forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Stil de viata sanatos - Pucca (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/stil-viata-sanatos-pucca-3349.html)

Pumpkin 20 aug 2011 20:27:47

Re: Si de data asta Pucca reuseste!!
 
Incearca sa eviti cat poti combinatiile carne+cartofi. Ingrasa tare:-s Si fructele trebuie mancate separat, ca gustari :)

pucca 20 aug 2011 21:37:25

Re: Si de data asta Pucca reuseste!!
 
Citat:

Anterior postat de Pumpkin (Post 765914)
Incearca sa eviti cat poti combinatiile carne+cartofi. Ingrasa tare:-s Si fructele trebuie mancate separat, ca gustari :)

Din pacate stiu asta.. si sunt buna la teorii da cand e vorba sa le aplic.. valeu..:-s. Daca e sa stea din cand in cand cineva cu gura pe mine mai mai ca ma tin. Multumesc:-* Te mai astept prin jurnal si multa bafta la slabit :-bd

Pumpkin 20 aug 2011 21:49:25

Re: Si de data asta Pucca reuseste!!
 
Vino si tu la slabutele motivate http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...utem-9987.html Suntem multe si sigur te vom ambitiona:D >:D<

pucca 22 aug 2011 13:52:57

Re: Stil de viata sanatos - Pucca
 
Astazi m-am urcat pe cantar... dupa 2 sapt dezastruoase, mai cu hipocalorica mai cu haos mai cu sport din belsug, am 1.2 kg in minus!!:x Ma simt mai bine la 65. :x[*6*][*6*]

Pumpkin 22 aug 2011 13:58:30

Re: Stil de viata sanatos - Pucca
 
Citat:

Anterior postat de pucca (Post 767345)
Astazi m-am urcat pe cantar... dupa 2 sapt dezastruoase, mai cu hipocalorica mai cu haos mai cu sport din belsug, am 1.2 kg in minus!!:x Ma simt mai bine la 65. :x[*6*][*6*]


Felicitari! >:D<

pucca 22 aug 2011 17:50:05

Re: Stil de viata sanatos - Pucca
 
Citat:

Anterior postat de Pumpkin (Post 767349)



Felicitari! >:D<

Multumesc draga mea! Sper sa primesc destula vointa s-o tin numai asa.

pucca 23 aug 2011 07:57:17

Re: Stil de viata sanatos - Pucca
 
Nu pot sa cred ca m-am pacalit asa Azi dimineata m-am cantarit la cantarul electronic si imi arata 67.4... offf... ieri ma cantarisem la cel mecanic, de asta am avut eu asa putin.. mi-e o ciudaaaaa Si am si setat greutatea nu mai pot face nimic. Saptamana viitoare o sa fiu pe plus.
__________________

pucca 24 aug 2011 12:40:07

Re: Stil de viata sanatos - Pucca
 
Citat:

Anterior postat de pucca (Post 768042)
Nu pot sa cred ca m-am pacalit asa Azi dimineata m-am cantarit la cantarul electronic si imi arata 67.4... offf... ieri ma cantarisem la cel mecanic, de asta am avut eu asa putin.. mi-e o ciudaaaaa Si am si setat greutatea nu mai pot face nimic. Saptamana viitoare o sa fiu pe plus.
__________________

Miercuri.. dupa 2 zile de hipocalorica, dupa ce imi ghiortaia stomacul in fiecare seara inainte sa adorm pentru ca nu mancam nimic dupa ora 6;)) se vad rezultate... -700 de g...:x vreau sa mai scad. ca sa nu fiu pe plus la concurs.. sa ajung la 65.6 asa cum am declarat prima oara:D

pucca 29 aug 2011 10:58:25

Re: Stil de viata sanatos - Pucca
 
N-am mai trecut pe aici aptamana trecuta si trebuie sa te mai tin la curent cu ce s-a intamplat, jurnalule. Pai... slabisem un kilogram si ceeva... pana vineri.. cand a inceput dezastrul. prajituri.. struguri, painica.. tot ce nu aveam voie. Oricum n-am mai slabit eu deloc.. Daca ma tineam de treaba acum as fi avut 65 de kilograme.. In schimb sunt tot la 66 , sau mai mult.. simt ca-mi lipseste ceva motivatie.. nu stiu ce se intampla.. cert e ca nu imi place. Voi incerca sa ma adun ...:(

pucca 25 oct 2011 21:13:51

Re: Stil de viata sanatos - Pucca
 
Astazi a fost prima zi de dieta... cica. Nu a mers deloc bine dupa ce m-am afundat in placinta cu mere. :| Suna groaznic... mi se face rau numai cand ma gandesc. Am mancat-o cu pofta si mi s-a facut si rau. Ca un rau nu vine niciodata singur. De maine vreau sa ma apuc de SB faza I, daca as reusi... dar e greu pt ca n-am alimentele necesare.. o sa vad eu cum rezolv pana la urma. Dar oricum vreau sa ma apuc de o dieta mai drastica deoarece m-am saturat sa stagnez!!! :((
Dimineata aveam 65.6. Fetelor, ce propuneri de dieta aveti pentru mine?;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:32:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO