forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Animis23 27 oct 2011 06:12:45

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Nu cred ca pentru un pic de zahar ar trebui sa iti faci atatea probleme. Nu ai de gand sa mananci cate un borcan o data, nu? Pune tot ce trebuie acolo asa cum stii tu ca trebuie ca sa iasa bine!

Pup si felicitari pentru achizitii, sa ne spui daca produsele sunt pe masura asteptarilor!

happygirldiana 27 oct 2011 06:16:14

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 828602)
Nu cred ca pentru un pic de zahar ar trebui sa iti faci atatea probleme. Nu ai de gand sa mananci cate un borcan o data, nu? Pune tot ce trebuie acolo asa cum stii tu ca trebuie ca sa iasa bine!

Pup si felicitari pentru achizitii, sa ne spui daca produsele sunt pe masura asteptarilor!

Ia uite cine ma citea la ora asta:-* Femeie, nu ai somn?:))
Stiu ca pare absurd sa imi fac probleme pentru un strop de zahar la un borcan de 3 kg de muraturi.:))Si vorba ta,nu oi manca un borcan o data.Plus ca, daca stau sa ma gandesc, cat am fost la dieta am mancar in permanenta muraturi, facute dupa reteta clasica, cu zahar.Si a slabit Diana si-asa:)Eu ador muraturile:X:X L-am, speriat pe iubi:))
Ti pup fata frumoasa:-*>:D<

Animis23 27 oct 2011 06:23:56

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 828606)


Ia uite cine ma citea la ora asta:-* Femeie, nu ai somn?:))
Stiu ca pare absurd sa imi fac probleme pentru un strop de zahar la un borcan de 3 kg de muraturi.:))Si vorba ta,nu oi manca un borcan o data.Plus ca, daca stau sa ma gandesc, cat am fost la dieta am mancar in permanenta muraturi, facute dupa reteta clasica, cu zahar.Si a slabit Diana si-asa:)Eu ador muraturile:X:X L-am, speriat pe iubi:))
Ti pup fata frumoasa:-*>:D<

Pe naiba n-am somn. Acus plec sa ma schimb ca la 8:15 tre sa fiu la facultate :))

Si eu ador muraturile, dar la mine in casa nu se pun niciodata, asa ca mananc de la altii :)) am fost ieri la o prietena si am mancat cam multe, a scos stomacul meu sunete suspecte toata noaptea :))

Te pup, sa ai o zi buna! >:D<:-*

happygirldiana 27 oct 2011 06:26:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 828611)
Pe naiba n-am somn. Acus plec sa ma schimb ca la 8:15 tre sa fiu la facultate :))

Si eu ador muraturile, dar la mine in casa nu se pun niciodata, asa ca mananc de la altii :)) am fost ieri la o prietena si am mancat cam multe, a scos stomacul meu sunete suspecte toata noaptea :))

Te pup, sa ai o zi buna! >:D<:-*

asa reactioneaza si stomacul meu la muraturi.mananc si eu destul de multe.
fugi la scoala.sa ai si tu o zi buna>:D<ne auzim mai tarziu!ma gandesc intre timp la un cadou pentru iubi:)si nici nu ma gandesc la chitara:))>:D<

lonely 27 oct 2011 07:14:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata >:D< :-*
Tu acum termini programul, nu?
Atunci somn usor, odihneste-te........ ai nevoie la ziua de slabit si de odihna :)
Am sa-ti las o cafea pentru cand te trezesti >:D< :-*

happygirldiana 27 oct 2011 07:24:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 828627)
Buna dimineata >:D< :-*
Tu acum termini programul, nu?
Atunci somn usor, odihneste-te........ ai nevoie la ziua de slabit si de odihna :)
Am sa-ti las o cafea pentru cand te trezesti >:D< :-*

Buna dimineata!Dap, acum termin programul;)Ca de obicei, lunga noapte:))Indata ajung acasa, dupa ce fac piata, si ma bag la somn.
Saru'mana pentru cafea~!
Zi frumoasa sa ai!>:D<

Adella 27 oct 2011 07:42:06

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Hei neata ,

Se pare ca te-ai dus la culcare ,somn usor si sa te odihnesti bine ;;)>:D<
O zi minunata sa ai !

Tina 27 oct 2011 08:53:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata Diana!
Te-am citit stand in umbra:P... nu iti trebuie zahar la picant fix, are el in compozitie. Stiu de la rudele mele care fac cu el si nu adauga nimic, decat otet parca. Nu stiu alte detalii, dar stiu ca nu e nevoie de zahar sigur. In rest - instructiunile de pe pachet

happygirldiana 27 oct 2011 20:36:26

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
2 episoade urate de binge eating.urate....nu stiu de ce.dar pe primul mi-l amintesc parca in ceata.cred ca din cauza ca eram extrem de obosita.pentru ca am mers la piata azidimineata, am cumparat legume pentru muraturi, am mers acasa si in loc sa dorm am facut muraturi si iaurt....asa ca pe primul mi-l amintesc oarecum, eram parca aievea, mancam dar parca nu stiam ce fac.aAm mers apoi la somn, am dormit vreo 3 ore, m-am trezit si aveam pofta sa mananc.NU FOAME.POFTA!a urmat al doilea episod, in care am mancat din nou paine, ca prima data, cu niste porcarii...nici macar in ordinea corecta nu le-am mancat.nu spun ce ca nu mai pot de rusine....apoi a venit sora mea de la Craiova si am mai mancat si cu ea...si ma simt rau acum....ma intreb de ce s-a intamplat asta, eram bine, imi revenisem, eram si mai vesela...acum numai cand ma vad in oglinda imi vine sa ma scuip si sa ma pedepsesc....arat oribil si trebuie sa accept.picioarele mele groase, pe care din pacate le vad prin toate oglinzile de aici, ma obsedeaza.Sunt foarte groase, barbatoase.....burta hidoasa.....nu ma mai suport...nici fizic nici psihic

iuanutza 27 oct 2011 21:16:00

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 829356)
2 episoade urate de binge eating.urate....nu stiu de ce.dar pe primul mi-l amintesc parca in ceata.cred ca din cauza ca eram extrem de obosita.pentru ca am mers la piata azidimineata, am cumparat legume pentru muraturi, am mers acasa si in loc sa dorm am facut muraturi si iaurt....asa ca pe primul mi-l amintesc oarecum, eram parca aievea, mancam dar parca nu stiam ce fac.aAm mers apoi la somn, am dormit vreo 3 ore, m-am trezit si aveam pofta sa mananc.NU FOAME.POFTA!a urmat al doilea episod, in care am mancat din nou paine, ca prima data, cu niste porcarii...nici macar in ordinea corecta nu le-am mancat.nu spun ce ca nu mai pot de rusine....apoi a venit sora mea de la Craiova si am mai mancat si cu ea...si ma simt rau acum....ma intreb de ce s-a intamplat asta, eram bine, imi revenisem, eram si mai vesela...acum numai cand ma vad in oglinda imi vine sa ma scuip si sa ma pedepsesc....arat oribil si trebuie sa accept.picioarele mele groase, pe care din pacate le vad prin toate oglinzile de aici, ma obsedeaza.Sunt foarte groase, barbatoase.....burta hidoasa.....nu ma mai suport...nici fizic nici psihic

sa nu te mai aud cu prostii de genul, ce-s cu vorbele astea?tu fata, ai visat, treci inapoi la somn, maine e o noua zi de dieta sanatoasa si buna dizpozitie...>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:53:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO