forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Tina's diary (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/tinas-diary-3937.html)

anqutz 24 mai 2011 17:38:47

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 667947)
Facui grozav la examen, cum zic oltenii, da' imi bagai si mainile si picioare si mai ales gura-n ea de dieta.... si biscuiti si ciocolata si prune uscate, toate fara zahar da' ce mama naibii mai conteaza?! tot dulciuri suntx-(x-(x-( Imi asum.

Felicitari pt ex si aia e, ai calcat stramb o data. :P

Tina 24 mai 2011 17:57:02

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 667980)


Felicitari pt ex si aia e, ai calcat stramb o data. :P


Poate o sa reusesc sa disociez si eu plictiseala si singuratatea de mancare...
~X(

anqutz 24 mai 2011 18:03:43

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 667987)
Poate o sa reusesc sa disociez si eu plictiseala si singuratatea de mancare... ~X(

O sa reusesti. Dar asa functionam noi. Eu de ex m-am trezit cu fata la cearceaf acum, ft obosita si in loc sa ma gandesc la somn eu ma gandeam la inghetata si pizza. :))

Tina 24 mai 2011 18:07:33

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 667990)


O sa reusesti. Dar asa functionam noi. Eu de ex m-am trezit cu fata la cearceaf acum, ft obosita si in loc sa ma gandesc la somn eu ma gandeam la inghetata si pizza. :))


In ziua cand oi reusii sa arat macar aproape cum imi doresc, in ziua aia cand mi-oi fi aranjat poftele cred ca o sa plang cum n-am plans in viata mea si dupa dau petrecere 3 zile si 3 nopti sa-mi celebrez corpul si si anunt tema daca ma intreaba invitatii: "Sarbatoarea corpului meu"
:))

anqutz 24 mai 2011 18:12:38

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 667991)
In ziua cand oi reusii sa arat macar aproape cum imi doresc, in ziua aia cand mi-oi fi aranjat poftele cred ca o sa plang cum n-am plans in viata mea si dupa dau petrecere 3 zile si 3 nopti sa-mi celebrez corpul si si anunt tema daca ma intreaba invitatii: "Sarbatoarea corpului meu" :))

Ziua aceea va veni curand si sincer, astept invitatie. >:)

Tina 24 mai 2011 18:15:05

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 667993)


Ziua aceea va veni curand si sincer, astept invitatie. >:)


Multumesc pt. incurajari, esti intre invitatii speciali
;)

anqutz 24 mai 2011 18:22:21

Re: Tina's diary
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 667997)
Multumesc pt. incurajari, esti intre invitatii speciali ;)

Merci! :D Sincera sa fiu, eu nu credeam ca e posibil sa ajung sa ma stapanesc asa de bine. Prietenul meu manca in fiecare seara cnatitati industriale de dulciuri, de fapt de aceea m-am ingrasat si eu, mancam cot la cot cu el (sa nu cumva sa prinda el mai mult :))). Apoi a venit licenta, si de stres simteam nevoia de ceva bun, apoi vara si toti mancau in fata mea toate prostiile. Dar, intr-un final, si cu multa munca am reusit. Si rezist cu ciocolata desfacuta pe masa, cu inghetata in frigider, cand mi se mananca in fata chestii pe care le ador. Bine, eu am apelat la un truc, insa nu-l recomand: de fiecare data cand simteam ca nu mai pot beam un pahar de pepsi max. Si la un moment dat am sarit calul cu pepsiul. :)) Dar un ceai aromat indulcit natural cred ca ar avea acelasi efect.

Tina 25 mai 2011 06:53:15

Re: Tina's diary
 
Neatza Jurni,
Am planuri.... nu, nu fara de-astea ca iar imi pun bete-n roate.
Am ganduri si actiuni pt azi, care o sa ajunga pe peretii mei>:)


First things first…

- Imi fac suvite rosii cu Henna, dese, subtiri si vizibile neaparat
- Da, imi place constitutia mea somatic – hourglass, and it rules for me
- Da, merita sa o fac incepand de acum – pentru clepsidra din mine
- Da, picioarele mele sunt super-ok
- Da, merita sa o fac acum – pentru ele, pentru Muschii mei puternici, iubiti
- Insanity workout – you’re my visible (on me) love, put ya mark on my body!
- Stomac, te plac, te ajut, te ascult cand nu mai vrei, stop pt. tine ca te iubesc
- Dans, da, te accept acum, hai sa-I dam drumul: nu ne mai oprim: eu cu tine si o petrecere
- Cantar, te vreau si te iubesc pt inceput du-ma la 80kg.
Start, baby!


P.S - pare narcisism, nu e.:D E pastila de slabit pt. mine


anqutz 25 mai 2011 08:32:47

Re: Tina's diary
 
Nice plans! :) Sa stii ca narcisismul nu strica si toti trebuie sa avem o doza decenta in noi.

Tina 25 mai 2011 17:21:25

Re: Tina's diary
 
Incepand cu 15 sau 20 iunie ma apuc de Insanity dupa calendar. Pana atunci mai am timp sa ma mai obisnuiesc sa tin pasul.


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:01:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO