forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Tinky (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-tinky-7204.html)

Tinky 24 nov 2010 20:09:02

Re: Jurnal Tinky
 
Meniul pt in seara asta: salata cu ton :D yum yum :D E ultima zi de PL, maine incep iarasi 5 zile de PP. ;)) Asa ca ma indop cu legume cat mai pot ;;)

Tinky 25 nov 2010 08:39:10

Re: Jurnal Tinky
 
Neata slabutzelor! Nu mai trece nimeni pe la mine? :-sAstazi incep iar seria de 5 zile PP...muuulta carne, branzica, oua ;;) Va "mituiesc" cu o cafelutza? ;;) Barman, cate o cafea pentru toata lumea, fac eu cinste ;;)

http://i56.tinypic.com/35hqo13.jpg

[*mic-dejun*]

Tinky 25 nov 2010 08:58:51

Re: Jurnal Tinky
 
Uiii ... sunt happy \:D/Nu m-am putut abtine si m-am urcat pe cantar. Am mai dat jos, chiar si cu musafirii nepoftiti si cu o cafea bauta in dimineata asta. Am ajuns la 77 ^:)^ Gata, azi sunt happy toata ziua ;;):D:D

Tinky 25 nov 2010 09:11:43

Re: Jurnal Tinky
 
Eu am plecat spre scoala, cursuri de italiana ;;) Ne vedem dupa pranz! Va pup :-*

Adella 25 nov 2010 11:22:19

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 415312)
Uiii ... sunt happy \:D/Nu m-am putut abtine si m-am urcat pe cantar. Am mai dat jos, chiar si cu musafirii nepoftiti si cu o cafea bauta in dimineata asta. Am ajuns la 77 ^:)^ Gata, azi sunt happy toata ziua ;;):D:D

Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 415294)
Neata slabutzelor! Nu mai trece nimeni pe la mine? :-sAstazi incep iar seria de 5 zile PP...muuulta carne, branzica, oua ;;) Va "mituiesc" cu o cafelutza? ;;) Barman, cate o cafea pentru toata lumea, fac eu cinste ;;)

http://i56.tinypic.com/35hqo13.jpg

[*mic-dejun*]

Neata Tinky ,mult spor la cursuri ;;)
Eu m-am trezit tarziu de aceea nu am trecut sa vad ce faci:)
Mult succes cu PP>:D<
Si nu am uitat ...FELICITARI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>:D<>:D<>: D<

Tinky 25 nov 2010 14:48:34

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 415561)
Neata Tinky ,mult spor la cursuri ;;)
Eu m-am trezit tarziu de aceea nu am trecut sa vad ce faci:)
Mult succes cu PP>:D<
Si nu am uitat ...FELICITARI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>:D<>:D<>: D<

Ms Ade >:D<>:D<>:D< La cursuri a fost dragutz. Primele 2 ore au fost de matematica.(la cursurile medii de italiana, pe langa limba se invata si matematica, engleza, geografie si istorie). Nici n-ai idee cat de...cum sa zic sa nu sune prea urat?...cat de "inculti" sunt unii oameni... tineri chiar, care ai zice ca au facut o scoala, macar asa elementarul nu il stiu. Tre sa stea profesorul sa le explice jumate de ora cum se calculeaza cel mai mare divizor comun sau cel mai mic multiplu comun. Dumnezeule! Si tot nu inteleg, stau 2 min sa se gandesca cat face 122 / 2 sau chestii de genul asta. Romanii fac f multa scoala comparativ cu alte tari, macar cu atata lucru sa ne laudam si noi. :-s

Tinky 25 nov 2010 14:50:45

Re: Jurnal Tinky
 
Adella spune-mi si mie ce sa fac sa mai vina lumea sa ma viziteze aici in casuta mea, ca in afara de tine si de Andra71 care e plecata momentan la Paris pt o saptamana, nu ma viziteaza nimeni. Sunt chiar asa antipatica? :(=(( Hai ca deja o dau in diverse:)):)):))

zuzi 25 nov 2010 14:58:22

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 415901)
Adella spune-mi si mie ce sa fac sa mai vina lumea sa ma viziteze aici in casuta mea, ca in afara de tine si de Andra71 care e plecata momentan la Paris pt o saptamana, nu ma viziteaza nimeni. Sunt chiar asa antipatica? :(=(( Hai ca deja o dau in diverse:)):)):))

tinky,aici se aplica regula plecatului cu sorcova in alte casute,apoi se reintorc vizitele:)):)):)),vezi apoi cu cine esti pe aceeasi lungime de unda si via:-*:-*:-*

Adella 25 nov 2010 15:00:26

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 415901)
Adella spune-mi si mie ce sa fac sa mai vina lumea sa ma viziteze aici in casuta mea, ca in afara de tine si de Andra71 care e plecata momentan la Paris pt o saptamana, nu ma viziteaza nimeni. Sunt chiar asa antipatica? :(=(( Hai ca deja o dau in diverse:)):)):))

Hei Tinky ..probabil trebuie sa vizitezi si tu casute ca sa vina vecinii la tine:)sa stii ca aici depinde mult si de tine ,sa interactionezi :)
Am mai auzit ca sunt cam departe de cunostiintele noastre..chiar si la facultati ..mi-a spus al meu ca venise o univeristate din America si ei abia desfaceau paranteze iar al meu si colegii lui facea fel si fel de matematici speciale:))
Degeaba stim din toate si de fapt nu stim nimic:) meseria s-a cam dus:)

Tinky 25 nov 2010 15:07:03

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 415906)
tinky,aici se aplica regula plecatului cu sorcova in alte casute,apoi se reintorc vizitele:)):)):)),vezi apoi cu cine esti pe aceeasi lungime de unda si via:-*:-*:-*

Ahaaaaaa! Bun atunci, dupa ce fac papitza plec sa vizitez lumea! :D Iar daca tot nu ma viziteaza nimeni atunci imi iau jucarelele si plec acasa [-(
(glumesc bineinteles :)):)):)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:23:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO