forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Schimbarea vine din interior!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/schimbarea-vine-interior-12488.html)

marinuta 09 feb 2014 16:37:41

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
ceai de fructe...dar imi place cafeaua de orzo:x:x:x

rozica1965 09 feb 2014 16:38:11

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327289)


:)) sunt vedeta :)) ce ma bucur cand vad conversatii!:| uneori mi se parea atata monotonie pe forum!:d da cum am aparut ;;);;)>:D<>:D<>:D<
se vede ca sunt leoaica nu?:)))

va pup fetelor!:d si ma bucur tare mult!:D

Si tu esti leoaica??? Asa se explica!!!!!>:)

loredana2200 09 feb 2014 16:38:58

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327282)
ce-mi place slabute:X :)) primim mai multe aprecieri la mesaje decat pe f b :))=))

ce buna e asta :)):)):)) adevarul e ca de cand sunt cu slabutele am cam neglijat fb:))

lucia ely 09 feb 2014 16:39:20

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327288)
Lucia........ai scris ''masculin''!!!!!!!:)):)):))

vaaaaai=))) stati ca va povestesc dc am masculin=)))

Aveam de facut ceva tema anu trecut la Nutritia Adultului Sanatos:D si nenea din tema mea era normal de sex masculin doar de asta e nene:))) si am folosit calculatoru de pe sit:D :)) sa ii fac meniurile etc:D:))) si uitasem sa schimb:">

P.S MA bucur ca ai vazut! ca uitasem complet sa schimb:| noroc ca nu am lasat si inaltimea si varsta ca stiu ca era de 1.80 si cv si greutate de 70:))) macar el era normoponderal nu ....ca mine cu sunculite :D

rozica1965 09 feb 2014 16:42:01

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327294)


vaaaaai=))) stati ca va povestesc dc am masculin=)))

Aveam de facut ceva tema anu trecut la Nutritia Adultului Sanatos:D si nenea din tema mea era normal de sex masculin doar de asta e nene:))) si am folosit calculatoru de pe sit:D :)) sa ii fac meniurile etc:D:))) si uitasem sa schimb:">

P.S MA bucur ca ai vazut! ca uitasem complet sa schimb:| noroc ca nu am lasat si inaltimea si varsta ca stiu ca era de 1.80 si cv si greutate de 70:))) macar el era normoponderal nu ....ca mine cu sunculite :D

:)):)):)):)):))
Hai ca esti si tu dusa rau!!!:))

rozica1965 09 feb 2014 16:44:21

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327294)


vaaaaai=))) stati ca va povestesc dc am masculin=)))

Aveam de facut ceva tema anu trecut la Nutritia Adultului Sanatos:D si nenea din tema mea era normal de sex masculin doar de asta e nene:))) si am folosit calculatoru de pe sit:D :)) sa ii fac meniurile etc:D:))) si uitasem sa schimb:">

P.S MA bucur ca ai vazut! ca uitasem complet sa schimb:| noroc ca nu am lasat si inaltimea si varsta ca stiu ca era de 1.80 si cv si greutate de 70:))) macar el era normoponderal nu ....ca mine cu sunculite :D

Deci tu studiezi nutritia....omul......si te-ai ingrasat chiar daca studiai toate astea!!!!!!!!:-/:-/
Macar eu am o scuza.........bucatar= haleala!!!!!!:)):))Tu nu ai !!!!!!!!:)):))

lucia ely 09 feb 2014 16:44:46

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327292)

Si tu esti leoaica??? Asa se explica!!!!!>:)

normal:)) uneori ma gandesc ca si lei ar fi trebuit sa aiba cornite:)))>:)>:)
dar noi ne-am ales cu coama=))) http://fs70.trilulilu.ro/imgs/DjByXX...bc16e2c517.jpg

lucia ely 09 feb 2014 16:46:30

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
am fost in depresie cam toti anii de facultate:| nu e o scuza....stiu...
mno si pana in mai bag tare eu m-am bagat ...eu tre sa ma scot nu?:D nu pot prezenta licenta ca nutritionist ? asa nu? acolo nu ma intreaba nimeni dc esti asa....esti si atat:)

rozica1965 09 feb 2014 16:47:00

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327297)


normal:)) uneori ma gandesc ca si lei ar fi trebuit sa aiba cornite:)))>:)>:)
dar noi ne-am ales cu coama=)))http://fs70.trilulilu.ro/imgs/DjByXX...bc16e2c517.jpg

Au si coarne ....dar invizibile...si alea-s mai periculoase....si ace pe limba!>:)>:)
Pe cat esti nascuta?

loredana2200 09 feb 2014 16:48:01

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327283)
Servus Lore si bafta la slabit!>:D<
Am venit aici dupa Lucia.......ii vazusem mesajul in fereastra!!!!!:D:D

buna Rozica....multumesc la fel..hai ca ne-am intalnit aici toate;)

rozica1965 09 feb 2014 16:49:43

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327299)
am fost in depresie cam toti anii de facultate:| nu e o scuza....stiu...
mno si pana in mai bag tare eu m-am bagat ...eu tre sa ma scot nu?:D nu pot prezenta licenta ca nutritionist ? asa nu? acolo nu ma intreaba nimeni dc esti asa....esti si atat:)

:)):)):))
Am vazut la tv destui nutritionisti grasi sfatuind lumea ce sa manance si cum......ca sa slabeasca!:)) Imi venea sa ii sun sa le zic sa se uite in oglinda mai intai de a da sfaturi!>:)

lucia ely 09 feb 2014 16:51:15

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327301)

Au si coarne ....dar invizibile...si alea-s mai periculoase....si ace pe limba!>:)>:)
Pe cat esti nascuta?

pe 29 iulie:D am vazut ca tu in 14 august:D
stiu ca era cineva pe forum in aceeasi zi cu mine:"> da nu mai stiu exact cine:D

Lore :D ia uite:D pe cat de sceptica erai:">

rozica1965 09 feb 2014 16:52:08

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de loredana2200 (Post 1327302)
buna Rozica....multumesc la fel..hai ca ne-am intalnit aici toate;)

25 august......nu cred ca esti leu....esti fecioara cred.....:D

lucia ely 09 feb 2014 16:53:23

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327304)

:)):)):))
Am vazut la tv destui nutritionisti grasi sfatuind lumea ce sa manance si cum......ca sa slabeasca!:)) Imi venea sa ii sun sa le zic sa se uite in oglinda mai intai de a da sfaturi!>:)

da sa stii!:D sunt destui ...bine unii au probleme de sanatate ...pe unii medici (ca aia terminasera medicina generala ) daca fac si garzi si etc ...poate nu au timp de sala...nu stiu oricum multe scuze nu mai avem!:D acuma se stie ne ingrasam de la mancare si stat cu fundu numai jos si punct:D nu am aia aia aia....am mancat prea mult:D

rozica1965 09 feb 2014 16:54:20

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327305)


pe 29 iulie:D am vazut ca tu in 14 august:D
stiu ca era cineva pe forum in aceeasi zi cu mine:"> da nu mai stiu exact cine:D

Lore :D ia uite:D pe cat de sceptica erai:">

Da....si mai era o slabuta care era nascuta ea sau fetita ei pe 14 august....dar nici eu nu mai stiu cine!!!:-/:-/
De ce era Lore sceptica? Ca va fi singurica pe aici???:-o:-o

loredana2200 09 feb 2014 16:54:34

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
lasa ca acum Lucia si-a pus ambitia si ne arata ea noua ce poate si ca se poate...si uite asa va devenii o femeie de succes sexy si slabuta;;)(am vrut sa zic sexy si rea:)))

lucia ely 09 feb 2014 16:56:36

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327306)

25 august......nu cred ca esti leu....esti fecioara cred.....:D

eu asa am vazut aici pe sit ca tu esti in 14:">
leu
Zodia Leu

23 iulie - 22 august

rozica1965 09 feb 2014 16:56:52

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327308)


da sa stii!:D sunt destui ...bine unii au probleme de sanatate ...pe unii medici (ca aia terminasera medicina generala ) daca fac si garzi si etc ...poate nu au timp de sala...nu stiu oricum multe scuze nu mai avem!:D acuma se stie ne ingrasam de la mancare si stat cu fundu numai jos si punct:D nu am aia aia aia....am mancat prea mult:D

Da...din mancat sigur....ca eu toata voiata am muncit in picioare si nici nu am slabit cele 80 de kg la sala...........deci ramane mancarea cea mai vinovata!x-(Adica creierul nostru....ca mancarea nu sare singura in gura noastra!:))

marinuta 09 feb 2014 16:58:19

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
nu rozico nu e fecioara,,,,fecioara incepe de pe 26 august pina pe 23 septembrie:D

rozica1965 09 feb 2014 16:58:45

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de loredana2200 (Post 1327310)
lasa ca acum Lucia si-a pus ambitia si ne arata ea noua ce poate si ca se poate...si uite asa va devenii o femeie de succes sexy si slabuta;;)(am vrut sa zic sexy si rea:)))

ASa,asa....sexi si rea...:)).........si va fi si o nutritionista de succes care experimenteaza pe pielea ei!!!!;)

lucia ely 09 feb 2014 16:59:37

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de loredana2200 (Post 1327310)
lasa ca acum Lucia si-a pus ambitia si ne arata ea noua ce poate si ca se poate...si uite asa va devenii o femeie de succes sexy si slabuta;;)(am vrut sa zic sexy si rea:)))

mai nu ma simt prost :)) ca sunt la nutritie in anu 3 ...si sunt cat casa:)) daca termin anu 3 si o sa fiu cat casa atunci o sa fiu:D

deci :"> daca ma sprijiniti si voi si ma pune-ti la treaba :D:"> o sa fiti mandre de mine!:d
:">
ah rozica ce ai facut:)))) in sfarsit cineva m-a pus la punct asa cum trebuie:))) sa vedem:"> ce facem de azi inainte (multumesc!:D:* )

rozica1965 09 feb 2014 16:59:47

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327312)


eu asa am vazut aici pe sit ca tu esti in 14:">
leu
Zodia Leu

23 iulie - 22 august

Eu da....14 august.......Lore zisa 25 august...;)

rozica1965 09 feb 2014 17:01:28

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1327314)
nu rozico nu e fecioara,,,,fecioara incepe de pe 26 august pina pe 23 septembrie:D

Cauta pe googu.....fecioara incepe pe 23 august!;)

lucia ely 09 feb 2014 17:03:00

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327315)

ASa,asa....sexi si rea...:)).........si va fi si o nutritionista de succes care experimenteaza pe pielea ei!!!!;)

eu sigur nu experimentez pe pielea mea:))) diete:d
am incercat ...rina si de 13 zile ...balerina si nu mai stiu:) da ff putine cate 2 zile:d inainte am slabit 17 kg cu sport si...:D papat normal:"> neprajit ...nu sosuri ...nu dulciuri:D

sigur nu o sa fac prostii sa le incerc toate:D de asta chiar mi-ar fi rusine sa fiu la nutritie si sa incerc dieta numai cu mere...sau :-? infometare :D da de asta mi-ar fi tare rusine sincer:|

marinuta 09 feb 2014 17:03:33

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
hai ca am scapat 3 zile acolo:)):)):))

rozica1965 09 feb 2014 17:04:29

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327316)


mai nu ma simt prost :)) ca sunt la nutritie in anu 3 ...si sunt cat casa:)) daca termin anu 3 si o sa fiu cat casa atunci o sa fiu:D

deci :"> daca ma sprijiniti si voi si ma pune-ti la treaba :D:"> o sa fiti mandre de mine!:d
:">
ah rozica ce ai facut:)))) in sfarsit cineva m-a pus la punct asa cum trebuie:))) sa vedem:"> ce facem de azi inainte (multumesc!:D:* )

Hai,la treaba cu tine........pai noi crestem aici o nutritionista model,nu una grasa ale carei sfaturi nu ar fi crezute!!!!!Hai,la licenta sa fii o fotomodela....ca altfel,te iau de coama aia de leu!!!!!:)):))

lucia ely 09 feb 2014 17:04:38

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327317)

Eu da....14 august.......Lore zisa 25 august...;)

da eu sunt in 29 iulie:D ma incadrez:D :"> despre asta spunea lora sau marinuta:D vedeti vorbim muuulte:d si mult:D:))

lucia ely 09 feb 2014 17:05:56

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327321)

Hai,la treaba cu tine........pai noi crestem aici o nutritionista model,nu una grasa ale carei sfaturi nu ar fi crezute!!!!!Hai,la licenta sa fii o fotomodela....ca altfel,te iau de coama aia de leu!!!!!:)):))

rozica fii mandra de mine!:D ca de craciun aveam 77:D acum am cel mult 73 in cap:">
:x:">

rozica1965 09 feb 2014 17:07:12

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327319)


eu sigur nu experimentez pe pielea mea:))) diete:d
am incercat ...rina si de 13 zile ...balerina si nu mai stiu:) da ff putine cate 2 zile:d inainte am slabit 17 kg cu sport si...:D papat normal:"> neprajit ...nu sosuri ...nu dulciuri:D

sigur nu o sa fac prostii sa le incerc toate:D de asta chiar mi-ar fi rusine sa fiu la nutritie si sa incerc dieta numai cu mere...sau :-? infometare :D da de asta mi-ar fi tare rusine sincer:|

Iubita,un nutritionist nu trebuie in veci sa recomande diete.........caci nu este nici una sanatoasa........ci o alimentatie sanatoasa,cu alimente neingrasacioase si combinatii bune pt slabit!!!!!

marinuta 09 feb 2014 17:07:34

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
lucia desi aveam aproape aceeasi inaltime citiva cm acolo nui nimik...dupa ce am nascutam avut si eu 71 kgx-(x-(x-(x-(

lucia ely 09 feb 2014 17:10:53

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1327324)

Iubita,un nutritionist nu trebuie in veci sa recomande diete.........caci nu este nici una sanatoasa........ci o alimentatie sanatoasa,cu alimente neingrasacioase si combinatii bune pt slabit!!!!!

pai tocmai asta spuneam si eu!:D
ca de asta mi-ar fi rusine ca am tinut dieta cu mere! sau mai stiu eu ce dieta!:D si nu o sa mai experimentez pe pielea mea nici una:D pana sa intru la nutritie am experimentat 2 zile maxim :)) din cateva
dar cate 2-3 sapt de infometare :D dar de atunci nuu:D
mananc echilibrat doar ca nu am facut sport ...si am avut perioade de mancat compulsiv:D
de asta vreau de anu asta cat fac master sa fac si psihologie:)) sa fiu 2 in 1 ca cafeaua :))) cafe +lapte :)))

lucia ely 09 feb 2014 17:11:59

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1327325)
lucia desi aveam aproape aceeasi inaltime citiva cm acolo nui nimik...dupa ce am nascutam avut si eu 71 kgx-(x-(x-(x-(

si cum te-ai simtit?:| groaznic nu?:D lasa ca acum toate vom slabit si vom fi slabute!:D

marinuta 09 feb 2014 17:15:43

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
ehehe rusine imi era de sot in primul rind...si nu ma incapea nimik...dar acum 2 ani am ajuns la 48 kg foto-model ce sa mai vb..apoi am lasat sala deoparte si aminceput papica buna si la orce ora......acum insa am zis nu vreau sa ma mai intorc la 71 kg niciodata pina pe 14 mai vreau sa am macar 50 kg:x:x:x

lucia ely 09 feb 2014 17:19:31

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1327334)
ehehe rusine imi era de sot in primul rind...si nu ma incapea nimik...dar acum 2 ani am ajuns la 48 kg foto-model ce sa mai vb..apoi am lasat sala deoparte si aminceput papica buna si la orce ora......acum insa am zis nu vreau sa ma mai intorc la 71 kg niciodata pina pe 14 mai vreau sa am macar 50 kg:x:x:x

ce-i pe 14 mai marinuta?:D;;)

marinuta 09 feb 2014 17:22:48

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
ziua fetitei mele...face 5 ani:-*

loredana2200 09 feb 2014 17:56:57

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1327334)
ehehe rusine imi era de sot in primul rind...si nu ma incapea nimik...dar acum 2 ani am ajuns la 48 kg foto-model ce sa mai vb..apoi am lasat sala deoparte si aminceput papica buna si la orce ora......acum insa am zis nu vreau sa ma mai intorc la 71 kg niciodata pina pe 14 mai vreau sa am macar 50 kg:x:x:x

am revenit :D mi-am facut salata, mama ce buna a iesit:>. si mie imi era rusine de sotul meu. stiu cum eram knd ne-m cunoscut, si cum am ajuns:( dar nu ma mai las, acum va am pe voi si o sa ne sustinem reciproc>:D<

rozica1965 09 feb 2014 17:57:07

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1327320)
hai ca am scapat 3 zile acolo:)):)):))

Conteaza si un minut in viata unui om ,d'apoi 3 zile!!!:))

rozica1965 09 feb 2014 17:58:32

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327323)


rozica fii mandra de mine!:D ca de craciun aveam 77:D acum am cel mult 73 in cap:">
:x:">

Bravo pui de leu!!!>:D<>:D<Vreau sa ai 65 la licenta..se poate?:D

rozica1965 09 feb 2014 18:00:13

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1327325)
lucia desi aveam aproape aceeasi inaltime citiva cm acolo nui nimik...dupa ce am nascutam avut si eu 71 kgx-(x-(x-(x-(

Si eu 80 dupa a doua nastere....;)

rozica1965 09 feb 2014 18:01:38

Re: Schimbarea vine din interior!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1327328)


pai tocmai asta spuneam si eu!:D
ca de asta mi-ar fi rusine ca am tinut dieta cu mere! sau mai stiu eu ce dieta!:D si nu o sa mai experimentez pe pielea mea nici una:D pana sa intru la nutritie am experimentat 2 zile maxim :)) din cateva
dar cate 2-3 sapt de infometare :D dar de atunci nuu:D
mananc echilibrat doar ca nu am facut sport ...si am avut perioade de mancat compulsiv:D
de asta vreau de anu asta cat fac master sa fac si psihologie:)) sa fiu 2 in 1 ca cafeaua :))) cafe +lapte :)))

Aha!!!
Ia sa cercetezi tu ce e cu foamea compulsiva.....:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:13:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO