forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

roxanici8585 24 sep 2012 13:49:02

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1136732)
da scumpo...am revenit in forta....si acum m-am trezit cu o febra musculara hihiihih, poate ca am schimbat zumba si asta e mai solicitant putin, dar e super fain


>:D<:x:-* trebuie sa simtim muschii sa misca .... :D eu am dat unui prieten linkurile tale si sper ca azi sau maine sa-mi aduca programele descarcate, pentru ca nu ma prea pricep sa descarc ..... am facut-o odata si mi-am blocat tot pcul .....
:D:D:Dbine ca la munca folosesc pc ..... vai vai

roxanici8585 24 sep 2012 13:51:03

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1136826)
Neata, draga jurnal
ieri am fost prin magazine, la o mica plimbarica, si cum tot vroiam sa-mi iau leggings, am zis sa probez o pereche sa vad cum imi vine, binenteles ca imi placeau cum imi vin...hihiihih... mi se pareau cu talia prea joasa.....dar care e faza tare....ca pana acum nu m-am uitat intr-o oglinda mare, ca nu am ....asa ca am ramas uimita cand m-am uitat....am ramas vreo 5 minute si ma uitam ca proasta in oglinda hihihiih, nu-mi venea sa cred ca nu mai da sunca peste haine, hihihi....iubi meu nu stia ce am de nu mai ies din cabina hihihihi


:-*:x:D:D ooooohhh ma faci sa visez cu ochii deschisi ...
am vazut pozele si lasa-ma sa iti spun ca esti ffff frumoasa ..... sexi, slabuta, se vede pe tine ca esti mandra de ce ai realizat pana acum si eu sunt si mai mandra de tine...
te pupic si iti urez o zi minunata in continuare

supermire83 24 sep 2012 14:15:19

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1136959)
>:D<:x:-* trebuie sa simtim muschii sa misca .... :D eu am dat unui prieten linkurile tale si sper ca azi sau maine sa-mi aduca programele descarcate, pentru ca nu ma prea pricep sa descarc ..... am facut-o odata si mi-am blocat tot pcul .....
:D:D:Dbine ca la munca folosesc pc ..... vai vai

sper sa reuseasca amicul tau sa le descarce;)
ieri am fost la auchan si am vazut kit-ul pentru zumba, era undeva la 50 euro, si erau tot filmuletele astea ce ti le-am dat eu si in plus mai avea si doua greutati. Greutatile eu mi le-am facut din doua sticle de suc de 1.5 litri umplute cu apa, dar is putin cam greute, ca ma dor mainile de numai pot dupa exercitiile astea...
mie imi place sa umblu pe pc....descarc, instalez...fac de toate....fac si windous-uri si de toate....anul trecut mi-am desfacut si laptopul cu iubi meu, sa-l reparam....numa ca mi-a fost putin frica ca nu am mai desfacut laptop-uri numai pc normale hiihihi

supermire83 24 sep 2012 14:17:00

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1136961)
:-*:x:D:D ooooohhh ma faci sa visez cu ochii deschisi ...
am vazut pozele si lasa-ma sa iti spun ca esti ffff frumoasa ..... sexi, slabuta, se vede pe tine ca esti mandra de ce ai realizat pana acum si eu sunt si mai mandra de tine...
te pupic si iti urez o zi minunata in continuare

multumesc scumpo
si eu sunt mandra....dar o sa fiu si mai mandra cand o sa am 65...si apoi cand o sa ma mentin...cred ca asta o sa fie cea mai grea perioada....ca mentinerea ar trebui sa tine toata viata;)
te pupicesc si sa ai o zi minunata>:D<:-*

roxanici8585 24 sep 2012 14:29:43

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1136977)
sper sa reuseasca amicul tau sa le descarce;)
ieri am fost la auchan si am vazut kit-ul pentru zumba, era undeva la 50 euro, si erau tot filmuletele astea ce ti le-am dat eu si in plus mai avea si doua greutati. Greutatile eu mi le-am facut din doua sticle de suc de 1.5 litri umplute cu apa, dar is putin cam greute, ca ma dor mainile de numai pot dupa exercitiile astea...
mie imi place sa umblu pe pc....descarc, instalez...fac de toate....fac si windous-uri si de toate....anul trecut mi-am desfacut si laptopul cu iubi meu, sa-l reparam....numa ca mi-a fost putin frica ca nu am mai desfacut laptop-uri numai pc normale hiihihi

;;) ce bine de tine ca stii sa le faci ... eu nu am avut pe nimeni sa ma invete si habar nu am :((:-s stiu sa folosesc multe programe, dar sa descarc si repar mai greu ...
stii ca mi-ai dat o idee? in seara asta cand ies de la munca ma duc aici la noi ca este un magazin sportiv si daca cumva au kitul ma gandesc sa mi-l iau .....
asa is sigura ca il am :D :D si nu trebuie sa astept dupa youtube ... :D
te pupicesc dulce de tot

roxanici8585 24 sep 2012 14:31:17

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1136978)
multumesc scumpo
si eu sunt mandra....dar o sa fiu si mai mandra cand o sa am 65...si apoi cand o sa ma mentin...cred ca asta o sa fie cea mai grea perioada....ca mentinerea ar trebui sa tine toata viata;)
te pupicesc si sa ai o zi minunata>:D<:-*


>:D<:x sunt convinsa ca si cu mentinerea o scoatem la capat ... incetut si sigur ...
citim, ne informam, cerem ajutor si o sa ramanem (prima data tu si dupa sper sa ajung si eu) slabute toata viata...
te pupicesc si eu si o zi minunata in continuare si tie >:D< :-*:x

supermire83 24 sep 2012 14:33:03

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1136996)
;;) ce bine de tine ca stii sa le faci ... eu nu am avut pe nimeni sa ma invete si habar nu am :((:-s stiu sa folosesc multe programe, dar sa descarc si repar mai greu ...
stii ca mi-ai dat o idee? in seara asta cand ies de la munca ma duc aici la noi ca este un magazin sportiv si daca cumva au kitul ma gandesc sa mi-l iau .....
asa is sigura ca il am :D :D si nu trebuie sa astept dupa youtube ... :D
te pupicesc dulce de tot

mai mult ca sigur il gasesti, ca e aproape in toate magazinele mari
daca nu il poti comanda si de la tv sau de pe net, cred ca la mediashopping l-am vazut...tot undeva la 50 euro

roxanici8585 24 sep 2012 14:38:41

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1137000)
mai mult ca sigur il gasesti, ca e aproape in toate magazinele mari
daca nu il poti comanda si de la tv sau de pe net, cred ca la mediashopping l-am vazut...tot undeva la 50 euro


>:D<:x m-am convins ... cum ies la 17.30 ma duc si il iau ..... sa vezi dupa ce zbenguie sunculitele mele .... :));;):))

supermire83 24 sep 2012 15:50:05

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1137003)
>:D<:x m-am convins ... cum ies la 17.30 ma duc si il iau ..... sa vezi dupa ce zbenguie sunculitele mele .... :));;):))

hiihihi....sa vezi ce se mai misca aia...zici ca-s la curent hiihihihi
si la mine mai joaca sunculita cand sar pe aici....noroc ca stam la parter ca altfel mai aveam si vecini pe cap de la atata zbenguiala hiihihih

marinuta 24 sep 2012 17:39:36

Re: Jurnal supermire83
 
eu -300 grame pentru 1 saptamina sunt dezamagita sincer va spun mincare sanatoasa+sport...poate stagnez?:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:05:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO