forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul mamicii Teo -122 kg spre 70 kg :) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-mamicii-teo-122-kg-spre-70-kg-8523.html)

kasty 21 mai 2012 07:38:05

Re: Jurnalul mamicii Teo -122 kg spre 70 kg :)
 
Teo iubita sper ca sunteti bine si u si bebelul si sper din suflet macar sa ne citesti
si cand vei simtit ca este momentul tau de a slabi sa ne reauzim cu forte proaspete
ai grija de tine si de ai tai
te pupic dulce si o sapt faina

mariablue 09 iun 2012 19:59:27

Re: Jurnalul mamicii Teo -122 kg spre 70 kg :)
 
Hei Teo! Ce faci?

Eu am lipsit o perioada de pe aici si rau am facut..puteam slabi pana acum pe putin 15 kg..dar am inceput usor, usor si scade cantarul..Momentan am 111,6 pt ca am pus la loc cat slabisem, ajunsesem la 113,9 dar am inceput sa slabesc mancand, culmea! De marti 5 iunie am inceput si am dat in 4 zile 2,3 kg. Sunt super multumita, stiu ca acum am de unde da si ca vor disparea mai repede la inceput primele 10-15 kg si abia astept! Cu ultimele 10 va fi greu presupun. In fine, sa ma vad acolo si nu voi avea nicio problema :)) In primele 2 zile am mancat dimineata o omleta cu cascaval si paine, la pranz 2 cremwursti cu mustar si paine si seara o salata de vara cu paine. Poate pare multa paine, dar chiar si asa tot am slabit! A treia zi am mancat dimineata 3 felii de paine cu pate de pui si cubulete de rosie pe deasupra si pe seara un bol de ciorba de fasole cu paine. Ieri am mancat dimineata 2 cremwursti de pui cu mustar si paine si pe seara iarasi ciorba de fasole cu paine, iar azi la fel..dimineata un cremwurst si jumatate de pui cu mustar si paine si pe seara 4 fasii de piept de pui crocante pane cu fulgi de porumb si ketchup picant. Pe langa mesele astea principale am avut si niste gustari putin cam nepotrivite dar nah..cum ar fi 3 pungi de pufuleti simpli si 4 inghetate, plus cateva cubulete de ciocolata amaruie (+80) la cafeaua de dimineata. Scuze ca am scris aici asa de mult dar m-am gandit ca poate vrei sa stii cam ce mananc si in acelasi timp am si rezultate pe cantar. Si dupa cum vezi, am mancat chiar bine. Bine, stiu ca nu poate da rezultate la toata lumea, si fiecare isi face dieta cum considera. Sper s-o tin tot asa, sunt intr-o perioada buna si imi doresc mai mult ca oricand sa slabesc, dar intr-un mod sanatos. O sa incep cu miscarea cand ajung la 2 cifre, deci undeva pe la 95..sa vad :P

Vad ca nu ai mai dat de foarte mult timp pe aici, adica sa scrii ce mai faci..dar vad ca ai intrat azi! Sper ca vii si ne faci un update despre tine, chiar daca nu ai mai slabit, eu sunt aici sa palavragim despre orice, nu numai despre regim.

Sper ca esti bine si sper sa ai un moral bun sa incepi din nou lupta cu kg in plus! Hai vino si scrie, te rog! Pupici >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:15:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO