forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-alexandra123-vreau-slabuta-10478.html)

alexandra123 18 ian 2012 13:15:36

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 905060)
idee nu am ce are si cit are, una se poate, de pofta:D

eu nu ma omor chiar asa de tare dupa 3 in 1, asa ca pot sa renunt doar ca se face mai repede si mai usor :D. ce ai papat la pranz? Eu vreau sa imi fac meniul pe saptamana asta ca asa ma tin de treaba mai bine. Nu prea stiu cum sa fac cu mentinerea asta, incerc sa maresc nr de calorii si sa introduc incet incet alimentele inapoi pe care nu le mancam. trebuie sa ma mai documentez un pic in legatura cu asta.

alexandra123 18 ian 2012 13:21:04

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Trebuie sa merg pana la fratele meu, dar revin imediat.

mutulica 18 ian 2012 13:21:25

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905066)

eu nu ma omor chiar asa de tare dupa 3 in 1, asa ca pot sa renunt doar ca se face mai repede si mai usor :D. ce ai papat la pranz? Eu vreau sa imi fac meniul pe saptamana asta ca asa ma tin de treaba mai bine. Nu prea stiu cum sa fac cu mentinerea asta, incerc sa maresc nr de calorii si sa introduc incet incet alimentele inapoi pe care nu le mancam. trebuie sa ma mai documentez un pic in legatura cu asta.

am papat asa:
2 cartofi copti, o bucatica mica de carne coapta, ramasa de ieri, fasole verde gatita cu ustoriu si suc de rosii si o felita de paine neagra....
nici eu nu ma prea pricem la mentinere, ce si cum trebuie sa faci, cauta, trebuie sa fie pe aici informatie....
tu ce ai mincat sau ce maninci la prinz?

alexandra123 18 ian 2012 15:17:43

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 905077)
am papat asa:
2 cartofi copti, o bucatica mica de carne coapta, ramasa de ieri, fasole verde gatita cu ustoriu si suc de rosii si o felita de paine neagra....
nici eu nu ma prea pricem la mentinere, ce si cum trebuie sa faci, cauta, trebuie sa fie pe aici informatie....
tu ce ai mincat sau ce maninci la prinz?

M-am intors, a durat mai mult decat credeam ca o sa dureze. Eu am papat la pranz niste cartofi cu sos de rosii, si o salata cu un ou fiert. La cina manac niste pulpe facute la cuprot in punga fara ulei.

mutulica 18 ian 2012 15:39:13

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905244)


M-am intors, a durat mai mult decat credeam ca o sa dureze. Eu am papat la pranz niste cartofi cu sos de rosii, si o salata cu un ou fiert. La cina manac niste pulpe facute la cuprot in punga fara ulei.

eu am mai facut 30 min. de Rockin Body#:-s...ce bine ma simt:>
eu la cina maninc supa cu taitei de casa, si chefir, acuma stau cu apa linga mine si beau ca sa ajung la cei 2 litri pe zi atit de necesari;)....
suna tare bine cina ta, trebuie sa-mi fac si eu intr-o zi pulpe la cuptor ca mie pofta:">
La mine ninge atit de frumos si mascat, iar fulgii sint atit de pufosi:x:x:x

alexandra123 18 ian 2012 15:44:32

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 905258)
eu am mai facut 30 min. de Rockin Body#:-s...ce bine ma simt:>
eu la cina maninc supa cu taitei de casa, si chefir, acuma stau cu apa linga mine si beau ca sa ajung la cei 2 litri pe zi atit de necesari;)....
suna tare bine cina ta, trebuie sa-mi fac si eu intr-o zi pulpe la cuptor ca mie pofta:">
La mine ninge atit de frumos si mascat, iar fulgii sint atit de pufosi:x:x:x

Azi fac si eu o ora de sport, inca nu stiu ce, mai tarziu un pic. E foarte frumos cand ninge, imi palce iarna dar eu sunt satula de zapada:D, stau la munte. Sunt bune pulpitele fac mai multe si o sa am si maine la pranz cu salata. Rockyn body :-/, nu cunosc? Ii fain?

mutulica 18 ian 2012 15:46:51

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905263)


Azi fac si eu o ora de sport, inca nu stiu ce, mai tarziu un pic. E foarte frumos cand ninge, imi palce iarna dar eu sunt satula de zapada:D, stau la munte. Sunt bune pulpitele fac mai multe si o sa am si maine la pranz cu salata. Rockyn body :-/, nu cunosc? Ii fain?

ce frumos trebuie sa fie la tine:x:x:x
pai si eu am inceput sa-l fac de citeva zile, e un fel de dans, mie imi place, e ceva nou si mi-e interesant dar nustiu pe cit timp:))

alexandra123 18 ian 2012 15:48:50

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 905266)
ce frumos trebuie sa fie la tine:x:x:x
pai si eu am inceput sa-l fac de citeva zile, e un fel de dans, mie imi place, e ceva nou si mi-e interesant dar nustiu pe cit timp:))

Si ie imi palce sa fie ceva nou, ca sa nu ma plictisesc, am mai facut si hip hop abs, dar nu eram prea incantata dupa o saptamana ma saturasem. hai mai povesteste-mi ceva:x

mutulica 18 ian 2012 15:56:52

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905269)


Si ie imi palce sa fie ceva nou, ca sa nu ma plictisesc, am mai facut si hip hop abs, dar nu eram prea incantata dupa o saptamana ma saturasem. hai mai povesteste-mi ceva:x

:)):)):))ce sa-ti povestesc, ce te intereseaza????
tu ai dat toate examenele, gata sesiunea, apropo unde inveti, nustiu daca te-am intrebat dar nu tin minte, ce facultate faci?

alexandra123 18 ian 2012 16:02:57

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 905279)
:)):)):))ce sa-ti povestesc, ce te intereseaza????
tu ai dat toate examenele, gata sesiunea, apropo unde inveti, nustiu daca te-am intrebat dar nu tin minte, ce facultate faci?

sunt la drept, incs nu am terminat o sa mai am la sfarsitul lunii niste proiecte, pe care deja le-am facut cat de cat, si mai am 2 examene. la tine cum a fost cu sesiunea?


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:46:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO