forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 1 - 10 (kg) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/)
-   -   Grupul -5 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-grupul-slabit-minus-1-10-kg/grupul-5-kg-307.html)

dianaaa 24 feb 2010 13:18:39

Re: Grupul -5 kg
 
Buna,
Sunt Diana, sunt noua pe site, am 36ani, 1.70m si 56kg. As vrea sa slabesc pana la 50-51kg daca se poate dar nu prea reusesc decat foarte greu. Poate si pt ca in trecut am tinut mai multe diete destul de restrictive ...

danutza5 25 feb 2010 12:31:49

Re: Grupul -5 kg
 
fetelor am inceput de azi dieta scarsdale , dar si vitamine si calciu deoarece ma simt f slabita , sper sa reusesc .am de dat jos 5 kg .va pup

alecsandrazzz 26 feb 2010 23:21:09

Re: Grupul -5 kg
 
Buna...ma primiti si pe mine in grupul vostru? sunt pentru prima oara pe aici si inca incerc sa ma acomodez cu situl.Am mai tinut o gramada de diete dar nici una stricta.De vreo doua zile m-am abonat la o sala de fitness cu antrenor ,pt ca altfel nu prea ma tin de sala si sper sa reuseasca antrenorul sa se tina de capul meu ca sa dau si eu jos ce trebuie dat jos.As vrea sa ma apuc si de alergat ,dar nu prea reusesc din cauza ca nu am rezistenta deloc si mi se cam face rau,dar mai incerc inca o data.O sa ma mai uit pr site sa vad dak o sa gasesc o dieta care as putea sa o tin si eu si o sa revin cu un mesaj sa va spun si voua ce o sa pap.

Slabuta 01 apr 2010 04:04:11

Re: Grupul -5 kg
 
Citat:

Anterior postat de danutza5 (Post 98066)
fetelor am inceput de azi dieta scarsdale , dar si vitamine si calciu deoarece ma simt f slabita , sper sa reusesc .am de dat jos 5 kg .va pup

Danutza a iesit ceva cu scardale? :)

Slabuta 01 apr 2010 04:05:51

Re: Grupul -5 kg
 
Citat:

Anterior postat de alecsandrazzz (Post 100151)
Buna...ma primiti si pe mine in grupul vostru? sunt pentru prima oara pe aici si inca incerc sa ma acomodez cu situl.Am mai tinut o gramada de diete dar nici una stricta.De vreo doua zile m-am abonat la o sala de fitness cu antrenor ,pt ca altfel nu prea ma tin de sala si sper sa reuseasca antrenorul sa se tina de capul meu ca sa dau si eu jos ce trebuie dat jos.As vrea sa ma apuc si de alergat ,dar nu prea reusesc din cauza ca nu am rezistenta deloc si mi se cam face rau,dar mai incerc inca o data.O sa ma mai uit pr site sa vad dak o sa gasesc o dieta care as putea sa o tin si eu si o sa revin cu un mesaj sa va spun si voua ce o sa pap.


Buna si bine ai venit printre noi :)

Cu evoluezi? Da rezultate sala? :)

La capitolul dieta, iti recomand o alimentatie sanatoasa, in limita a 1300 de kcal si combinata cu sport vei avea rezultate foarte frumoase :)

Astept sa vad meniul tau intr-o zi :)

Slabuta 01 apr 2010 04:06:52

Re: Grupul -5 kg
 
Citat:

Anterior postat de dianaaa (Post 97107)
Buna,
Sunt Diana, sunt noua pe site, am 36ani, 1.70m si 56kg. As vrea sa slabesc pana la 50-51kg daca se poate dar nu prea reusesc decat foarte greu. Poate si pt ca in trecut am tinut mai multe diete destul de restrictive ...

Buna Diana si bine ai venit :)

Pentru inaltimea ta, mie mi se para ca ai o greutatea foarte buna :)

Care sunt zonele cu probleme?

ella78 09 apr 2010 10:19:58

Re: Grupul -5 kg
 
Buna! Mi-ar placea sa stiu ce faceti voi. Eu am avut 55 de kg, am urcat la 70 si acum am 63kg. De un an am un regim sanatos, fara prajeli, fara dulciuri, fara sucuri din comert, tot cu faina neagra. N-am mai slabit nimic si nu stiu ce sa fac. Helpppppppp meeeeeee! Dar fara pastile sau ceaiuri de slabit.

Slabuta 09 apr 2010 20:31:50

Re: Grupul -5 kg
 
Citat:

Anterior postat de ella78 (Post 142495)
Buna! Mi-ar placea sa stiu ce faceti voi. Eu am avut 55 de kg, am urcat la 70 si acum am 63kg. De un an am un regim sanatos, fara prajeli, fara dulciuri, fara sucuri din comert, tot cu faina neagra. N-am mai slabit nimic si nu stiu ce sa fac. Helpppppppp meeeeeee! Dar fara pastile sau ceaiuri de slabit.

Buna Ella si bine ai venit printre noi :)

Ca sa te linistesc de la inceput, este o comunitate in care pastilele si ceaiurile de slabit, sau orice alte metode de slabit "miraculoase" si nu sanatoase, sunt interzise. :)

Cele 8000 si ceva de kg slabite de slabute, sunt slabite sanatos :)

Acum sa vedem care sunt motivele pentru care stagnezi :)

Cam cate calorii papi intr-o zi? Descrie o zi, de exemplu ce ai papat ieri, pe mese.
Ce sport faci?

ilara11 10 apr 2010 14:16:14

Re: Grupul -5 kg
 
buna...vreau si eu sa intru in gasca voastra:D...ce-i drept eu as avea vreo 7 kg de dat jos...dar incepu usor cu 5:).tocmai mi-am facut comanda de u aparat de masaj relax&tone....sper sa fie bun de ceva...daca aveti experiente cu astfel de aparate..astept informatii.....dieta...since nu prea reusec sa tin..in schimb...incerc sa fac cat mai mult sport...alerg...fitness...

Adriana2010 10 apr 2010 21:49:12

Re: Grupul -5 kg
 
Hello, ma alatur si eu grupului -5 :D....desi am in plan un -8, o sa o iau usor. Am 1.71 si vreo 62 kg. Am avut 70, ajunsesem la 59 si apoi am oscilat pe la 60-62. Obiectivul meu..55 kg..dar pana acolo, long way :-j Diete nu reusesc sa tin, caci la facultate pap haotic, insa compensez acasa cu mult taebo, aerobic, plimbari, etc


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:09:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO