forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-alexandra123-vreau-slabuta-10478.html)

mutulica 18 ian 2012 16:07:08

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905285)


sunt la drept, incs nu am terminat o sa mai am la sfarsitul lunii niste proiecte, pe care deja le-am facut cat de cat, si mai am 2 examene. la tine cum a fost cu sesiunea?

aaaa, da stiam dar uitasem:)
a fost destul de greu, foarte mult, am fost foarte ocupata dar pina la urma a iesit bine, am dat toata examenele destul de bine, nici nu ma asteptam daca sincer, fiind ca nu prea aveam timp de invatat ca toata ziua eram pe la universitate. Sint multumita:)...
bafta tie si la restul examenelor.....

alexandra123 18 ian 2012 16:13:57

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 905290)
aaaa, da stiam dar uitasem:)
a fost destul de greu, foarte mult, am fost foarte ocupata dar pina la urma a iesit bine, am dat toata examenele destul de bine, nici nu ma asteptam daca sincer, fiind ca nu prea aveam timp de invatat ca toata ziua eram pe la universitate. Sint multumita:)...
bafta tie si la restul examenelor.....

De ce a fost mai greu, si mia fost frica a trecut. Sotul tau ce lucreaza?

mutulica 18 ian 2012 16:31:57

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905301)

De ce a fost mai greu, si mia fost frica a trecut. Sotul tau ce lucreaza?

acuma lucreaza, dar cred ca din februarie n-o sa mai lucreze, o sa fie cam greu dar o sa trecem peste toate, si eu vreau sa-mi caut de lucru, dar pina cind nimic:(

alexandra123 18 ian 2012 16:34:31

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 905326)
acuma lucreaza, dar cred ca din februarie n-o sa mai lucreze, o sa fie cam greu dar o sa trecem peste toate, si eu vreau sa-mi caut de lucru, dar pina cind nimic:(

Off ii greu peste tot, dar sunteti alaturi unul de altul si asta conteaza foarte mult, sigur o sa treceti si prin asta si isi va gasii repede ceva de munca si tu la fel.

mutulica 18 ian 2012 16:44:04

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905330)


Off ii greu peste tot, dar sunteti alaturi unul de altul si asta conteaza foarte mult, sigur o sa treceti si prin asta si isi va gasii repede ceva de munca si tu la fel.

nu asi putea sa-l las sa plece la munca peste hotare si eu sa stau aici, pentru mine e imposibila treaba asta, mai bine mai greu dar impreuna, si sigur ca o sa facem sa fie totul bine, trebuie sa fim optimisti;)...
mi-am salvat meniul pe azi, mi-a iesit totul bine.....proteine multe, carbo normal, tare ma chinui ca sa nu-l depasesc#:-s

alexandra123 18 ian 2012 16:52:36

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Nici azi nu imi trimite tampita asta fotografiile vechi :(, nu stiu de ce ii e asa de greu. :((

mutulica 18 ian 2012 16:59:54

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905347)
Nici azi nu imi trimite tampita asta fotografiile vechi :(, nu stiu de ce ii e asa de greu. :((

pai de ce nu ti le trimite?
nu mai ai la cine sa apelezi?
o sa le trimita odata si odata:)

mutulica 18 ian 2012 17:31:18

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
hai sa bem cite un ceiut de zmeura, am facut pentru amindoua:D
http://3.bp.blogspot.com/_mD904I36nc...aiul_verde.jpg

alexandra123 18 ian 2012 17:32:44

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Mno pozele nu stiu de ce nu mi le trimite, deja ma scos din sarite. Ceaiucul arata foarte bine si e de zmeura, bun de tot.

mika_me 18 ian 2012 17:55:10

Re: Jurnalul alexandra123...vreau sa fiu slabuta..!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905347)
Nici azi nu imi trimite tampita asta fotografiile vechi :(, nu stiu de ce ii e asa de greu. :((

Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 905377)
Mno pozele nu stiu de ce nu mi le trimite, deja ma scos din sarite. Ceaiucul arata foarte bine si e de zmeura, bun de tot.

:(..pacat..m-ai facut curioasa:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:33:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO