forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste sedentare - Diviana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-sedentare-diviana-6291.html)

ioanna 01 oct 2010 14:16:09

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Ma duc sa fac placinta!

Mai e o ora si vine si sotul meu,nu l-am mai vazut de duminica.

amy ce-ai pregatit bun?ca si al tau vine...

presimt ca vine si se culca ca purcelul :))

pupicuti:-*

Diviana 01 oct 2010 14:59:43

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
m'am intors zuza mea :P
nu am alergat cine stie ce, dar m-am bucurat de o ora si ceva in aer liber, soare...zici ca e o zi de primavara...;;)
nu am facut nici placinta, nici nimic, nu prea am chef...vreau sa ma pregatesc pt diseara, ca sunt data disparuta si deja par ciudata:))

ce bine ca vine sotul...>:)>:)>:) pune'l sa munceasca..stii tu cum :P

amy0404 01 oct 2010 15:35:35

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Salutare dragelor! :-*
Aseara m-am intors acasa la 11 si nu am ami avut chef de nicio mancare, deci ramane pe azi. Nu prea am chef de sport si nu cred ca ma voi duce. Pana la urma vreau sa fac miscare dim placere, ne ca ca oblig singura :)) Asta-i buna. Am facut toata saptamana, azi nu vreau sa mai aud. Oricum o sa am de robotit prin casa, il iau pe asta in calcul.
va pup! ma duc sa imi iau cafeaua >:D<

ioanna 01 oct 2010 15:54:55

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Buna fetelor!Iar pleci Diviana?Lasa distreaza-te,foarte bine.
placinta mea e la cuptor,mai are un pic si cred ca e gata,miroase super in casa.

Amy,lasa ca faci tu si mancarica,asa e cand n-ai chef,nici nu-ti iese.Poate reusesc sa fac o poza la placinta s-o pun aici sa muriti de pofta:)):)).E o reteta foarte simpla,daca vreti,v-o si scriu.

Eu am pofta de copanele la cuptor cu ciuperci,mmmm:x

amy0404 01 oct 2010 16:21:42

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Ioanaaaaa, noi incercam sa fim slabute :P
Piei, ispita :)) :)) :))

ioanna 01 oct 2010 17:21:55

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Citat:

Anterior postat de amy0404 (Post 349427)
Ioanaaaaa, noi incercam sa fim slabute :P
Piei, ispita :)) :)) :))

a iesit suuuuuper buna placinta,insa poze nu mai pun ca nu vreau sa poftiti prea tare:))

ioanna 01 oct 2010 20:44:33

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Fetelor unde sunteti?M-ati parasit de tot.


MA duc sa culc copilul,poate pana atunci veniti si voi.

amy0404 01 oct 2010 21:14:46

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
la apel, sa traiti! :)) :)) div pe unde e?
eu tocmai am mancat de pranz si ar trebui sa gatesc, dar....acum imi fac siesta :)) ca sa nu spun ca imi e lene :))
la mine e foooarte cald, dar nu ma plang. mai bine asa cu soare, decat cum a plouat de a rupt zilele trecute.
eu chiar am observat am mai mult chef de viat acand e frumos afara. sunt dusa?! :))

ioanna 01 oct 2010 21:33:17

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Buna Amy,la noi e 22,30 si e cam frigulet in camera,trebuie sa facem focul

Zuza noastra se distreaza prin oras,
Ce bine ca e cald la tine,,,doamne ce n-as da pt o saptamana de canicula...:)).Azi a fost ff frig la noi si se srtica vremea din ce in ce!...Mi-e groza de iarna,n-am suportat-o niciodata.

Ce mancare buna ai gatit/ti-a venit sotul?Al meu doarmeeee,ma gandeam ca ne mai "familiarizam "si noi,da de unde....:))

amy0404 01 oct 2010 21:54:53

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Citat:

Anterior postat de ioanna (Post 349754)
Buna Amy,la noi e 22,30 si e cam frigulet in camera,trebuie sa facem focul

Zuza noastra se distreaza prin oras,
Ce bine ca e cald la tine,,,doamne ce n-as da pt o saptamana de canicula...:)).Azi a fost ff frig la noi si se srtica vremea din ce in ce!...Mi-e groza de iarna,n-am suportat-o niciodata.

Ce mancare buna ai gatit/ti-a venit sotul?Al meu doarmeeee,ma gandeam ca ne mai "familiarizam "si noi,da de unde....:))

Al meu o sa vina la noapte. Deja mi-a spus ca o s aii fie foame, avea ele asa o presimtire :)) :))
Lasa pe weekend "familiarizatu'" ca si eu fac la fel. Am luat si vin, plus un compleu dragut :"> Asat apana nu se apuca iar de lucru, mi-a spus ca are o gramada, dar macar nu o sa mai fiu singura :)
Ma bucur ca zuza noastra a iesit in oras, sa se distreze ca e tanara si frumoasa! :-*
Inca nu m-am apucat de gatit,ma duc sa iau o pastila de cap. M-a apucat asa subit, probabil unde stiu cate am de facut si eu stau la calculator :)) Bine ca am apucat sa fac piata ieri, ca ramasesem pana si fara apa :D asa ca am dat-o pe cola :P
Hai sa iti arat vecinii mei, am pus cateva poze la mine :D http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...l-4299-47.html


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:48:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO