forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/vreau-fac-parte-grup-jurnal-georgeta-3670.html)

silivasan georgeta 20 mai 2010 12:02:14

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
buna,asa in cateva cuvinte vreau sa va mai spun ceva despre mine,is tare grabita ca trebuie sa fac papa.slabutelor am vesti une despre mine :1:am slabit acu nu a mai urcat de cateva zile si clar schimb tickerul.2:ma mut daca merg lucrurile asa cum ne-am propus la casa mea,.nu o sa beneficiez de toate lucrurile ca la bloc ,momentan ,dar nu mai conteaza ,ma mut.vestea prosta e ca nu stiu daca o sa am internet acolo,orcum o sa incerc sa rezolv cat de repede si partea asata ,si o sa fie ok.pt ca m-am obisnuit cu voi si-mi sunteti tare dragi si o sa mor fara voi.dar promit ca zilele astea o sa ma interesez de net si nu ma las.apropo:am scris ceva despre o dieta pt sotu meu ,si nu stiu ce sa intamplat cu acel mesaj.cine imi sare in ajutor?nu stiu unde sa-l caut.va pup si o sa revin.

Slabuta 20 mai 2010 12:23:25

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de silivasan georgeta (Post 194224)
buna,asa in cateva cuvinte vreau sa va mai spun ceva despre mine,is tare grabita ca trebuie sa fac papa.slabutelor am vesti une despre mine :1:am slabit acu nu a mai urcat de cateva zile si clar schimb tickerul.2:ma mut daca merg lucrurile asa cum ne-am propus la casa mea,.nu o sa beneficiez de toate lucrurile ca la bloc ,momentan ,dar nu mai conteaza ,ma mut.vestea prosta e ca nu stiu daca o sa am internet acolo,orcum o sa incerc sa rezolv cat de repede si partea asata ,si o sa fie ok.pt ca m-am obisnuit cu voi si-mi sunteti tare dragi si o sa mor fara voi.dar promit ca zilele astea o sa ma interesez de net si nu ma las.apropo:am scris ceva despre o dieta pt sotu meu ,si nu stiu ce sa intamplat cu acel mesaj.cine imi sare in ajutor?nu stiu unde sa-l caut.va pup si o sa revin.

Georgeta felicitari >:D<
Ce bine ca o sa aveti casa :)

Lasa ca rezolvi tu cu netul, ca sunt mai peste tot fibrele trase :)

Iar cu dieta sotului tau uite aici :) Cum sa il ajut pe sotul meu?

ianna 21 mai 2010 12:59:02

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
;;)ce mai face slabuta noua care vad ca s-a integrat bine in comunitate?;;)

vad ca zici ca ai slabit ceva...muta tickerul ! felicitari! ai sa mai tot slabesti asa ca lasa-ne si pe noi sa ne bucuram de bucuria ta:D

silivasan georgeta 21 mai 2010 13:19:13

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 195508)
;;)ce mai face slabuta noua care vad ca s-a integrat bine in comunitate?;;)

vad ca zici ca ai slabit ceva...muta tickerul ! felicitari! ai sa mai tot slabesti asa ca lasa-ne si pe noi sa ne bucuram de bucuria ta:D

multumesc,multumesc.incerc sa ma documentez,citesc cat mai mult,ma mai ia sotu la unspe metri dar ne/.am schimbat tickerul........sper sa-l mai schimb ca am de facut plaja:D:Dca-s cam alba:((:((.pupi

silivasan georgeta 21 mai 2010 14:29:01

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
de cateva zile tot vreau sa va spun ca ma simt implinita ca insfarsit am verigheta pe mana.am tinut-o in dulap ,nu am vrut sa o largesc tocmai ca am stiut ca o sa slabesc si o sa o folosesc din nou.deci nu merita sa o largesc ca acum sa o duc la stramtat.a fost unul din motivele mele sa slabesc.va pup pe toate.

Slabuta 21 mai 2010 14:31:03

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de silivasan georgeta (Post 195606)
de cateva zile tot vreau sa va spun ca ma simt implinita ca insfarsit am verigheta pe mana.am tinut-o in dulap ,nu am vrut sa o largesc tocmai ca am stiut ca o sa slabesc si o sa o folosesc din nou.deci nu merita sa o largesc ca acum sa o duc la stramtat.a fost unul din motivele mele sa slabesc.va pup pe toate.

:x Foarte frumos Georgeta, pare un lucru atat de mic, dar este important si emotionant :x
Esti bravo pentru succesele tale >:D<

silivasan georgeta 21 mai 2010 16:53:34

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 195611)

:x Foarte frumos Georgeta, pare un lucru atat de mic, dar este important si emotionant :x
Esti bravo pentru succesele tale >:D<

la mine e un pic mai greu avand in vedere ca nu tin dieta ,numai am grija sa nu imi incarc burtica cu papa multa.dar ma andesc serios la un sport asa pe langa casa.abdomene,genoflectiuni,etc.

jolye79 21 mai 2010 20:45:12

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
N-ar fi rau sa faci si putin sport pentru ca o sa-ti intareasca muschii, carnea o sa stea mai teapana pe tine si o sa te simti si tu mai plina de energie. Daca ti se par monotone clasicele abdomene (eu, cel putin, le detest) ai putea incerca sa dansezi, pur si simplu, cat mai energic, pe o muzica antrenanta. Cu sarituri, topaituri, unduieli si orice miscare crezi ca ar fi utila pentru zonele cu probleme, cel putin 30 minute. Eu asa fac cand n-am chef de sport, imi pun o muzica sau dau pe un program de muzica si....danseeeeeez.... Dar ma asigur mai intai ca nu ma vede nimeni :) ! M-am vazut eu in oglinda cam cum arat !

silivasan georgeta 22 mai 2010 11:39:21

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
Citat:

Anterior postat de jolye79 (Post 196010)
N-ar fi rau sa faci si putin sport pentru ca o sa-ti intareasca muschii, carnea o sa stea mai teapana pe tine si o sa te simti si tu mai plina de energie. Daca ti se par monotone clasicele abdomene (eu, cel putin, le detest) ai putea incerca sa dansezi, pur si simplu, cat mai energic, pe o muzica antrenanta. Cu sarituri, topaituri, unduieli si orice miscare crezi ca ar fi utila pentru zonele cu probleme, cel putin 30 minute. Eu asa fac cand n-am chef de sport, imi pun o muzica sau dau pe un program de muzica si....danseeeeeez.... Dar ma asigur mai intai ca nu ma vede nimeni :) ! M-am vazut eu in oglinda cam cum arat !

o idee super ,mai ales ca sunt singura acasa tot timpul cu copilu ii place dansu,iar vecina de la patru ii surda ,nu ca ma bucur ,dar pot topai ca nu o deranjez.o zi buna impreuna cu cei drag.

silivasan georgeta 22 mai 2010 11:47:46

Re: Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta
 
gata is hotarata sa tin o dieta sa dau restu de kg jos.cine imi face un meniu in fiecare zi?sau sa aleg eu o dieta la intamplare?habar nu am ce dieta ar fi buna pt mine.acum cat mai doarme copilu o sa trag cu ochiu prin jurnale sau la diete .acum ex am pus carnita de vitel la fiert si ma gandesc sa mananc azi numai carnita goala, cu o leguma eventual.e ok?si de azi o sa va scriu tot ce mananc la gramaj:D:D:D:D.va pup si ne auzim mai tarziu sau maine.


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:09:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO