forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal tynna (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-tynna-5815.html)

tynna 27 aug 2010 17:02:46

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de cristine017 (Post 304734)
haha :)) prietenul meu e nascut pe 26 septembrie ..deci cu siguranta nu o sa uit sa iti spun la multi ani ..daca vei mai fi pe forum ;;) si sper sa fii>:D<

O sa mai fiu>:D<
Kg astea nu se duc asa repede acum.:))si urmeaza mentinerea..;;)

cristine017 27 aug 2010 17:05:26

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de tynna (Post 304737)

O sa mai fiu>:D<
Kg astea nu se duc asa repede acum.:))si urmeaza mentinerea..;;)

pai asa >:D< ..eu incep south beach de luni pt ca sunt exact 2 sapt si vreo 2-3 zile pana la ziua mea si pana atunci am timp de faza I ..cand va fi ziua mea va fi faza a IIa si voi putea sa mananc ceva ceva bunatati :)) dar foarte putiiin sa nu distrug tot ;;)

tynna 27 aug 2010 17:10:19

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de cristine017 (Post 304741)
pai asa >:D< ..eu incep south beach de luni pt ca sunt exact 2 sapt si vreo 2-3 zile pana la ziua mea si pana atunci am timp de faza I ..cand va fi ziua mea va fi faza a IIa si voi putea sa mananc ceva ceva bunatati :)) dar foarte putiiin sa nu distrug tot ;;)

Asa sa facii...foarte putin..doar de pofta:D
Si eu poate voi mai tine Sb..dupa ce trece sezonul pepenilor:)). E foarte buna dieta..am tinut-o de 2 ori..si n-au revenit kg:D

cristine017 27 aug 2010 17:14:26

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de tynna (Post 304747)

Asa sa facii...foarte putin..doar de pofta:D
Si eu poate voi mai tine Sb..dupa ce trece sezonul pepenilor:)). E foarte buna dieta..am tinut-o de 2 ori..si n-au revenit kg:D

eu cand am tinut`o a disparut o mare parte din grasimea de pe burtica si de pe solduri :Dsi kilogramele nu s`au pus la loc ..dar tot mai am de lucru .pentru mine acolo e problema cea mai mare : burtica si soldurile

tynna 27 aug 2010 17:19:45

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de cristine017 (Post 304757)
eu cand am tinut`o a disparut o mare parte din grasimea de pe burtica si de pe solduri :Dsi kilogramele nu s`au pus la loc ..dar tot mai am de lucru .pentru mine acolo e problema cea mai mare : burtica si soldurile

Da?Si a mea:(
Si la coapse mai trebuie sa slabesc..pentru ca sunt mica de inaltime..si arata urat daca am picioare grasune..dar burtica e cea mai mare problema. M-am saturat sa imi fie rusine cu corpul meu.

valentynavalentyna27 28 aug 2010 19:40:10

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de tynna (Post 304763)
Da?Si a mea:(
Si la coapse mai trebuie sa slabesc..pentru ca sunt mica de inaltime..si arata urat daca am picioare grasune..dar burtica e cea mai mare problema. M-am saturat sa imi fie rusine cu corpul meu.

acelasi probleme le am si io... coapsele si burtica...x-(
lasa draga mea k reusim sa dam kg si vom fi niste slabute fumoase...:D

cristine017 28 aug 2010 21:51:02

Re: Jurnal tynna
 
Hei Tynna draga :-*:-* ce faci ? ce ai papat azi ?sport ai facut ?

tynna 30 aug 2010 07:27:38

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de valentynavalentyna27 (Post 306026)
acelasi probleme le am si io... coapsele si burtica...x-(
lasa draga mea k reusim sa dam kg si vom fi niste slabute fumoase...:D

Da valentyna..vom fi niste slabute foarte frumoase>:D<
Meritam;;)

tynna 30 aug 2010 07:29:28

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de cristine017 (Post 306158)
Hei Tynna draga :-*:-* ce faci ? ce ai papat azi ?sport ai facut ?

Heii cristine>:D<
Nu mai stiu exact ce am papat sambata...si nici sport n-am facut..a trebuit sa plec in graba de acasa si n-am avut timp nici sa va anunt:(..Dar am incecat sa mananc cat mai sanatos posibil:D

cristine017 30 aug 2010 09:59:17

Re: Jurnal tynna
 
Citat:

Anterior postat de tynna (Post 307130)

Heii cristine>:D<
Nu mai stiu exact ce am papat sambata...si nici sport n-am facut..a trebuit sa plec in graba de acasa si n-am avut timp nici sa va anunt:(..Dar am incecat sa mananc cat mai sanatos posibil:D

Ooo :-* e bine atunci ..eu am inceput de azi SB :x ;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:09:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO