forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

happygirldiana 29 mar 2012 08:29:53

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 999182)
Buna dimineata :-*

Ei nu ca voi v-ati pus in gand "sa ma slabiti" repede :))
M-apuc si de miscare.......azi la curatenie :)) Dar si de miscare sanatoasa cu Billy. Dar nu mai bine las de luni? :))
Haideti la o cafea fierbinte, inca una pe langa cea de la Lacra :)

O zi buna tuturor fetelor slabute si azi e o zi buna de slabit :) :-*

Si eu la cafea, si eu la cafea:)
Nu, de azi te apuci de miscare, nu de luni!

Te puuup!Stai azi la povesti?;;)SAu ai treburi?

Alynuta 29 mar 2012 08:35:42

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 999222)


Si tu Brutus? :))
Mai lasati-ma sa lenevesc putiiiiiiiiin. :))
Sunt o alintata :))) Ai dreptate, ar trebui sa incep miscarea.... dar iti dai seama ca s-a dus rezistenta mea de 30-40 minute. Sa vezi gafaiala dupa 10 minute amarate :))
O zi frumoasa si tie slabuto (aici sunt invidioasa) :)) >:D< :-*

Pai si miscarea ai lasat-o?[*11*]uite ce te-asteapta[*fund*]Ia treci tu frumusel la treaba, pana la vara mai sunt 2 luni doar.

lonely 29 mar 2012 08:47:43

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 999258)

Si eu la cafea, si eu la cafea:)
Nu, de azi te apuci de miscare, nu de luni!

Te puuup!Stai azi la povesti?;;)SAu ai treburi?

Si tie cafea, si tie :) :-*
Offffff cum sariti cu gura pe mine :)) Una dom'le nu zice "Da, mai odihneste-te un pic"
Nu pot sta la povesti azi ca-s cu casa intoarsa pe dos. Am de aranjat dulapuri, de spalat (nu eu, masina) de spalat geamuri si ce-oi mai putea face. Ca-s destule de pus la punct.
O zi frumoasa sa ai, frumoasa ca tine slabuto >:D< :-*

Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 999273)

Pai si miscarea ai lasat-o?[*11*]uite ce te-asteapta[*fund*]Ia treci tu frumusel la treaba, pana la vara mai sunt 2 luni doar.

Hello Alynuta >:D< :-*
Cum spuneam mai sus, nu ma lasati deloc sa mai lenevesc :))
Ba mi se promite si bataie daca nu ma tin de treaba. Azi oricum am sa fac miscare. Poate nu organizata... dar tot miscare se cheama si curatenia, nu? Ca asa ma dor toate dupa zilele de curatenie :)))
O zi minunata Alynuta >:D< :-*

happygirldiana 29 mar 2012 08:51:15

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 999301)
Si tie cafea, si tie :) :-*
Offffff cum sariti cu gura pe mine :)) Una dom'le nu zice "Da, mai odihneste-te un pic"
Nu pot sta la povesti azi ca-s cu casa intoarsa pe dos. Am de aranjat dulapuri, de spalat (nu eu, masina) de spalat geamuri si ce-oi mai putea face. Ca-s destule de pus la punct.
O zi frumoasa sa ai, frumoasa ca tine slabuto >:D< :-*

E timp si de leneveala, acush vin sarbatorile de Pasti:P Asa ca, trage acum tare, sa simti odihna si mai dulce atunci:))
Spor la treaba atunci,asta miroase ca o curatenie generala.A mea mai asteapta....:-< Destul, pana cand mi-oi face timp sa ma apuc si de ea....

Alynuta 29 mar 2012 09:02:37

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 999301)


Hello Alynuta >:D< :-*
Cum spuneam mai sus, nu ma lasati deloc sa mai lenevesc :))
Ba mi se promite si bataie daca nu ma tin de treaba. Azi oricum am sa fac miscare. Poate nu organizata... dar tot miscare se cheama si curatenia, nu? Ca asa ma dor toate dupa zilele de curatenie :)))
O zi minunata Alynuta >:D< :-*

Si eu sunt nevoita sa-mi consum caloriile la curatenie, caci bicicleta am stricat-o:((De 2 zile tot zic ca incep curatenia , si nu reusesc :D
Ce lenevit mai vrei? Uite ce-ai facut cu lenevitul, nu te-a ajutat cu nimic, si mai vrei in continuare?Cred ca nu sti cu cine te pui?:))[*125*]

Animis23 29 mar 2012 12:11:30

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Subscriu si eu. Orice lucru care se face pentru slabit nu se face "De luni", pentru ca nu o sa se mai faca niciodata. Trebuie sa incepi "de acum", chiar si daca e 9 seara intr-o miercuri, de exemplu.

Ne-am aliat TOATE impotriva ta. Dar cu drag :)) Hai, te iertam, se pune si curatenia generala. DAR de maine, asteptam un raport mai "Sportiv", chiar si un start walking.

lacra81 30 mar 2012 06:48:21

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
http://www.gustos.ro/forum/userpix/1...9493_1_6_2.jpg

Alynuta 30 mar 2012 07:49:47

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Heeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiii[*fluiera*]
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/....jpg?width=400
Am venit cu apa:)):)):)):))

ella 78 30 mar 2012 08:20:53

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Nu stiu io sa pun poze cu chrome-ul ca ti-as fi adus o bici..fetele ti-au adus apa,cafeluta...teoretic toate te ajutam la cite ceva...deci..vezi ca ne esti draga si ca n-ai sa mai lipsesti,da?..te pupic dulcic,draga mea...sper sa ne auzim sfirsitul asta de saptamina:-*:-*:-*:x:x:x:x

ilemara 30 mar 2012 08:33:42

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Neata!>:D<

Ce faci darling?...inca nu ai salvat meniuri !?...cand?..si sa nu aud ''de luni" ! evident ca si curatenia generala e miscare ..si inca cum :D....eu o tot aman de la o zi la alta ;;)..nu de alta dar nu vreau sa imi sterg "multimea" de geamuri si sa dea o ploaie :))

O zi frumoasa si ..conforma :D

>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:19:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO