute, le pun pe o foaie de copt si la cuptor cu ele;)

Ps . am pus poze ;)...pupici scumpo:-*:-*:-*

roxanici8585 27 nov 2012 18:24:03

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1182835)
eu m-am machiat hihihihi ... nu ma gandeam ca reactionez asa;)

le fac ca pe cele obisnuite, carnita, un ou, patranjel, usturoi, pezmet (sau cartof, depinde de ce am ) sare, piper (daca e carne de vita slaba , nu amestec mai pun un picur de ulei de masline inauntru, daca ee amestec nu mai pun nimic), le fac bilute, le pun pe o foaie de copt si la cuptor cu ele;)

Ps . am pus poze ;)...pupici scumpo:-*:-*:-*

mersi mult de reteta .... nu am mai facut la cuptor ... dar o sa incerc si eu .....
stii ce ma gandeam? carnatii sunt buni la dieta? am pofta de fasole cu carnati :)) ori e bebe ori ma duc cu pluta :)) dar nu sunt sigura daca carnatii sunt buni :-s
ps: am vazxut pozele, sexoaso ce esti tu :-*:x>:D<
pupici si tie :-*:x

roxanici8585 27 nov 2012 18:26:54

Re: Jurnal supermire83
 
:)):)):)):)):)):)):)) considera nula intrebarea de mai inainte ..... :))
am fost la calculator calorii si am vazut ca 250 g au aproape 900 calorii :)):)):)):)) vezi de ce am pote eu? lucruri sanatoase :))

pupici :-*

azra 27 nov 2012 19:18:50

Re: Jurnal supermire83
 
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...041_n.jpg?dl=1

supermire83 27 nov 2012 20:59:50

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1183012)
:)):)):)):)):)):)):)) considera nula intrebarea de mai inainte ..... :))
am fost la calculator calorii si am vazut ca 250 g au aproape 900 calorii :)):)):)):)) vezi de ce am pote eu? lucruri sanatoase :))

pupici :-*


:)):)):)):)) scumpa de tine :)):)):)):)) si eu am pofte dintrastea calorice cateodata, dar pe carnati chiar n-am pofta ca nu ma prea omor cu ei....adica imi plac dar dupaia mi rau de la ei ...asa ca mai bn nu....dar eu am pofte acum pe muraturi, abia astept sa ajung acasa sa bag in mine din toate ...aici imi mai cumpar castraveti murati dar nu-s ca aia de acasa uffff

sambata cand am fost la cumparaturi am luat un borcan de castraveti si cand am ajuns in casa a fost primul lucu scos din plasa si desfacut :)):)):))

te pupicesc

supermire83 27 nov 2012 21:00:37

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1183082)


multumesc Gabita de gandurile frumoase, esti o scumpica:-*>:D<

gabi23oct 27 nov 2012 21:55:29

Re: Jurnal supermire83
 
mi-ai dat o idee buna :P
maine am sa fac si eu parjolutze la cuptor, sper sa imi iasa :-*
superbe pozele, esti asa slaba!! is tare mandra de tine, si sper sa mai fur din ambitia ta
sa stii ca o sa ne fie dor de tine tare tare tare mult, insa te cred ca abia astepi sa te duci acasa
pupici si o seara frumoasa>:D<>:D<>:D<>:D<

supermire83 28 nov 2012 09:30:12

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de gabi23oct (Post 1183203)
mi-ai dat o idee buna :P
maine am sa fac si eu parjolutze la cuptor, sper sa imi iasa :-*
superbe pozele, esti asa slaba!! is tare mandra de tine, si sper sa mai fur din ambitia ta
sa stii ca o sa ne fie dor de tine tare tare tare mult, insa te cred ca abia astepi sa te duci acasa
pupici si o seara frumoasa>:D<>:D<>:D<>:D<

Neata scumpico:-*:-*:-*
si mie o sa-mi fie dor de voi, dar o sa intru de fiecare data cand o sa am posibilitatea sa va zic ce mai fac, daca am mai slabit, daca m-am mai ingrasat (sper sa nu prea mult:D)
Parca pe zi ce trece mi-e tot mai dor de casa, abia astept sa plecam ..ufff

Te pupicesc si sa ai o zi minunata:-*

supermire83 28 nov 2012 09:32:32

Re: Jurnal supermire83
 
Neata draga jurnal
Azi este ultima masuratoare de anul asta din Italia....mult astptata masuratoare. La cm nu am mai dat nimic, dar la kilograme am dat inca 1.1 kg.... uraaaaa ....se pare ca-mi prieste mentinerea...sa vedem acum cum o sa-mi priasca si acasa hihihihi

pupici :*:*:*

roxanici8585 29 nov 2012 17:06:15

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1183338)
Neata draga jurnal
Azi este ultima masuratoare de anul asta din Italia....mult astptata masuratoare. La cm nu am mai dat nimic, dar la kilograme am dat inca 1.1 kg.... uraaaaa ....se pare ca-mi prieste mentinerea...sa vedem acum cum o sa-mi priasca si acasa hihihihi

pupici :*:*:*


bravoo scumpa ..... BASTAAAAAAAAAAAAAAAAA >:D<:)) ce te faci cu rochita? x-( lasa sa scada si altele ca avem de unde :x:-*>:D<
serus scumpica .... felicitari inca o data ......>:D<
ps: mai este numai MAINE si, si .... cine pleaca acasa?

te pupic dulce dulce :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:46:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO