forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste obeze - Ionely (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-obeze-ionely-10121.html)

bebi 10 nov 2011 08:24:20

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841278)
Eu sunt "soto" cum zice frate-miu :)) ca o sa fie pe minus la toate. Prea am fost cuminti :))

Daaa si eu cred ca o sa fiti toate pe minus M-am gandit cum fac maine o sa fac tabel cu piederile suferite de toate de fapt de maine incolo la toate vinerile o sa fie un tabel cu pierderile si la sfarsit de concurs o sa pun pierderea totala:>Ce ziceti e ok aja?

Alynuta 10 nov 2011 08:26:09

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Neata [*4*]
Am venit cu vesti bune , am scazut la cantar [*70*][*3*].In sfarsiiiittttttt!!!!!!!!!!!!!

lonely 10 nov 2011 08:27:57

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 841287)
Daaa si eu cred ca o sa fiti toate pe minus M-am gandit cum fac maine o sa fac tabel cu piederile suferite de toate de fapt de maine incolo la toate vinerile o sa fie un tabel cu pierderile si la sfarsit de concurs o sa pun pierderea totala:>Ce ziceti e ok aja?

Pai e facut deja :))
Uite daca vrei il atasez iar....

lonely 10 nov 2011 08:28:54

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 841290)
Neata [*4*]
Am venit cu vesti bune , am scazut la cantar [*70*][*3*].In sfarsiiiittttttt!!!!!!!!!!!!!

FELICITARI!!! si aici >:D< :-*
Din toata inima ma bucur pentru tine >:D<
Sa dea D-zeu maine sa fie mai spectaculos :-*

lacra81 10 nov 2011 08:29:07

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841270)
Buna dimineata slabutooooo >:D< :-*
O sa reusesc eu sa recuperez ceva din alea 10 kg diferenta saptamana asta? :-?
Ma indoiesc, o sa ai un rezultat frumos la cat sport si dieta ai bagat ;))
Si iar raman de caruta :)))) Glumesc!
Iti tin pumnii stransi pentru maine. Pentru toate fetele de fapt inclusiv pentru mine :) Azi am furat un ochi la cantar....... daca se mentine rezultatul o sa fiu happy maine. Asa ca azi trebuie sa fiu atenta cu dieta... si miscarea evident :)
Zi frumoasa sa ai >:D< :-*

ma bucur pt tine >:D<
eu nu pot spune acelasi lucrux-(azi trag tare ..poate maine arata ceva minus:D
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 841277)
:)):)):))Ti le las la tine dar trec sa le recuperez mai incolo ca o sa am si eu nevoie de ele:)):))Cu aceasta ocazie spun BAFTA TUTUROR FETELOR la cantarirea de maine si sa incline pe minus la toate:-*>:D<>:D<

multumim>:D<
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841278)
Eu sunt "soto" cum zice frate-miu :)) ca o sa fie pe minus la toate. Prea am fost cuminti :))

>:D<
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 841290)
Neata [*4*]
Am venit cu vesti bune , am scazut la cantar [*70*][*3*].In sfarsiiiittttttt!!!!!!!!!!!!!

[*70*]bravoooooooo>:D<
a venit si rasplata>:D<
acu m-ati enervat ....mai stau putin si ma urc pe bici>:)>:)>:)

lonely 10 nov 2011 08:32:08

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lacra81 (Post 841296)
ma bucur pt tine >:D<
eu nu pot spune acelasi lucrux-(azi trag tare ..poate maine arata ceva minus:D

multumim>:D<

>:D<

[*70*]bravoooooooo>:D<
a venit si rasplata>:D<
acu m-ati enervat ....mai stau putin si ma urc pe bici>:)>:)>:)

Asa ambitioaso >:D< :-*
Ce drag imi e de tine cand te "enervezi" asa :))
Si ce constructiva enervareeeeeee. :) Inseamna ca azi imi dai de furca la sport, iar ma chinui sa te ajung :))))

bebi 10 nov 2011 08:35:34

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841292)
Pai e facut deja :))
Uite daca vrei il atasez iar....

Super arata Nu stiam ca e facut:">:">

Alynuta 10 nov 2011 08:37:26

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841294)
FELICITARI!!! si aici >:D< :-*
Din toata inima ma bucur pentru tine >:D<
Sa dea D-zeu maine sa fie mai spectaculos :-*

Mai spectaculos nu poate fi ,pana maine mai urca , asa e dupa ziua de fructe se elimina apa , scadere brusca , dar apoi se mai pune ceva. Important e sa nu se puna prea mult;),sa fie numai sub 54, sa nu mai vad la cantar dimineata 54x-(

lonely 10 nov 2011 08:38:35

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 841304)
Super arata Nu stiam ca e facut:">:">

Am eu memoria cifrelor, dar crezi c-as fi tinut minte toate scaderile? :)) Asa c-am preferat sa-l fac din prima zi.... sa fie negru pe alb acolo cine, ce si cum :))

lonely 10 nov 2011 08:39:37

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 841310)
Mai spectaculos nu poate fi ,pana maine mai urca , asa e dupa ziua de fructe se elimina apa , scadere brusca , dar apoi se mai pune ceva. Important e sa nu se puna prea mult;),sa fie numai sub 54, sa nu mai vad la cantar dimineata 54x-(

Eu spun sa ai grija maaaaaaare azi, poate nu mai urca fi-r-ar el de cantar :)))

bebi 10 nov 2011 08:42:03

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 841290)
Neata [*4*]
Am venit cu vesti bune , am scazut la cantar [*70*][*3*].In sfarsiiiittttttt!!!!!!!!!!!!!

FELICITARI alynuta[*2*][*2*][*2*][*2*][*2*]

lacra81 10 nov 2011 08:42:57

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841298)
Asa ambitioaso >:D< :-*
Ce drag imi e de tine cand te "enervezi" asa :))
Si ce constructiva enervareeeeeee. :) Inseamna ca azi imi dai de furca la sport, iar ma chinui sa te ajung :))))

:D:D:Dazi fac o ora ...te bagi:-/
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 841310)
Mai spectaculos nu poate fi ,pana maine mai urca , asa e dupa ziua de fructe se elimina apa , scadere brusca , dar apoi se mai pune ceva. Important e sa nu se puna prea mult;),sa fie numai sub 54, sa nu mai vad la cantar dimineata 54x-(

sa ti se indeplineasca dorinta>:D<
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841312)
Eu spun sa ai grija maaaaaaare azi, poate nu mai urca fi-r-ar el de cantar :)))

gang in gand;)

lonely 10 nov 2011 08:45:30

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lacra81 (Post 841319)
:D:D:Dazi fac o ora ...te bagi:-/

sa ti se indeplineasca dorinta>:D<

gang in gand;)

Deci nu se mai poate asa :)))
Tu ma omori definitiv :))) O ora? Pai eu am 10 kg in plus :))) Doar sa-mi dau obstescul sfarsit dand din picioare :))))
Ce ma enerveaza sotul meu ca nu vrea sa aduc o bicicleta acasa :(( Zice ca n-avem loc. Dar fac eu cumva....... o duc la matusa mea si tot o aduc sa pedalez si eu. Si-atunci sa te tii....... ore nu ora :))) Pana atunci insa........ merg pe 30 minute

lacra81 10 nov 2011 08:51:22

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841320)
Deci nu se mai poate asa :)))
Tu ma omori definitiv :))) O ora? Pai eu am 10 kg in plus :))) Doar sa-mi dau obstescul sfarsit dand din picioare :))))
Ce ma enerveaza sotul meu ca nu vrea sa aduc o bicicleta acasa :(( Zice ca n-avem loc. Dar fac eu cumva....... o duc la matusa mea si tot o aduc sa pedalez si eu. Si-atunci sa te tii....... ore nu ora :))) Pana atunci insa........ merg pe 30 minute

ok>:D<
de abia astept:D

happygirldiana 10 nov 2011 08:51:26

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
1 ataşament(e)
Buna dimineata!Am adus cafea:)Sa ai o zi superba scumpa mea!>:D<:-*:-*

ella 78 10 nov 2011 08:55:51

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841270)
Buna dimineata slabutooooo >:D< :-*
O sa reusesc eu sa recuperez ceva din alea 10 kg diferenta saptamana asta? :-?
Ma indoiesc, o sa ai un rezultat frumos la cat sport si dieta ai bagat ;))
Si iar raman de caruta :)))) Glumesc!
Iti tin pumnii stransi pentru maine. Pentru toate fetele de fapt inclusiv pentru mine :) Azi am furat un ochi la cantar....... daca se mentine rezultatul o sa fiu happy maine. Asa ca azi trebuie sa fiu atenta cu dieta... si miscarea evident :)
Zi frumoasa sa ai >:D< :-*

Citat:

Anterior postat de bebi (Post 841277)
:)):)):))Ti le las la tine dar trec sa le recuperez mai incolo ca o sa am si eu nevoie de ele:)):))Cu aceasta ocazie spun BAFTA TUTUROR FETELOR la cantarirea de maine si sa incline pe minus la toate:-*>:D<>:D<

Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 841290)
Neata [*4*]
Am venit cu vesti bune , am scazut la cantar [*70*][*3*].In sfarsiiiittttttt!!!!!!!!!!!!!

[QUOTE=lacra81;841296]
ma bucur pt tine >:D<
eu nu pot spune acelasi lucrux-(azi trag tare ..poate maine arata ceva minus:D

multumim>:D<

>:D<

[*70*]bravoooooooo>:D<
a venit si rasplata>:D<
acu m-ati enervat ....mai stau putin si ma urc pe bici>:)>:)>:)
Buna dimineata la fete harnice si care se tin de treaba....deci miine cu toatele scadere...ok:-/ nici nu vreau sa aud altcevax-(:P>:)....deci toooata lumea cumintica azi iar miine,[*26*]dau eu o racoritoare pt faptele marete pe care le-am infaptuit;),gata cu dulciurile pina la Craciun>:)>:).Pupicei la fete frumoase,invingatoare in lupta cu kilele si nu numai:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x>:D<>:D<>:D<>:D<

lonely 10 nov 2011 08:59:07

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 841336)
Buna dimineata!Am adus cafea:)Sa ai o zi superba scumpa mea!>:D<:-*:-*

Multumesc de cafeluta >:D< :-*
Si tu sa ai o zi minunata iubita >:D<

ella 78 10 nov 2011 08:59:09

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lacra81 (Post 841319)
:D:D:Dazi fac o ora ...te bagi:-/

sa ti se indeplineasca dorinta>:D<

gang in gand;)

Eu,eu,eu ma bag:D:D:D cind te apuci sa ma duc si eu:>b-)....ca azi am zi de cardio...;;)

lonely 10 nov 2011 09:01:32

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
[QUOTE=ella 78;841347]
Citat:

Anterior postat de lacra81 (Post 841296)
Buna dimineata la fete harnice si care se tin de treaba....deci miine cu toatele scadere...ok:-/ nici nu vreau sa aud altcevax-(:P>:)....deci toooata lumea cumintica azi iar miine,[*26*]dau eu o racoritoare pt faptele marete pe care le-am infaptuit;),gata cu dulciurile pina la Craciun>:)>:).Pupicei la fete frumoase,invingatoare in lupta cu kilele si nu numai:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x>:D<>:D<>:D<>:D<

'Neata >:D< :-*
Iti dai seama ca azi vom fi model de cumintenie toateeeeeee :)) Ca doar porcul se ingrasa cel mai bine in ajun de taiere :)))
O apa plata pentru mine maine, fara lamaie ca nu le prea suport ;)) Si nici model nu sunt inca :))
Succes si tie maine la cantar >:D<

lonely 10 nov 2011 09:11:07

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Eu slabute frumoase trebuie sa ies >:D< :-*
Daca va mai gasesc prin preajma mai tarziu, intru si de la serviciu sa vad cum e cu dieta si sportul promise azi ;))
O zi buna, sa aveti grija de voi, pe mai tarziu frumoaselor >:D< :-*

kika9 10 nov 2011 09:14:56

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Neata >:D< raportez ca am abateri de doua seri tot rontai chestii interzise :">, nu ma bazez pe rezultate la cantar vineri, in schimb sport fac, vedem.... :)
Bravo la voi fetele, sunteti pe val toate :>:>:> deja la Aly se conoaste, apoi Lonely cred ca vei surprinde frumos :-*:-*
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...JCal-Os-B0p-Qw
Multa bafta tuturor ptr maine >:D<>:D< o zi fara tentatii sa aveti!!!!

lacra81 10 nov 2011 09:27:40

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 841347)
[

Buna dimineata la fete harnice si care se tin de treaba....deci miine cu toatele scadere...ok:-/ nici nu vreau sa aud altcevax-(:P>:)....deci toooata lumea cumintica azi iar miine,[*26*]dau eu o racoritoare pt faptele marete pe care le-am infaptuit;),gata cu dulciurile pina la Craciun>:)>:).Pupicei la fete frumoase,invingatoare in lupta cu kilele si nu numai:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x>:D<>:D<>:D<>:D<

:-*:-*:-*:-*:-*
inseamna ca si tu ai vesti bune:D
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 841354)
Eu,eu,eu ma bag:D:D:D cind te apuci sa ma duc si eu:>b-)....ca azi am zi de cardio...;;)

la si 30 :D9;)
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841387)
Eu slabute frumoase trebuie sa ies >:D< :-*
Daca va mai gasesc prin preajma mai tarziu, intru si de la serviciu sa vad cum e cu dieta si sportul promise azi ;))
O zi buna, sa aveti grija de voi, pe mai tarziu frumoaselor >:D< :-*

:-*:-*:-*:-*:-*
Citat:

Anterior postat de kika9 (Post 841396)
Neata >:D< raportez ca am abateri de doua seri tot rontai chestii interzise :">, nu ma bazez pe rezultate la cantar vineri, in schimb sport fac, vedem.... :)
Bravo la voi fetele, sunteti pe val toate :>:>:> deja la Aly se conoaste, apoi Lonely cred ca vei surprinde frumos :-*:-*
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...JCal-Os-B0p-Qw
Multa bafta tuturor ptr maine >:D<>:D< o zi fara tentatii sa aveti!!!!

la fel>:D<

Vuvuzela 10 nov 2011 09:45:33

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Neata >:D<. O zi fara tentatii si cu multa pofta de...miscare :).

vio ce doreste sa slabeasca 10 nov 2011 10:30:55

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Zi frumoasa si tie ,iti doresc !
Cu tot tacamul ,dieta ,sport si voie buna !
Mie mi-e frica sa ma urc pe cantar.Dupa musafiri vre-o doua zile cantarul nu e prietenul meu .Dar ma cantaresc luni si poate schimb tike-rul...favorabil...

lonely 10 nov 2011 10:42:56

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de kika9 (Post 841396)
Neata >:D< raportez ca am abateri de doua seri tot rontai chestii interzise :">, nu ma bazez pe rezultate la cantar vineri, in schimb sport fac, vedem.... :)
Bravo la voi fetele, sunteti pe val toate :>:>:> deja la Aly se conoaste, apoi Lonely cred ca vei surprinde frumos :-*:-*
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...JCal-Os-B0p-Qw
Multa bafta tuturor ptr maine >:D<>:D< o zi fara tentatii sa aveti!!!!

Eu sincer......... ma bazez si la tine pe rezultate. Stiu eu ca vei avea tot minus in fata >:D< Succes! :-*

lonely 10 nov 2011 10:43:44

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Vuvuzela (Post 841452)
Neata >:D<. O zi fara tentatii si cu multa pofta de...miscare :).

:)) M-am speriat prima data....... citisem pofta de mancare :)) Facusem ochii maaaaaaaari :))

lonely 10 nov 2011 10:45:40

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 841507)
Zi frumoasa si tie ,iti doresc !
Cu tot tacamul ,dieta ,sport si voie buna !
Mie mi-e frica sa ma urc pe cantar.Dupa musafiri vre-o doua zile cantarul nu e prietenul meu .Dar ma cantaresc luni si poate schimb tike-rul...favorabil...

'Neata >:D< :-*
Multumesc de urari, si tie la fel. Atunci daca e luni....... sa fie cu schimbare de tiker spectaculoasa >:D< Iti tin pumnii stransi :-*

Vuvuzela 10 nov 2011 10:52:55

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841528)
:)) M-am speriat prima data....... citisem pofta de mancare :)) Facusem ochii maaaaaaaari :))

Nu, nu, nu! :)) Dar daca vrei, pofta de mancat fructe :D.

lonely 10 nov 2011 10:55:17

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Vuvuzela (Post 841548)

Nu, nu, nu! :)) Dar daca vrei, pofta de mancat fructe :D.


Nici macar.... azi sunt mai catolica decat papa la dieta si sport. :)) Doar maine-i zi de cantar in concurs ;))

Vuvuzela 10 nov 2011 11:06:35

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841554)
Nici macar.... azi sunt mai catolica decat papa la dieta si sport. :)) Doar maine-i zi de cantar in concurs ;))

Am si eu zi de cantar maine, asa ca azi e strictete maxima la calorii. Incerc pe cat posibil sa dau macar 100g azi ca sa nu ma sperii maine. Offf, urasc zilele de cantar si in acelasi timp astept cu nerabdare sa ma urc pe cantarul ala ca sa vad ce rezultate am avut in saptamana care a trecut. Nasol e ca azi nu ma duc la sport. Chiar daca fac eu miscare acasa, nu se compara cu ce fac la sala.

lonely 10 nov 2011 11:36:09

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Vuvuzela (Post 841565)

Am si eu zi de cantar maine, asa ca azi e strictete maxima la calorii. Incerc pe cat posibil sa dau macar 100g azi ca sa nu ma sperii maine. Offf, urasc zilele de cantar si in acelasi timp astept cu nerabdare sa ma urc pe cantarul ala ca sa vad ce rezultate am avut in saptamana care a trecut. Nasol e ca azi nu ma duc la sport. Chiar daca fac eu miscare acasa, nu se compara cu ce fac la sala.

O fi cum zici tu....... dar eu sa stii ca 10 kg le-am slabit cu miscare acasa. Poate nu are randamentul celei de la sala...... dar sunt foarte multumita de cele 30 minute zilnice. Asa ca pune mana si fa azi acasa cat poti si maine o sa va zambiti unul altuia - tu si cantarul :)

ella 78 10 nov 2011 12:12:48

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Deci raportez:60 minute bicicleta stationar....nu mai necheaza acum;)...>:)au luat-o...scirtiie in toate suruburile:)):)):)):)):))#:-s...gata pa,pa...pe miine la cintar:>

bebi 10 nov 2011 12:36:18

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 841643)
Deci raportez:60 minute bicicleta stationar....nu mai necheaza acum;)...>:)au luat-o...scirtiie in toate suruburile:)):)):)):)):))#:-s...gata pa,pa...pe miine la cintar:>

Idem si eu si la minutele de sport si la scartieturile bicicletei:)):))dee daca am lucrat mult pe ea:Pfete silitoare>:)>:):-*>:D<Zi buna!

lonely 10 nov 2011 12:37:31

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 841643)
Deci raportez:60 minute bicicleta stationar....nu mai necheaza acum;)...>:)au luat-o...scirtiie in toate suruburile:)):)):)):)):))#:-s...gata pa,pa...pe miine la cintar:>

Bravo! Sportivo :)
Abia astept ziua de maine..... ma furnica degetele sa trec in tabel o gramada de kg pierdute ;))
Pupici >:D< :-*

lonely 10 nov 2011 12:41:18

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 841669)
Idem si eu si la minutele de sport si la scartieturile bicicletei:)):))dee daca am lucrat mult pe ea:Pfete silitoare>:)>:):-*>:D<Zi buna!

Ntz ntz, voi v-ati vorbit sa-mi faceti mie nervii prastie :)))
Bravo bebitza >:D< Sportivele mele slabute >:D<
Da' n-ajung eu acasa? Nu fac si eu sport? Bine, bineeeeeee
O zi faina bebi :-*

Vuvuzela 10 nov 2011 14:23:50

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841607)
O fi cum zici tu....... dar eu sa stii ca 10 kg le-am slabit cu miscare acasa. Poate nu are randamentul celei de la sala...... dar sunt foarte multumita de cele 30 minute zilnice. Asa ca pune mana si fa azi acasa cat poti si maine o sa va zambiti unul altuia - tu si cantarul :)

Miscarea mea de acasa este combinata si cu un pic de lene :|, de aia nu se compara cu sala.

ilemara 10 nov 2011 15:46:38

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Vuvuzela (Post 841780)

Miscarea mea de acasa este combinata si cu un pic de lene :|, de aia nu se compara cu sala.

Si a mea la fel!!:D..lenea cat casa ;;)..dar la sala te inpinge de la spate antrenorul ..tie rusine sa nu prestezi nimic :)...dar azi incerc si acasa ceva ..ca sa nu raportez 0 la finalul zilei ..ca nu da bine la "imagine":))

Pup fete ambitioase !:-*>:D<

Pe mai tarziu ..la raport>:D<

Animis23 10 nov 2011 16:35:28

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 841270)
Buna dimineata slabutooooo >:D< :-*
O sa reusesc eu sa recuperez ceva din alea 10 kg diferenta saptamana asta? :-?
Ma indoiesc, o sa ai un rezultat frumos la cat sport si dieta ai bagat ;))
Si iar raman de caruta :)))) Glumesc!
Iti tin pumnii stransi pentru maine. Pentru toate fetele de fapt inclusiv pentru mine :) Azi am furat un ochi la cantar....... daca se mentine rezultatul o sa fiu happy maine. Asa ca azi trebuie sa fiu atenta cu dieta... si miscarea evident :)
Zi frumoasa sa ai >:D< :-*

Iti zic si aici ca esti o trisoare ordinara. Dar e bine daca o sa fie motive de bucurie maine.

Citat:

Anterior postat de bebi (Post 841277)
:)):)):))Ti le las la tine dar trec sa le recuperez mai incolo ca o sa am si eu nevoie de ele:)):))Cu aceasta ocazie spun BAFTA TUTUROR FETELOR la cantarirea de maine si sa incline pe minus la toate:-*>:D<>:D<

Multumim, sa speram ca o sa fie minus pe toata linia :D

Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 841290)
Neata [*4*]
Am venit cu vesti bune , am scazut la cantar [*70*][*3*].In sfarsiiiittttttt!!!!!!!!!!!!!

Felicitaaaari! Ma bucur mult pentru tine. Tot pe minus de acum, da?Mai ai putin pana la mentinere.

Citat:

Anterior postat de kika9 (Post 841396)
Neata >:D< raportez ca am abateri de doua seri tot rontai chestii interzise :">, nu ma bazez pe rezultate la cantar vineri, in schimb sport fac, vedem.... :)
Bravo la voi fetele, sunteti pe val toate :>:>:> deja la Aly se conoaste, apoi Lonely cred ca vei surprinde frumos :-*:-*
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...JCal-Os-B0p-Qw
Multa bafta tuturor ptr maine >:D<>:D< o zi fara tentatii sa aveti!!!!

Pai ce cautai sa rontai prostioare? Nu e frumos :D Noi suntem la concurs si tu ne dai idei necurate:))

happygirldiana 10 nov 2011 16:39:14

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Ca tot am intrat si eu in concurs, trec si aici sa anunt oficial ca deja am renuntat la Rina:))Consider si sunt convinsa ca ma infometa:D:D AM simtit si ieri sialaltaieri si azi.Asa ca am am luat gustare pentru c stomacul chiar o luase razna, am hotarat sa merg tot pe hipocalorica, draga de ea, cu care am avut rezultate, sa ma mentin la 1100 de calorii si sa fac sport:)Azi sunt in grafic:)SI la dieta si la sport!

lonely 10 nov 2011 16:40:36

Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 841910)
Iti zic si aici ca esti o trisoare ordinara. Dar e bine daca o sa fie motive de bucurie maine.
Multumim, sa speram ca o sa fie minus pe toata linia :D
Felicitaaaari! Ma bucur mult pentru tine. Tot pe minus de acum, da?Mai ai putin pana la mentinere.
Pai ce cautai sa rontai prostioare? Nu e frumos :D Noi suntem la concurs si tu ne dai idei necurate:))

Recunosc :))) Am trisat cu ochiometrul la cantar :))) Dar nu m-am putut abtine ;))
M-am tot uitat dupa tine azi..... credeam ca esti suparata :(
Good to see u >:D< :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:23:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO