forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 13 mar 2011 19:49:18

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 569290)
Sa stii ca te inteleg... am avut si eu momente de aceastea. si iti dai seama ca nu iti e usor acolo. tot mai bine e acasa... dar ce sa facem. fi tare>:D<
si nu zi nimic, ne zici maine atunci;) :P
Pupici:-* o seara frumoasa:)

multumesc Andra>:D<:-* maine va zic,aici sunt cu vesti:">
o seara frumoasa sa ai si tu:)

Alexandra Andreea 13 mar 2011 20:04:45

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Nu stiu, uneori reactia organismului nostru dar si a mintii noastre nu o putem explica...si atunci e de natura psihologica (chiar daca toul tine de psihic) ! De ex. la mine: daca mi-ar fi frica sa mananc, sau daca mis-ar ridica parul pe maini numai cat aud de un tort :x , ar fi o problema! Si as cauta un substrat..ceva care m-a marcat in trecut...orice!

happygirldiana 13 mar 2011 20:23:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 569315)
Nu stiu, uneori reactia organismului nostru dar si a mintii noastre nu o putem explica...si atunci e de natura psihologica (chiar daca toul tine de psihic) ! De ex. la mine: daca mi-ar fi frica sa mananc, sau daca mis-ar ridica parul pe maini numai cat aud de un tort :x , ar fi o problema! Si as cauta un substrat..ceva care m-a marcat in trecut...orice!

e ceva psihologic,sunt convinsa.e posibil sa fie si vremea de vina,astenia pe mine ma mananca.dar azi chiar nu am simtit nevoia sa mananc.de fapt...rectific.am simtit nevoia sa mananc dar nu intrau bucatele,nu am putut.de obicei mananc ok,zic eu,destul de ok:D dar azi nu am putut sa mananc.desi am mancarica de spanac :X:x

Alexandra Andreea 13 mar 2011 20:26:53

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Vreau si eu ca atunci cand sunt suparata sa nu pot sa mananc! :(( La mine din contra: mananc din ce in ce mai mult, ca nehalita! :)) :"> Depinde de la pers la pers cred! :D

happygirldiana 13 mar 2011 20:32:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 569342)
Vreau si eu ca atunci cand sunt suparata sa nu pot sa mananc! :(( La mine din contra: mananc din ce in ce mai mult, ca nehalita! :)) :"> Depinde de la pers la pers cred! :D

da,in functie de peroana si de situatie.ca si eu am momente cand sunt suparata si as manca tot ce gasesc prin frigider:)))

happygirldiana 13 mar 2011 20:37:14

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
eu ies...ma schimb la pijamaluta si ma bag la tv.maine incep la 8.termin la 4.sper ca maine sa am o zi un pic mai fumoasa decat asta,sper.....maine vin aici cu vesti,rezolvari la probleme:D sport si nr de calorii numa' bun!:)noapte buna:-*

Alexandra Andreea 13 mar 2011 20:46:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 569354)
eu ies...ma schimb la pijamaluta si ma bag la tv.maine incep la 8.termin la 4.sper ca maine sa am o zi un pic mai fumoasa decat asta,sper.....maine vin aici cu vesti,rezolvari la probleme:D sport si nr de calorii numa' bun!:)noapte buna:-*

Noapte buna si tie iubita!! >:D< Maine te astept pe aici cu vesti bune! >:D<

vera37 13 mar 2011 21:20:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
noapte buna diana>:D<>:D<

feelix 13 mar 2011 21:26:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Servus Diana!
Suntem ok. Dieta merge binisor. Nu sunt rezultate spectaculoase, dar ma misc incetisor spre obiectiv .
Spor in toate! Te pup :-* si sa ai o seara frumoasa !

pufik 14 mar 2011 10:15:36

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Salutare Diana ! Ce vesti ne dai azi :-/? M-ai facut curioasa . Sper ca e de bine. Nu mai vreau sa aud lucruri rele >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:53:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO