forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 10 oct 2010 21:58:51

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 360355)
buna diana:*:*:* buna si tie dee>:D<
ce mai faceti fetele?:>
cum merg treburile?:>
scumpa ma bucur ca ai reusit cu dusu?:D cum e la nouu camin?;;)

dee :d lasa ca nu e asa mult de vineri....daca mergi maine la sala...e mai bine:D si sa stii ca am si eu zile cand ma gandesc doar la mancare:"> dar imi trece si o iau iarasi de la capat:D

scumpa am uitat sa iti zic:"> nu m-am mai urcat pe cantar:">
ma mai urc maine:"> si apoi ...de e tot asa muult:"> o sa-mi vina sa fac ca un strut:">
acum eu invat la latina:D mi-am amintit ca dau test=)) si mna imi trebuiesc note mari la toate materiile:d daca se poate dc nu?:D nu?:D
m-am apucat de citit morometii:)) si imi place:D
va mai citesc si pe voi:D
desi nu scriu va mai citesc:D

fetele:d cum sa fac sa ma apuc de sport?:| de knd a inceput scoala in afara de plimbari nu am mai facut nimic:-s:-s

pai e dragut caminul muuuult mai dragut decat precedentul:d e ok deocamdata:) si,Diana,are dreptate Lucia,si eu am avut azi o zi nasoala.am incercat sa nu cumpar tigari si ma tot gandeam la mancare.vai si asa as fi mancat de toate.pana cand m-am dus si am luat un pachet de K:"> acum inteleg de ce zic fetele ca daca se lasa de fumat le e frica sa nu se ingrase:D

asa scumpa Lucia!invata,invata sa ai note bune!la anul esti studenta,printre noi:P la latina zici?:-o nasoool,mie nu mi-a placut!dar no,ia si invata daca trebuie..desi nu prea ne mai scrii noua.nu am mai vb cu tine de un car de ani...:-<
stai linistta ca incet incet zboara si kilele ce ti-au ramas,nu e cazul sa facem ca strutii.ca nu am facut ca ei atunci cand am bagat la burtica tot felul de prostioare:( acum munca...asa cum am "muncit" sa punem kg astea muncim sa le dam jos:)
iar cu sportul..nu stiu ce sa zic sa te motivez.ca si eu stau prost la capitolul asta.numai mers am avut sapt asta,mers alert prin oras,alergatura cu actele.in rest...nimic.pe mine ma juta si cromul pe care il iau si mai arde din calorii sau ce-o face el.ca altfel nu cred ca mai slabeam in conditiile in care nu am facut sport 2 saptmani:-ss dar numai,maine...o iau din loc.imi pun assu la munca.nu se poate asa ceva:D

bathsheba20 10 oct 2010 21:59:21

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 360355)
buna diana:*:*:* buna si tie dee>:D<
ce mai faceti fetele?:>
cum merg treburile?:>
scumpa ma bucur ca ai reusit cu dusu?:D cum e la nouu camin?;;)

dee :d lasa ca nu e asa mult de vineri....daca mergi maine la sala...e mai bine:D si sa stii ca am si eu zile cand ma gandesc doar la mancare:"> dar imi trece si o iau iarasi de la capat:D

scumpa am uitat sa iti zic:"> nu m-am mai urcat pe cantar:">
ma mai urc maine:"> si apoi ...de e tot asa muult:"> o sa-mi vina sa fac ca un strut:">
acum eu invat la latina:D mi-am amintit ca dau test=)) si mna imi trebuiesc note mari la toate materiile:d daca se poate dc nu?:D nu?:D
m-am apucat de citit morometii:)) si imi place:D
va mai citesc si pe voi:D
desi nu scriu va mai citesc:D

fetele:d cum sa fac sa ma apuc de sport?:| de knd a inceput scoala in afara de plimbari nu am mai facut nimic:-s:-s

heeei Lu>:D<...nu te-am mai vazut de mult pe aici:-*scumpa..cu sportul ar trebui sa faci ca si pana acum...chiar daca ai inceput scoala nu cred eu ca nu ai nici macar 30 de min/zi sa faci niste sport:)seara..inainte de culcare..faci putin sport...sa vezi cum dormi..ca un bebe..eu asa mai faceam:) plus ca dormi impacata cu tine:)ia incearca din seara asta:D...pune ceva pe jos..si fa niste abdomene:Dsa vezi apoi ce happy vei fii:)
hai..eu de maine imi revin cu mancatul si tu cu sportul...s-a facut?:D

lucia ely 10 oct 2010 21:59:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
fetele uitati-va in albumu meu:)) sa vedeti ...poza:D care am pus-o acum:)) sa vedeti ce burta aveam=)) nu va dadeati seama ca nu sunt gravida=)))

lucia ely 10 oct 2010 22:08:23

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
va raspund la aman2:D
deci scumpa:D da la latina:)) mama ei de latina ca dau si teza din eaX(
pff cu tigarile sunt si eu la fel:"> le-am cam rarit acuma:d da tot parca fara ele nu e la fel:D chear daca mergg cam naspa:D si uneori ma cam doare stomacu de la ele:D ...fara ele e si mai naspa:D:))

daaaa sa ne revenim toate:d:X si cu sportu si cu mancatu cu toate:X :X

fetele o sa mai vin aici:D fara voi e naspa...parca nu mai am aceeasi ambitie:| ...mi-am facut un meniu pe maine
dim -iaurt+1 fel paine prajita...pranz 2 oua fierte cu salata si cina piept de pui:D ...si gustari cate un mar:D ce spuneti?

dee si aseara am facut genoflexiuni(20) si abdomene (50)
si m-am oprit ca am ametit destul de tare:D:))
o sa fac si azi macar cu 10 mai mult decat aseaara:D in timp sa cresc:D macar la 40 de genoflexiuni si 100 abdomene(fac dinalaea crunch:D alea m-au ajutat sa dau cei 22 de cm:X la burtucan:D )

happygirldiana 10 oct 2010 22:08:30

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 360380)
fetele uitati-va in albumu meu:)) sa vedeti ...poza:D care am pus-o acum:)) sa vedeti ce burta aveam=)) nu va dadeati seama ca nu sunt gravida=)))

scumpa,asa mult ai avansat!te-ai schimbat mult!asta da transformare!ia pune tu mai multe poze cu tine,mai recente,sa te mai vad si eu!:P

aaaa,Dienush!si tu erai datoare cu ceva poze:P:-w

happygirldiana 10 oct 2010 22:12:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 360405)
va raspund la aman2:D
deci scumpa:D da la latina:)) mama ei de latina ca dau si teza din eaX(
pff cu tigarile sunt si eu la fel:"> le-am cam rarit acuma:d da tot parca fara ele nu e la fel:D chear daca mergg cam naspa:D si uneori ma cam doare stomacu de la ele:D ...fara ele e si mai naspa:D:))

daaaa sa ne revenim toate:d:X si cu sportu si cu mancatu cu toate:X :X

fetele o sa mai vin aici:D fara voi e naspa...parca nu mai am aceeasi ambitie:| ...mi-am facut un meniu pe maine
dim -iaurt+1 fel paine prajita...pranz 2 oua fierte cu salata si cina piept de pui:D ...si gustari cate un mar:D ce spuneti?

dee si aseara am facut genoflexiuni(20) si abdomene (50)
si m-am oprit ca am ametit destul de tare:D:))
o sa fac si azi macar cu 10 mai mult decat aseaara:D in timp sa cresc:D macar la 40 de genoflexiuni si 100 abdomene(fac dinalaea crunch:D alea m-au ajutat sa dau cei 22 de cm:X la burtucan:D )

da scumpa,inteleg.si eu ma simt lipsita de vointa dac nu intru 2-3 zile pe aici,sa mai citesc despre voi,sa vad ce mai faceti,sa mai citesc povesti de succes etc:D
pai ar arata bine meniul tau dar....cuprinzi 1000 de calorii cu asta?:D:-w eu nu cred:D ia mai gandeste-te:P
22 de cm?:-o eu abdomene nu am facut asa multe.am facut mai mult cardio,am zis sa ard grasimea mai intai dar vad ca si cu abdomene poti da jos cm:D
trebuie sa ma pun pe sport.uite acum sunt singura in camera dar treaba e ca doar ce am facut dus si sigur transpir la loc daca ma pun acum pe jos sa fac sport.asa ca mine merg la sala si dupa fac dus:D

lucia ely 10 oct 2010 22:12:34

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
dada dee ...ne-ai promis poze de muuult:| si nimic ...
ia sa vedem:-w


ms scumpa:D doamne...ieri am vazut poza aia:| ce burta aveam:-s ..mai pun doar sa gasesc:D mai am vreo 2 poze
:d dar nu mi se vede tot corpu:d oricum:D e bine si asa:d o sa imi fac si la corp:D

lucia ely 10 oct 2010 22:16:23

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 360418)
da scumpa,inteleg.si eu ma simt lipsita de vointa dac nu intru 2-3 zile pe aici,sa mai citesc despre voi,sa vad ce mai faceti,sa mai citesc povesti de succes etc:D
pai ar arata bine meniul tau dar....cuprinzi 1000 de calorii cu asta?:D:-w eu nu cred:D ia mai gandeste-te:P
22 de cm?:-o eu abdomene nu am facut asa multe.am facut mai mult cardio,am zis sa ard grasimea mai intai dar vad ca si cu abdomene poti da jos cm:D
trebuie sa ma pun pe sport.uite acum sunt singura in camera dar treaba e ca doar ce am facut dus si sigur transpir la loc daca ma pun acum pe jos sa fac sport.asa ca mine merg la sala si dupa fac dus:D


daaaaa:D pai cu abdomene crunch din mai pana acuma ...am dat 22:d de la 108 acum am 87-86:D
eu zic ca e destul de bine nu?:D

pai la cina o sa fac cu pui un pic de mazare:d nu doar pui gol:D
si o sa fac sa ajung la 1000:D si cv:D si bag si 4 migdale crude:D la gustare si e bine nu?:D

happygirldiana 10 oct 2010 22:18:15

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 360429)



daaaaa:D pai cu abdomene crunch din mai pana acuma ...am dat 22:d de la 108 acum am 87-86:D
eu zic ca e destul de bine nu?:D

pai la cina o sa fac cu pui un pic de mazare:d nu doar pui gol:D
si o sa fac sa ajung la 1000:D si cv:D si bag si 4 migdale crude:D la gustare si e bine nu?:D

eee,assa mai vii de acasa:P o sa incerc si eu migdale.nu am mancat niciodata.cum or fi?:-? sunt bune?sunt sumpe?:D

lucia ely 10 oct 2010 22:22:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
sincer:D destul...dar daca iei o punga ...iti ajunge destul de mult:D
ca mananci numa 4-5 maxim pe zi:D ca au destule kcal:D
sunt bune:D nush cat e ...:-?? si acum am primit de la matusamea:)) stie ca sunt la dieta:)) si mereu imi aduce ori un fruct ori migdale:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:44:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO