forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul unei slabute inghitita de-o obeza: Carmenka (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-unei-slabute-inghitita-obeza-carmenka-3329.html)

rozica1965 02 iun 2011 15:44:42

Re: Jurnalul unei slabute inghitita de-o obeza: Carmenka
 
Citat:

Anterior postat de carmenka (Post 675688)
Râdeți voi, râdeți, doamnelor, dar mâine e Înălțarea. Si o să înalt și eu în astă Zi Sfântă o rugă să nu mănânc jumate din cozonacul pe lângă care cele 3 felii de pâine de azi vor părea gustarea unui somalez. Amin! ;;)

De ce am cozonac în casă?! Păi, că-s cucernică și țin sărbătorile, de aia! :D

Mă duc să dorm. Noapte bună, slăbuțelor!:-*

P.S. Sand, mie nu-mi poate face nimic popul baban, că m-am ocupat singură de asta! It's done! Uite-at\t de mare: >:D<

Ce bine ca eu nu sunt asa cucernica..:D

carmenka 05 iun 2011 23:03:34

Re: Jurnalul unei slabute inghitita de-o obeza: Carmenka
 
Seara bună, dragele moșului! Ati fost cuminti? Ca eu am cam fost. Nu exagerat, totusi, sa nu bata la ochi! ;;)

Deci cozonac am mancat doar putin. Sport, in schimb, am facut cu mult sarg! Si imi place ca se vad pe corp schimbari subtile in bine: celulita se duce vazand cu ochii, grasimea de pe burta pare si ea dispusa sa plece in curand. Par mai ok in ansamblu. Bineinteles ca nu sunt nici pe departe cu alura de normoponderala, dar sunt deja cu alura de supraponderalitate moderata, ca sa zic asa...Adica am haine in care par chiar normala la corp, in costum de baie nu ma mai simt ”circul in oras” si nici nu mai arunc nisip in ochii vecinilor de plaja cand incep sa ma decopertez de textila...Mai am drum lung, dar aste satisfactii am vrut sa le impart cu voi.

Rozi, cand e vorba de dulciuri, devin cucernica brusc! Din pacate! E bine ca tu esti mai barbata ca mine la faza asta! Daca nu dulciurile, atunci care-s slabiciunile tale? :-/

Puuuup!

rozica1965 06 iun 2011 15:46:19

Re: Jurnalul unei slabute inghitita de-o obeza: Carmenka
 
Citat:

Anterior postat de carmenka (Post 679000)
Seara bună, dragele moșului! Ati fost cuminti? Ca eu am cam fost. Nu exagerat, totusi, sa nu bata la ochi! ;;)

Deci cozonac am mancat doar putin. Sport, in schimb, am facut cu mult sarg! Si imi place ca se vad pe corp schimbari subtile in bine: celulita se duce vazand cu ochii, grasimea de pe burta pare si ea dispusa sa plece in curand. Par mai ok in ansamblu. Bineinteles ca nu sunt nici pe departe cu alura de normoponderala, dar sunt deja cu alura de supraponderalitate moderata, ca sa zic asa...Adica am haine in care par chiar normala la corp, in costum de baie nu ma mai simt ”circul in oras” si nici nu mai arunc nisip in ochii vecinilor de plaja cand incep sa ma decopertez de textila...Mai am drum lung, dar aste satisfactii am vrut sa le impart cu voi.

Rozi, cand e vorba de dulciuri, devin cucernica brusc! Din pacate! E bine ca tu esti mai barbata ca mine la faza asta! Daca nu dulciurile, atunci care-s slabiciunile tale? :-/

Puuuup!

Buna Carmen...:-*....Dulciurile au fost si vor fi slabiciunea mea.Acum nu mai imi vine pofta de ele,dar daca mi le pui in fatza,le halesc cu mare drag...:D:D>:D<

Sand 30 iun 2011 02:01:54

Re: Jurnalul unei slabute inghitita de-o obeza: Carmenka
 
Citat:

Anterior postat de carmenka (Post 679000)
... imi place ca se vad pe corp schimbari subtile in bine: celulita se duce vazand cu ochii, grasimea de pe burta pare si ea dispusa sa plece in curand. ...Mai am drum lung, dar aste satisfactii am vrut sa le impart cu voi.

Salut,

Ma bucur pentru tine. Tine-o tot asa! Concediu placut si slabire usoara! :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:02:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO