forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei foste sedentare - Diviana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-foste-sedentare-diviana-6291.html)

ioanna 26 sep 2010 22:36:33

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Da si sa stii ca taie pofta de dulce scortisoara ,sau mi se pare mie.....
Pune 3 mere taiate felii in tava,presara niste scortisoara si da totul la cuptor 10 min si GATA.poftya buna.:-*
Mie imi creste parul atat de greu....nici nu crestye bine ca trebuie sa scurtez putin varfurile si ajung de unde am plecat...:))
Nu ma mai tunsesem de 1 an de zile si m-am dus acum in august sa-mi scurtez putin varfurile.Bineinteles ca asta a insemnat foarte mult din par,,,asa a inteles frizerita....Doamne sunt oribila cu parul asta negru,,(eu am oglinda mare chiar lg mine :)))..trebuie sa-i fac ceva neaparat ca sa-l mai deschid.Partea buna este ca nu trebuie sa-l mai vopsesc pt ca este aproape natural...

ioanna 26 sep 2010 22:58:47

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Draga mea,te-ai bagat la somnic?

Diviana 27 sep 2010 14:45:24

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
azi noapte nu mergea site-ul...nu stiu ce avea :-/
o sa-mi fac si eu mere la cuptor cu scortisoara, pt ca suna absolut delicios.

acum am mancat niste galuste cu prune (le astept de 2 sapt). :P
in rest trebuie sa ma apuc de role serios azi, pt ca ieri am lalait-o rau cu alergatul...

Diviana 27 sep 2010 15:24:29

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Ma duc sa imi fac o cafea si putin ceai :))
zuzele unde sunteti? :P

amy0404 27 sep 2010 16:25:22

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Hi Div!
Eu am fost putin ocupata, nu prea am mai avut timp sa intru. Sa iti raspun la intrebare, sa stii ca sunt bronzata :)) ehh la mine nu se vade ca si la tine, dar fata de cum sunt de obicei, adica aaaalba ca o coala de hartie :)) acum arat si eu ca un am normal :P Si sa stii ca nu m-am suparat pt ca ai intrebat >:D<
Acum plec la alergat, poate ne auzim mai pe seara.
pup

Diviana 27 sep 2010 18:52:19

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
dear, eu te-am mai intrebat si dintr-un alt motiv :)))) ai zis ca la tine tot timpul e vreme frumoasa si mergi si la piscina cand vrei tu ;;) si de aceea m-am gandit ca e mediul perfect pentru un bronz natural frumusel. (nu am mai fost la solar de 9 luni :D) sunt invidioasa, e drept :)))

ioana, scumpa, esti frumoasa si cu parul negru!!! si ai noroc ca o sa prinda super orice culoare (pt ca este natural). :-*

ioanna 27 sep 2010 20:47:47

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
hello,sunteti fetele?eu ii fac baita lui stefanut
voi?
azi am fost cam suparata ca asta mic tot vomita si ma sperie groaznic.asa ca nici de mancat nu prea am stat,,mai bine,mai slabesc si eu.
poate bem o cafea in seara asta dupa ce-l culc pe maimutoi
va pup

Diviana 27 sep 2010 21:08:54

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Buna Ioana!
eu mai intru din cand in cand.
imi pare rau ca e bolnavior stefanut...poate este o indigestie? sper sa fie ceva superficial oricum, insanatosire grabnica!!>:D<>:D<>:D<
te astept mai tarziu sa mai vorbim.
pupici multi

ioanna 27 sep 2010 21:22:53

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
Si eu te astept sa vb.Nu stiu ce are sincer.
Il pun la culcare si revin mai tarzior,trebuie sa fac si eu un dusulet,d-astea.eu ma simt cea mai libera femeie din lume abia dupa ce adoarme el seara.:)

Diviana 27 sep 2010 22:11:20

Re: Jurnalul unei foste sedentare - Diviana
 
hai zuzo, nu a adormit piticul? >:)
te astept..pupicuti


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:46:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO