forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei curioase - Extincteva (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-curioase-extincteva-3791.html)

extincteva 10 mai 2010 21:10:05

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
A, da si aseara dupa baie mi-am facut si un masaj. Cred ca intr-un fel ajuta. Oricum, eu ma simt mai bine, asa ca de ce nu?

andra_aly 10 mai 2010 21:12:21

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
Trebuie sa te gandesti si la sanatate. :-s balerina, ce ii drept dar sa nu ajungi prea slaba:-s trebuie sa ne promiti ca o sa ai grija sa papi sa nu ti se faca rau>:D<
intradear e mult 600 de gr in 24 h:-o dar cum spui tu, poate e apa. sau ai avut tranzit bun:)

andra_aly 10 mai 2010 21:13:39

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
Citat:

Anterior postat de extincteva (Post 182871)
A, da si aseara dupa baie mi-am facut si un masaj. Cred ca intr-un fel ajuta. Oricum, eu ma simt mai bine, asa ca de ce nu?

Chiar e foarte bun. ajuta fi sigura de asta. acum sa nu te astepti la minuni, dar in orice caz, facut in fiecare seara cu o crema nu neaparat care sa coste o gramada de bani, ajuta:)

extincteva 10 mai 2010 22:15:29

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
like u love ya andra

extincteva 10 mai 2010 23:05:43

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 182669)
Buna si bine ai venit>:D<
e interesant planul tau,e bine ca esti hotarata,dar ar trebui sa ai zilnic 1000 calorii,sa nu cobori la 800 ca deja e infometare
mult succes si sa ne tii la curent cu dieta si sportul practicat zilnic
suntem aici pe a te sprijini si a te ajuta daca ai nevoie:)

ai dreptate licuricicolorat 1000 cred ca e bine
msmsms

ianna 11 mai 2010 06:34:14

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
Citat:

Anterior postat de extincteva (Post 182819)
Da chiar am slabit 600 de grame in 24 de h...dar am alergat azi de nu se poate. Plus aerobic deci a fost mai mult apa.
Vreau sa ajung la 47 fiindca vreau sa fiu balerina- de-asta vreau sa slabesc. Nici nu gasesc ceva mai minunat decat o giselle , un batement tendu si tot felul de prostioare din astea

Bine ai venit printre noi >:D<...eu iti recomand o tinta de 53... hai 50 kg ...mai mult deja vei fi sub limitele normale:)

aceste 600 grame poti fi retentia apei de care ai scapat, nu te gandi ca in 24 de ore de dieta ai si scapat de 600 de grame de grasime...ce bine ar fi :x.

N-ai multe kilo de care vrei sa scapi asa ca ar fi bine....ca sa nu le vezi intorcandu-se...sa schimbi alimentatia pe viata...adica sa papi sanatos si cat trebuie... ma gandeam ca poate ar fi fost mai bine daca incepeai de la un nr mai mare de kcal/zi si in timp sa le scazi dar nu mai jos de 1000kcal/zi sanatoase. Ne poti arata si meniul tau pe o zi cu gramaj cu tot?

ras_cristalin 11 mai 2010 06:43:25

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
Neata ~o)
Scumpo, pe ce te-ai bazat cand ai ales 47 de kg tinta finala? Vezi ca la ticker iti arata 17.7? Adica vei avea BMI de subponderala. Which is bad :)
E bun planul tau cu sportul... De mancat, cum mananci? :)

ras_cristalin 11 mai 2010 06:45:14

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
Acum vad ca vrei sa fii balerina. :) Mai aveam o slabuta aici care voia sa faca modeling, si din motivul asta trebuia sa fie subponderala. Nu stiu ce sa zic, daca se merita sau nu :) Nu poti fi balerina la 50 de kg?

extincteva 12 mai 2010 06:30:54

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
57, 1 azi dar am trisat cu cateva calorii. am incercat eu sa ma mint cu supa... dar nu a mers asa cum voiam. Si in plus am avut vreo 5-6 ore in care nu am mancat nimic si asta nu prea e ok.

Azi alerg de dimineata 10 minute si merg si rolele prin parc, plus cardio 30 minute
Mai vreau si sa mananc 1300 de calorii fiindca ieri m-am simtit cam adormita cu 1200.
O sa fac si meniul mai tarziu.

extincteva 12 mai 2010 06:34:02

Re: Jurnalul unei curioase - Extincteva
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 183108)
Acum vad ca vrei sa fii balerina. :) Mai aveam o slabuta aici care voia sa faca modeling, si din motivul asta trebuia sa fie subponderala. Nu stiu ce sa zic, daca se merita sau nu :) Nu poti fi balerina la 50 de kg?

O sa vad cum arata corpul la 50 de kg, fiindca nu conteaza asa de mult kilogramele.


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:45:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO