forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-andreei-lupta-kilogramele-11699.html)

Adina14 10 iul 2012 21:28:29

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de Andreea McKagan (Post 1088802)
Gustari am,dar ma decid asupra lor pe moment...:))
Azi nu am facut sport mai deloc.Ah,ba da,am mers la dentist pe jos,deci vreo 3 km.
Maine voi face si exercitiile mentionate de tine,Adina >:D<

Aa, asa, foarte bine >:D<
Lasa ca stii cum se zice; mersul pe jos face piciorul frumos :D

Andreea McKagan 11 iul 2012 06:40:48

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1088841)


Aa, asa, foarte bine >:D<
Lasa ca stii cum se zice; mersul pe jos face piciorul frumos :D

Dadada!:)) <3

Twisty 11 iul 2012 10:31:34

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Buna!
Ce faci?Ce planuri ai pentru azi?:)

http://img1.123friendster.com/en/goodday/103.gif

Andreea McKagan 11 iul 2012 12:04:32

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de Twisty (Post 1089180)
Buna!
Ce faci?Ce planuri ai pentru azi?:)

http://img1.123friendster.com/en/goodday/103.gif

Salut! :-*
Pai,chiar ma gandeam ca e timpul sa imi pregatesc pranzul(cel mai probabil o salata de rosii cu fasole verde din conserva si topping din ulei de masline si putin otet din vin+mirodenii).Mai incolo poate imi voi administra si un cubulet de ciocolata amaruie,doar nu vreau sa petrec Ziua Mondiala a Ciocolatei trista,nu?:))
In ciuda musafirilor,am facut tae bo,20 de minute.Ador tipul asta de exercitii :x Si sunt si foarte simple!
Revin mai incolo cu alte informatii >:D<

Adina14 11 iul 2012 16:42:54

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Imi place cum suna pranzul tau..ador salatele ! :)
Bravo pentru sport! Faci din video-urile cu Billy Blanks?

Andreea McKagan 12 iul 2012 11:59:51

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1089466)
Imi place cum suna pranzul tau..ador salatele ! :)
Bravo pentru sport! Faci din video-urile cu Billy Blanks?

Da,de la el fac :))

Nana26 12 iul 2012 12:36:30

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de Andreea McKagan (Post 1090111)
Da,de la el fac :))

El e Dumnezeul tae bo-lui. Sa ne ti la curent si ma bucur mult pt tine. Eu am 17 ani insa nu am ambitia ta ...:( te pupic

Andreea McKagan 16 iul 2012 20:46:54

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Scuzati-mi absenta,dar am fost plecata cu niste prieteni la Ostroveni,sa ne mai racorim si m-am cam ars la soare...
Uh,acum ma cam mananca pielea,parca presimt ca ma voi coji :'(

Sport nu am facut,in afara de inot(oh,iubesc inotul 8-> )
Si mi-am mai permis sa mananc si doua cupe de inghetata,ca e oribil sa vezi cum 9 persoane mananca si numai tu stai pe margine uitandu-te :-< Despre ambitie? Uhm,parca mi-a mai trecut :| Adevarul e ca eu voiam sa slabesc mai ales ca simteam o atractie pentru un tip si inca simt,dar de cand a iesit din peisaj,parca mi-am pierdut si eu ambitia.Dar sper sa imi revin si sa ma apuc de sport mai mult :-s
Voiam sa va intreb...daca dimineata mananc o felie de paine de secara cu dulceata de caise facuta in casa,e ok?

PS:Am dat jos un kg! <:-P >:D<

Adina14 17 iul 2012 12:52:25

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de Andreea McKagan (Post 1092785)
Scuzati-mi absenta,dar am fost plecata cu niste prieteni la Ostroveni,sa ne mai racorim si m-am cam ars la soare...
Uh,acum ma cam mananca pielea,parca presimt ca ma voi coji :'(

Sport nu am facut,in afara de inot(oh,iubesc inotul 8-> )
Si mi-am mai permis sa mananc si doua cupe de inghetata,ca e oribil sa vezi cum 9 persoane mananca si numai tu stai pe margine uitandu-te :-< Despre ambitie? Uhm,parca mi-a mai trecut :| Adevarul e ca eu voiam sa slabesc mai ales ca simteam o atractie pentru un tip si inca simt,dar de cand a iesit din peisaj,parca mi-am pierdut si eu ambitia.Dar sper sa imi revin si sa ma apuc de sport mai mult :-s
Voiam sa va intreb...daca dimineata mananc o felie de paine de secara cu dulceata de caise facuta in casa,e ok?

PS:Am dat jos un kg! <:-P >:D<

Buna, Andreea >:D< Bravo ca ai slabit; e un inceput asta daca mai vrei sa continui. E important ceea ce vrei tu; sa iti placa tie de tine, nu neaparat sa le faci pe plac altora.
Dulceata e facuta cu zahar?:-/ Banuiesc ca da, asa ca iti sugerez sa nu exagerezi. O lingurita-doua dimineata nu iti pot face rau ;) Cat despre paine, cea de secara e foarte buna;)
Sa ai o zi frumoasa! >:D<

Andreea McKagan 18 iul 2012 07:53:05

Re: Jurnalul Andreei-lupta cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1093232)


Buna, Andreea >:D< Bravo ca ai slabit; e un inceput asta daca mai vrei sa continui. E important ceea ce vrei tu; sa iti placa tie de tine, nu neaparat sa le faci pe plac altora.
Dulceata e facuta cu zahar?:-/ Banuiesc ca da, asa ca iti sugerez sa nu exagerezi. O lingurita-doua dimineata nu iti pot face rau ;) Cat despre paine, cea de secara e foarte buna;)
Sa ai o zi frumoasa! >:D<

Oh,da,e facuta cu zahar :( ....


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:13:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO