forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 27 ian 2012 21:20:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Da, Simi, am fost cuminte:)Sportul l-am facut dar nu Slim in 6, doar miscare prin zapada:)Doar ce am ajuns, inghetata bocna:))Acum ma bag sub plapuma si ma mai joc un pic pe aici, pe la calculator, apoi ma bag la somn ca maine ma trezesc pentru serviciu.

Am avut treaba azi, curatenie, gatit, etc, de-asta nu am mai intrat. Maine e prima tura de zi, lucrez tot weekend-ul, deci sunt aici, cu timp muuult pentru discutii.

Azi s-a dus seful la hotel, a zis ca nu ne lateste, ca nu facem vanzare, de parca ar fi vina noastra ca nu vin clienti....Deci salaiu....cucu.....

Va pup pe toate si va salut, Roxi, Codruta, Cristina parca si tu ai fost pe aici, Ioana, scuze daca am uitat pe cineva. Va spun noapte buna si ne auzim maine!

ella 78 27 ian 2012 21:25:28

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 915209)
Da, Simi, am fost cuminte:)Sportul l-am facut dar nu Slim in 6, doar miscare prin zapada:)Doar ce am ajuns, inghetata bocna:))Acum ma bag sub plapuma si ma mai joc un pic pe aici, pe la calculator, apoi ma bag la somn ca maine ma trezesc pentru serviciu.

Am avut treaba azi, curatenie, gatit, etc, de-asta nu am mai intrat. Maine e prima tura de zi, lucrez tot weekend-ul, deci sunt aici, cu timp muuult pentru discutii.

Azi s-a dus seful la hotel, a zis ca nu ne lateste, ca nu facem vanzare, de parca ar fi vina noastra ca nu vin clienti....Deci salaiu....cucu.....

Va pup pe toate si va salut, Roxi, Codruta, Cristina parca si tu ai fost pe aici, Ioana, scuze daca am uitat pe cineva. Va spun noapte buna si ne auzim maine!

Somn usor iubita...Si eu muncesc si miine si poimiine si tot asa pin'la anu':-s miine sunt si schimbul si trei:D tare nu...duminica iar muncesc trei si tot asa:-s

brainiac 27 ian 2012 22:42:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna Diana! Imi cer scuze de absenta si de intarziere, dar n-am avut timp nici sa respir... si tot asa va fi inca 3 sapt de acum incolo :( dar trece si asta! ce mai faci, cum merge cu dieta, cu sportul? eu am avut niste zile proaste, in cre am cautat alinare unde nu trebuia (in cioco) dar acum am reusit sa ma pun din nou pe picioare si sa nu ma dau batuta, sa merg mai departe! sper ca esti ok! iti doresc un weekend frumos si linistit! >:D<:-*

GCM 28 ian 2012 07:47:30

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://i388.photobucket.com/albums/o...cafea-toti.jpg

Niculae Roxana 28 ian 2012 08:02:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://www.goodlightscraps.com/conte...morning-64.gif

Neata Dia,

Te astept la cafea...mai ai putin si ajungi la munca...

rainbow 28 ian 2012 08:38:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
neata Diana!
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...F19feApWnG3iaQservici usor!>:D<

happygirldiana 28 ian 2012 09:58:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata,fetelor!
Sunt la serviciu, nu ma pot incalzi....Am tremurat crunt in drum spre hotel si acum am ramas asa.E un ger crunt!Naprasnic!Si astia nu sunt in stare sa ne dea si noua caldura!Salarii nu, caldura nu, liber nu, concediu nu!
Sefu' pleaca in vacanta, in Dubai si noua nu e in stare sa ne dea un salariu amarat de 7 mil....Cateodata imi vine sa iau lumea in cap!

Beau un ceai acum, incerc sa ma dezmortesc si mai tarziu il astept pe iubi aici.Imi facusem planuri sa raman la sala deseara, dar nu pot pentru ca trebuie sa intre parintii pe net, sa vb cu ei, Deci maineseara cred ca raman.Astaseara fac sport in frigul de acasa....Pe 3 pleaca siei din Spania, adica vineri, duminica sunt acasa, dar eu nu-eu usnt la serviciu.Toate evenimentele importante le-am petrecut la serviciu....

Pentru azi am in meniu asa: md 2 banane(nu m-am putut trezi sa iau md consistent si amluat 2 banane de la un magazin in drum spre serviciu), pranz mancare de mazare cu ficatei si 2 felii de paine integrala, cina lapte batut 2% iar la gustari nuci.Si ceaiuri multe!

Rainbow, Roxi, Codruta, Ella, Ancule!Va salut si va pup!Sa aveti si voi un weekend frumos!Eu si Ella lucram deci...ce mai weekend....

brainiac 28 ian 2012 10:03:29

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ufff imi pare rau ca ai un servici asa nasol... fara nimic! dar lasa ca tu esti puternica si rezisti, sunt sigura de asta! vor veni si vremuri mai bune draga! incearca sa te bucuri de ceea ce e frumos din weekendul asta (cum sunt momentele petrecute cu iubitul tau) si nu te concentra prea mult pe astectele negative.... astea sunt prezente oricum, vrem, nu vrem. te pup si ai grija de tine >:D<:-*

rainbow 28 ian 2012 10:20:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
helau helau Diana!;;)
eu sunt cu treaba de dimineata:D vreau sa termin repede sa ma odihnesc..nu imi place sa ma apuce tarziul.si profit k a plecat si sotul la munca,mama si sormea nu`s acasa..asa nu ma deranjeaza nimeni de la treaba:)).le fac in legea mea!
azi tin ziua de fructe..sport fac mai tarziu.ieri am luat pauza.#:-s
servici usor iti doresc!ne vorbim mai tarziu!>:D<>:D<

Animis23 28 ian 2012 10:29:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ce frumos ca vin ai tai! Oi fi tu la munca, dar ma gandesc ca o sa va vedeti oricum, nu???
Sa ai o zi buna din punct de vedere dietetic. Eu, in situatia ta, imi dadeam demisia de mult. Te cred ca nu se gasesc alte lucruri, dar mai bine stai acasa decat sa muncesti fara bani...Ai grija!

Te pup!


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:47:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO