forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 22 mar 2011 12:36:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
gata cursurile.am luat si pranzul si acum vreau sa dorm un pic,sunt treaza de la 6 jum si pic de somn:d
Ale,eu vin zi de zi cu raport:Ppostez meniu in care includ si caloriile arse:P;;)dar asta se intapla seara,normal;)

happygirldiana 22 mar 2011 15:45:19

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
CALORII INGERATE
Micul dejun, ora 15:28
Lapte semidegresat 1,5%, Zuzu, 250ml - 113 calorii
Paine specialitate hipoglucidica (cu faina neagra de grau si tarate), feliata, Keine Touch, Vel Pitar, 48g - 110 calorii
Gem capsune fara zahar, Foodland, 51g - 85 calorii

Gustare 1, ora 15:28
Biscuiti Kepekli cu tarate, struguri, pruna si smochine, ETI Burcak, 100g - 440 calorii

Prânz, ora 15:36
Mancare de mazare a la Mika, 200g - 101 calorii

Gustare 2, ora 15:28
Mere Golden, 200g - 98 calorii

Cina, ora 15:39
Carne de porc, proaspata, spata, muschi (muschiulet), carne slaba (degresata), gatita, la cuptor, 50g - 94 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1041 calorii

ACTIVITATI FIZICE
Stepper, fara suport maini, 40min - 238 calorii
Tae-Bo, 20min - 211 calorii
Metabolism bazal - 1524 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1973 calorii

la pranz si la cina adaug si cate o salata din cateva frunze de salata verde,ridichi rosii,castraveti,ceapa verde,usturoi verde si un pic de iaurt de baut 0,1:D
am dat-o in bara cu biscuitii aia dar.....au fost prea buni,am scapat ca vaca in lan.....si maine cand merg acasa sau joi o sa mananc gogosi si coliva:| pt ca face mama prietenului meu iar,pt bunicul lui:D dar macar fac sport,sa stiu ca si ard ce mananc:)))sunt tare curioasa ce arata cantarul duminica:)))nu ca as fi facut tampenii mari dar stiu ca o sa conteze si mai stiu si ca o sa fiu dezamagita taredaca arata in plus sau daca am stagnat,chiar daca stiu ca am facut-o cu mana mea:))))de data asta cand merg acasa imi iau laptopul,nu mai plec fara el,ca acum 2 sapt:D

pufik 22 mar 2011 15:47:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
BUna Diana ! Coliva hmm , as papa si eu dar gogosi nu x-(, ca sunt rele rele.>:D<

happygirldiana 22 mar 2011 15:59:10

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de pufik (Post 583532)
BUna Diana ! Coliva hmm , as papa si eu dar gogosi nu x-(, ca sunt rele rele.>:D<

si coliva e rea:S dar merge cate putin din fiecare:D eu fug la sport,revin cam intr-o ora,de fapt ceva mai mult ca apoi fug la dus.te puuup Andra>:D<

Alexandra Andreea 22 mar 2011 16:15:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Gogosi? :)) Diana, lasa gogosile ca dupa accea va trebui sa ne dai si noua! :"> Spor la sport! Si eu ma bag in 15 min! ;;)

happygirldiana 22 mar 2011 17:58:00

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
io-s gata cu sportul.20 min TJ si 40 de stepper:)acum fug la dus;))
Ale,va dau si voua.le fac cu faina integrala si zaharina sa fie mai sanatoase un pic;)) dar mai e pana cand le execut:)))

Alexandra Andreea 22 mar 2011 18:26:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Si eu gata cu sportul! :"> 30 min Tj si 40 cardio Tae-Bo! :">

happygirldiana 22 mar 2011 18:45:27

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 583764)
Si eu gata cu sportul! :"> 30 min Tj si 40 cardio Tae-Bo! :">

bravo,Ale,bravo>:D<

vera37 22 mar 2011 19:36:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
buna diana>:D<>:D<
ce faci iti simt lipsa de pe forum si din concurs:-*:-*
eu mai rar intru prin jurnale, ca acum de cand s-a mai incalzit mai sunt pe afara
cu cantarul cum stai?
si apropos azi am mancat si eu o gogoasa miiica:">:">:">
nu-ti spun ca as fi mancat 10:">:">

happygirldiana 22 mar 2011 19:40:52

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 583876)
buna diana>:D<>:D<
ce faci iti simt lipsa de pe forum si din concurs:-*:-*
eu mai rar intru prin jurnale, ca acum de cand s-a mai incalzit mai sunt pe afara
cu cantarul cum stai?
si apropos azi am mancat si eu o gogoasa miiica:">:">:">
nu-ti spun ca as fi mancat 10:">:">

buna verushka mea draga>:D< eu ce sa fac,acum imi pregatesc cina:)imi pare rau ca nu mai particip dar cred ca e maii bine pt mine....cu cantarul..nu stiu,duminica ma cantaresc.sper sa fie ok,duminica trecuta am fost la tara si nu e bun cantarul ala.deci ast pana la sfarsitul sapt asteia:)oooff...si eu am o pofta de gogosi....de mor:D
tu ce mai zici?
la mine azi a fost insorit,pana azi a fost urat,nor,frig...


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:05:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO