forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

supermire83 29 aug 2012 13:42:27

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1120920)


salutare
felicitari,sa o tii tot asa inainte>:D<


multumesc >:D<
sper sa reusesc sa o tin tot asa ;)

d4ny29 29 aug 2012 14:24:55

Re: Jurnal supermire83
 
Excelenta poezia ,excelent tickerul . Toata admiratia ! Sa te gasesc la kg. mai putine.

Adina14 29 aug 2012 17:14:35

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1120849)
a mai trecut inca o saptamana ....parca nu-mi vine sa cred cat de repede a trecut
..... si acum statistica.... -1.2 kg.....uraaaaa

Timpul trece fooooaarte repede :( Ma si ingrijoreaza ca acum cat e vara tot ar trebui sa mi se para lungi zilele dar de unde, ca nu.i deloc asa.
Mirelush, vad ca tu topesti kg in plus, nu gluma >:D< Felicitari din nou pentru scadere!

supermire83 29 aug 2012 18:15:42

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de d4ny29 (Post 1120983)
Excelenta poezia ,excelent tickerul . Toata admiratia ! Sa te gasesc la kg. mai putine.

Multumesc >:D<

supermire83 29 aug 2012 18:19:14

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1121093)

Timpul trece fooooaarte repede :( Ma si ingrijoreaza ca acum cat e vara tot ar trebui sa mi se para lungi zilele dar de unde, ca nu.i deloc asa.
Mirelush, vad ca tu topesti kg in plus, nu gluma >:D< Felicitari din nou pentru scadere!

Asa-i Adinuta, si eu am zile in care pur si simplu simt ca nu-mi mai ajunge timul desi nu fac mare lucru, zici ca intra zilele in sac. Mi-e si groaza ca vine iarna :-o
Da, asa si trebuie, sa le topesc pe toate, ceapa lor de kilograme:)). Abia astept sa schimb prefixul, sa inceapa cu 7.... sper cam pe saptamana viitoare;)

Pupici scumpo si o seara frumoasa sa ai:-*>:D<

Adina14 29 aug 2012 21:05:46

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1121125)
Asa-i Adinuta, si eu am zile in care pur si simplu simt ca nu-mi mai ajunge timul desi nu fac mare lucru, zici ca intra zilele in sac. Mi-e si groaza ca vine iarna :-o
Da, asa si trebuie, sa le topesc pe toate, ceapa lor de kilograme:)). Abia astept sa schimb prefixul, sa inceapa cu 7.... sper cam pe saptamana viitoare;)

Pupici scumpo si o seara frumoasa sa ai:-*>:D<

Si mie la fel:( Desi ma bucur ca s.a racit acum; e tare placut sa fac sport doar ca sa ma incalzesc. Parca am mai mult chef acum ca nu ma lupt cu caldurile #:-s
Chiar asa, in curand il vei schimba :x Ai de ce sa fii mandra, Mirelush! >:D<

supermire83 30 aug 2012 09:56:53

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1121240)

Si mie la fel:( Desi ma bucur ca s.a racit acum; e tare placut sa fac sport doar ca sa ma incalzesc. Parca am mai mult chef acum ca nu ma lupt cu caldurile #:-s
Chiar asa, in curand il vei schimba :x Ai de ce sa fii mandra, Mirelush! >:D<

Daca ai stii ca nici nu ma gandeam ca o sa ajung la greutatea asta atat de repede, initial vroiam sa ajung la 70 de kg pana la sfarsitul anului, dar acum cred ca o sa ajung mult mai repede. [*4*]

Adina14 31 aug 2012 07:32:32

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1121517)
Daca ai stii ca nici nu ma gandeam ca o sa ajung la greutatea asta atat de repede, initial vroiam sa ajung la 70 de kg pana la sfarsitul anului, dar acum cred ca o sa ajung mult mai repede. [*4*]

Mai mult ca sigur va fi asa :x Cei din jur ce iti spun? Ai slabit foarte mult si se vede asta cu ochiul liber!

azra 31 aug 2012 07:59:07

Re: Jurnal supermire83
 
buna dimineata
http://images1.wikia.nocookie.net/__..._art_swan.jpeg

supermire83 31 aug 2012 09:00:10

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1122021)

Mai mult ca sigur va fi asa :x Cei din jur ce iti spun? Ai slabit foarte mult si se vede asta cu ochiul liber!

Buna dimineata >:D<
Uffff.... mami meu cand am vorbit odata pe mess i-am dat web, a inceput sa planga, nu-i venea sa creada ;). Prieteni de aici au vazut diferenta si sunt foarte incantati, dar cei de acasa si restul familiei inca nu m-au vazut....dar o sa ma vada de Craciun....sunt curioasa ce reactie o sa aiba hiihihih...mai ales ca majoritatea nici nu stiu ca tin dieta...vreau sa le fac o surpriza hihihii

Sa ai o zi minunata :-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:47:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO