forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-adolescente-rebele-georgii-9456.html)

Geanynna 16 ian 2012 11:00:04

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 902341)

E o noua saptamana, hai cu forte proaspete.:P
Nu, te rog, nu incepe cu dastea.. vezi ce scrie jos la semnatura mea:)).Eu nu mai ma vait..sunt cum sunt, cu 3 kg in + si gata :)).
Gata, am gasit-o.Eu am terminat cu scoala.Din toamna daca ma apuc de alt curs ceva..:P.

3 kg, eu am mai mult de 3:)) vreo 10:-s:))
Dar divortam ! :))
Ehee, ce fain de tine. Si ce curs ai vrea? ce ti-ar place?

Georgii 16 ian 2012 11:04:33

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 902348)

3 kg, eu am mai mult de 3:)) vreo 10:-s:))
Dar divortam ! :))
Ehee, ce fain de tine. Si ce curs ai vrea? ce ti-ar place?

Se rezolva, ai sa vezi.:P
Divortam, nu?Pai ce mama naibii =((:)).
Mie imi plac multe, acum sa vad unde sunt locuri disponibile si ce va mai fi pana in vara.Trebuie sa ma interesez si de scoala de soferi..ca in aprilie la anul sa am carnet.:PE greu anul asta.:DDar trecem peste, ca intotdeauna.Si daca stau sa ma gandesc mi-ar placea un curs de nutritionist.Desi voi vedea ce cursuri au aia in toamna...Pana atunci sunt voluntara la un curs aici.

Geanynna 16 ian 2012 11:07:36

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 902360)

Se rezolva, ai sa vezi.:P
Divortam, nu?Pai ce mama naibii =((:)).
Mie imi plac multe, acum sa vad unde sunt locuri disponibile si ce va mai fi pana in vara.Trebuie sa ma interesez si de scoala de soferi..ca in aprilie la anul sa am carnet.:PE greu anul asta.:DDar trecem peste, ca intotdeauna.Si daca stau sa ma gandesc mi-ar placea un curs de nutritionist.Desi voi vedea ce cursuri au aia in toamna...Pana atunci sunt voluntara la un curs aici.

Oh, noah super fain;) bine faci, ia toate optiunile in calcul. si e bine ca si pana atunci macar nu stai degeaba.

Georgii 16 ian 2012 11:14:56

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 902369)

Oh, noah super fain;) bine faci, ia toate optiunile in calcul. si e bine ca si pana atunci macar nu stai degeaba.

Da, nu ma plang deloc.:P
App, tu in ce domeniu lucrezi?Cum sunt salariile in Romania?

Geanynna 16 ian 2012 11:29:37

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 902374)

Da, nu ma plang deloc.:P
App, tu in ce domeniu lucrezi?Cum sunt salariile in Romania?

Eu sunt secretara acum, firma se ocupa cu comert. Adica comand din strainatate si vand aici. Dar e in domeniul electronicelor, ceea ce pe mine nu ma prea pasioneaza. Si as vrea sa-mi gasesc altceva, ceva gen manager intr-un magazin sau asa ceva. Dar pana nu imi gasesc stau cuminte aici. :D
Poi eu cu facultatea gata, pe postul asta iau 1000 lei in mana, adica 250 euro :)):)) si cica e un salariu decent:)):))

Georgii 16 ian 2012 11:52:15

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 902395)

Eu sunt secretara acum, firma se ocupa cu comert. Adica comand din strainatate si vand aici. Dar e in domeniul electronicelor, ceea ce pe mine nu ma prea pasioneaza. Si as vrea sa-mi gasesc altceva, ceva gen manager intr-un magazin sau asa ceva. Dar pana nu imi gasesc stau cuminte aici. :D
Poi eu cu facultatea gata, pe postul asta iau 1000 lei in mana, adica 250 euro :)):)) si cica e un salariu decent:)):))

Eh, macar ai un loc de munca.Stii tu..nu da vrabia din mana, pe cioara de pe gard.Cam asa si cu locul de munca.Totusi, daca gasesti, nu pierde ocazia.:D
Asta e ultimul an?Bravo :D. Mai sa stii ca 1000 de lei sunt buni, fata de ceilalti care au 400-500 de lei.Insa, fiind ''tara europeana'' ar trebui sa fie salariile mai mari, nu sa faca taxele mai mari decat salariile...

Georgii 16 ian 2012 12:18:05

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Azi am factut 35min de sport.Nu stiu daca mai sunt in stare de mai mult..dat fiind ca sunt in criza de timp.Maine e o alta zi.Azi ma simt asa epuizata zici ca am tras de fiare o ora.:))
De s-ar incalzi sa ies cu bicicleta sau la jogging.x-(
Vine ea primavara...;;)

Geanynna 16 ian 2012 12:28:23

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 902422)

Eh, macar ai un loc de munca.Stii tu..nu da vrabia din mana, pe cioara de pe gard.Cam asa si cu locul de munca.Totusi, daca gasesti, nu pierde ocazia.:D
Asta e ultimul an?Bravo :D. Mai sa stii ca 1000 de lei sunt buni, fata de ceilalti care au 400-500 de lei.Insa, fiind ''tara europeana'' ar trebui sa fie salariile mai mari, nu sa faca taxele mai mari decat salariile...

Da asa este. Decat nimic, sunt buni si astia. ;;)
Bravo pt sport ! :>

Georgii 16 ian 2012 12:30:00

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 902460)

Da asa este. Decat nimic, sunt buni si astia. ;;)
Bravo pt sport ! :>

Da.:P
Multumesc.Putin, da bun >:).
Ce papi azi, diseara?;;)

Geanynna 16 ian 2012 13:51:29

Re: Jurnalul unei adolescente rebele - Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 902461)

Da.:P
Multumesc.Putin, da bun >:).
Ce papi azi, diseara?;;)

Lasa ca e bine;)
De dimi am mancat un iaurt cu fructe, apoi un dots:"> La munca am mancat un sandvis, iar cand merg acasa nu stiu ce voi manca :-? trebuie sa pap ceva buun :x dar inca sunt in dilema.


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:29:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO